UA RU

АПИ-НОРМ СУППОЗИТОРИИ РЕКТАЛЬНЫЕ суппозитории №5

Цены в аптеках
АПИ-НОРМ СУППОЗИТОРИИ РЕКТАЛЬНЫЕ суппозитории №5
Бренд: Апи-норм
Количество в упаковке: 5
Тип товара: суппозитории
Добавить в избранные товары

Склад

активований екстракт прополісу, віск бджолиний, екстракти чорної тополі, живокосту лікарського, звіробою.

Допоміжні речовини: твердий жир, полісорбат, диметилсульфоксид, поліетиленоксид, кислота аскорбінова.

Загальні властивості. АПІ-НОРМ не має негативної дії на організм людини, не викликає ускладнень при тривалому застосуванні. Добре засвоюється організмом. Має виражену протизапальну, адаптогенну, антиінфекційну і спазмолітичну дію. Сумісний з іншими лікувальними та профілактичними препаратами.

Показання

Ректальні супозиторії АПІ-НОРМ активують імунну систему, покращують життєвий тонус, запобігають виникненню запальних та хронічних захворювань органів малого тазу. Рекомендовано в урології: при запальних та хронічних захворюваннях передміхурової залози, аденоми простати, сечовивідних шляхів, циститах, пієлонефритах, уретритах. В проктології: при запаленнях, ерозіях, поліпозах, тріщинах слизової прямої кишки, проктитах, гемороїдальних вузлах, прискорює загоєння післяопераційних ран.

Спосіб застосування та дози

Перед застосуванням препарату, для покращення всмоктування через пряму кишку діючих речовин, бажано спорожнити кишківник і ввести супозиторій в пряму кишку на глибину половини вказівного пальця.

При запальних захворюваннях внутрішніх органів малого тазу: гострих бактеріальних простатитах, уретритах, циститах, пієлонефритах, проктитах, запаленнях слизової прямої кишки, гемороїдальних вузлах, після операційних ран, препарат застосовують по одній свічці на ніч протягом 10-15 днів.

При хронічних захворюваннях вище зазначених органів малого тазу та хронічному простатиті, що провокує запалення шийки сечового міхура, сім’яних пухирців, придатків яєчників, задньої уретри, препарат застосовують як самостійно, так і в комплексній терапії по одній свічці 2 рази на добу протягом 10-15 днів. При наявності залишкових симптомів, після тижневої перерви, продовжити застосування препарату по одній свічці на ніч протягом 10 днів.

При аденоматозній трансформації передміхурової залози, наявності аденоматозних вузлів, та порушенні кровопостачання в передміхуровій залозі, препарат застосовують як самостійно, так і в комплексній терапії трьома курсами по одній свічці на ніч протягом 20 днів з перервами між курсами по 14 днів. Продовження застосування препарату призначають індивідуально в залежності від самопочуття, результатів діагностики та аналізів.

Застереження

Під час лікування забороняється вживати алкогольні напої. У випадках підозри на злоякісні новоутворення препарат може застосовуватись під наглядом лікаря.

Побічні ефекти. Можливі алергічні реакції: печіння, гіперемія, висипи, почервоніння та свербіння шкіри. Про виникнення цих або інших незвичайних побічних реакцій, слід повідомити лікаря.

Особливі застереження. Досліджень безпечності і ефективності препарату в дитячому віці, в період вагітності і лактації не проводилось, тому для цих категорій застосування препарату не рекомендується.  З обережністю застосовують препарат при підвищеній чутливості до його складових.

Умови зберігання

Препарат зберігати від +4° до +21°С у темному та недоступному для дітей місці

Термін придатності

24 місяці.

НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ

Инструкция к Апи-норм представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Апи-норм, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Апи-норм с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Новинки реклама

Зажги страсть!
Зажги страсть! Растительный комплекс для мужчин Подробней
Насморк?
Насморк? Действуй активно! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Кашель?
Кашель? Есть быстрое решение! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Top