UA RU

БАЗОСИКС ГЕПА таблетки №60 во флак.

Цены в аптеках
БАЗОСИКС ГЕПА таблетки №60 во флак.
Бренд: Базосикс
Количество в упаковке: 60
Тип товара: таблетки
Добавить в избранные товары

Склад

1 таблетка містить: молібден – 4,16 мкг, холін – 33,3 мг, екстракт артишоку – 11,1 мг, екстракт кульбаби – 11,1 мг, екстракт розторопші плямистої – 11,1 мг, кальцій – 20,00 мг, калій – 50,0 мг, магній – 10,0 мг, цинку цитрат – 0,83 мг.

Допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза, порошкова целюлоза, кукурудзяний крохмаль, кремнію діоксид, магнію стеарат, мігліол 812, сепіфілм LP 014, коатер.

Не містить лактози, желатину, глютену, дріжджів.

Значення кислотно-лужного балансу для людини:

більшість важливих процесів обміну речовин у організмі людини можуть протікати правильно лише за умови, якщо баланс кислот і лугів в організмі врівноважений. Збалансоване співвідношення кислот і лугів та функціонуючий обмін речовин є важливими для життєздатності і гарного самопочуття людини.

Яким чином може порушуватися кислотно-лужний баланс?

У першу чергу внаслідок неправильного харчування (забагато м'яса і ковбасних виробів, забагато цукровмісних продуктів харчування і фаст-фуду), але також через стресові ситуації, що на сьогоднішній день зустрічаються усе частіше і можуть призвести до перевантаження кислотами.

Деякі медикаменти також можуть завадити кислотно-лужній рівновазі.

Як необхідно харчуватися, щоб зберігати кислотно-лужний баланс врівноваженим?

На першому плані завжди має стояти багате на луги харчування, це є спілі фрукти і овочі.

Також рекомендується вживати багаті на луги сушені фрукти. У будь-якому разі скоротіть кількість м'яса, ковбас і цукровмісних харчових продуктів і напоїв. Особливо важливо вживати достатньо рідини (напр., води без газу) для полегшення виведення через нирки.

Необхідні постійні фізичні навантаження та заняття спортом.

Що ще можна зробити для того, аби підтримати рівновагу кислот і лугів?

Базосикс Гепа постачає до організму основні мінеральні речовини. Вони містяться в Базосиксі Гепа в якості органічних мінеральних сполук (цитратів). Цинк – це мінеральна речовина з різноманітними функціями. Цинк сприяє нормальному кислотно-лужному обміну речовин і міститься в Базосиксі Гепа як органічна сполука (цитрат цинку).

Печінка, важливий орган для обміну речовин:

печінка – це важливий орган людського тіла, що як ключовий орган виконує численні функції при обміні речовин. Вона відіграє роль при обробці живильних речовин, при регуляції жирового обміну і при виробництві жовчі. Здорова печінка і врівноважений кислотно-лужний баланс є дуже важливими для хорошого самопочуття. Багате на жири харчування, зловживання спиртними напоями і недостатня рухливість можуть навантажувати нашу печінку. Нежирне і збалансоване харчування, яке у достатній кількості постачає до нашого організму живильні речовини, має важливе значення для травлення і здоров’я печінки.

Холін, складова частина таких харчових продуктів, як печінка, яєчний жовток або зернові, сприяє нормальній роботі функції печінки. Таким чином, прийом разом із харчуванням холіну відіграє для печінки важливу роль.

Рослинні продукти для нашого харчування:

Рослинну основу Базосикса Гепа утворюють артишоки, кульбаба і розторопша плямиста.

Важливі поради щодо харчування і щодо прийому Базосиксу Гепа:

харчові продукти постачають до організму енергію і усі необхідні для життя природні матеріали. В більшості випадків на людину також впливають фактори навколишнього середовища, які можуть змінювати фізичні відчуття. Сюди можна додати і продукти харчування, які спричиняють появу у певних людей захисних реакцій (алергій). Саме тому Базосикс Гепа не містить лактози, дріжджів і желатину.

Рекомендації щодо споживання

дієтична добавка до раціону харчування — додаткове джерело мінеральних речовин та холіну. Сприяє нормалізації функціонування печінки та підтримки кислотно-лужного балансу.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Вживати

по 2 таблетки 3 рази на день, через 1 – 2 години після вживання їжі, запиваючи невеликою кількістю води. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Згідно із розпорядженням про інформацію про якість харчових продуктів, денна доза з 6 таблеток Базосикса Гепа покриває щоденну потребу дорослої людини у кальції на 15%, у калії на 15%, у магнії на 16%, у молібдені на 50% і в цинку на 50%.

Базосикс Гепа містить природні речовини і тому таблетки можуть мати різний колір.

Протипоказання

підвищена особиста чутливість до складових, діти до 14 років, вагітні, жінки, що годують немовля.

Пакування

таблетки №60, №120.

Умови зберігання

зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище +30 °С.

Строк придатності

3 роки

Виробник

Зіксіл ГмбХ енд Ко. КГ, Гереонсмюленгассе 5, 50670 Кельн, Німеччина, тел. 0800/1652400, факс 0800/1652700, www.syxyl.de

Імпортер та контакт для рекламацій: ТОВ “КРЕАТИВ ГРУП КОМПАНІ”, Україна, 04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, 62, оф. 17, тел.: +38 (050) 189 7867, код 37365734.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Инструкция по применению Базосикс, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Базосикс, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Базосикс с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Новинки реклама

Кашель?
Кашель? Есть быстрое решение! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Зажги страсть!
Зажги страсть! Растительный комплекс для мужчин Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Насморк?
Насморк? Действуй активно! Подробней
Top