UA RU

БИФЛЕКС крем по 30 г в тубах

Цены в аптеках
БИФЛЕКС крем по 30 г в тубах
Бренд: Бифлекс
Количество в упаковке: до 100 мл (г)
Назначение: для суставов
Особенность: противовоспалительные
Добавки: масло растений
Тип товара: крем
Добавить в избранные товары

Склад

AQUA, PARAFFINUM LIQUIDUM, DIMETHICONE, CHONDROITIN SULFATE, GLUCOSAMINЕ HСl, SPONGILLA LACUSTRIS FRAGILIS, CETEARYL ALCOHOL, CETEARETH-20, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, BHA.

Властивості

 

Ефективність БІФЛЕКС® зумовлена поєднанням компонентів:

• хондроїтину сульфату;

• D-глюкозаміну гідрохлориду;

• екстракту бодяги.

 

Хондроїтину сульфат - високомолекулярний мукополісахарид, який знаходиться в значних кількостях в різних видах сполучної тканини, особливо хрящовій. Стимулює процеси регенерації хрящової тканини, сприяє відновленню хрящової сумки, хрящових поверхонь суглобів, грає роль природного мастила суглобових поверхонь, а також уповільнює резорбцію кісткової тканини, знижує втрати кальцію, що прискорює процеси відновлення кісткової тканини і полегшує рухливість уражених суглобів. Важливою дією хондроїтину сульфату є його здатність пригнічувати дію специфічних ферментів, що руйнують сполучну тканину.

 

D-глюкозаміну гідрохлорид бере участь у синтезі протеогліканів, гіалуронової, хондроїтинсірчаної кислоти та інших речовин, які є будівельним матеріалом для суглобових оболонок, внутрішньосуглобової рідини і хрящової тканини. Нормалізує відкладення кальцію в кістковій тканині.

 

Комбінацію хондроїтину сульфату і D-глюкозаміну гідрохлориду рекомендується використовувати при артрозах (коксартрозі, гонартрозі, спондилоартрозі) та остеохондрозі; для профілактики дегенеративних уражень суглобів при захворюваннях опорно-рухового апарату; при підвищеному функціональному навантаженні на суглоби (надмірна вага, фізичні навантаження).

 

Екстракт бодяги забезпечує трансдермальну (ту, що проводить через шкірний бар’єр) дію, що дозволяє активним речовинам краще проникати через клітинні мембрани. Надає виражену протизапальну і протинабрякову дію.

 

Взаємодія вищенаведених компонентів забезпечує регенерувальний, протизапальний і аналгезивний ефект, значно покращує рухливість суглобів.

Рекомендації щодо застосування

в якості допоміжного засобу в комплексній терапії для відновлення хрящової тканини, покращення кровообігу та зняття запалення у суглобах.

Спосіб застосування та дози

для зовнішнього застосування. Проколіть мембрану туби шпилькою верхньої частини ковпачка. Наносити 2-3 рази на день на шкіру над місцем ураження смужкою довжиною 1-1,5 см та втирати до повного всмоктування в шкіру. Курс триває 4-5 тижнів. При необхідності курс повторити.

Протипоказання

особам з чутливістю до окремих компонентів рецептури.

Умови зберігання

зберігати при температурі від +5 °С до +25 °С у сухому, захищеному від світла місці.

Термін придатності

24 місяці з дати виготовлення.

Виробник

ТОВ «Георг Біосистеми», Україна, 26555, Кіровоградська обл., Голованівський район, смт Побузьке, вул. Вокзальна, буд. 3.

Тел.: 0 800 501 161, e-mail: contact@georgbio.com

 

Регулярне використання крему БІФЛЕКС® та одночасний прийом БІФЛЕКС® у капсулах забезпечує подвійну дію на хрящову тканину.

 

www.georgbio.com

Инструкция к Бифлекс представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Бифлекс, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Бифлекс с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Новинки реклама

Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Насморк?
Насморк? Действуй активно! Подробней
Кашель?
Кашель? Есть быстрое решение! Подробней
Зажги страсть!
Зажги страсть! Растительный комплекс для мужчин Подробней
Top