ВИТРУМ КИДЗ ПЛЮС таблетки жев. №30

Цены в аптеках
ВИТРУМ КИДЗ ПЛЮС таблетки жев. №30
Бренд: Витрум
Количество в упаковке: 30
Тип товара: таблетки

Склад

Склад: коричневий цукор, магнію фосфат двоосновний тригідрат, кальцію карбонат, аскорбінова кислота, натрію аскорбат, ніацинамід, заліза фумарат, стабілізатор - стеаринова кислота, DL-альфа-токоферолу ацетат, стабілізатор - кремнію діоксид, цинку оксид, ароматизатор натуральний полуничний (мальтодекстрин, цукор, натуральний ароматизатор полуниці, наповнювач - триацетин, антиокислювач - соєвий лецитин, стабілізатор - діоксид кремнію), стабілізатор - магнію стеарат, калію йодид, D-пантотенат кальцію, марганцю цитрат, рибофлавін, піридоксину гідрохлорид, тіаміну мононітрат, фолієва кислота, холекальциферол, ретинолу ацетат, D-біотин, барвник - заліза оксид червоний, міді карбонат, натрію селенат, ціанокобаламін

1 таблетка масою 1400 мг містить:

Вітамін А

0,333  мг

D-біотин

20,0 мкг

Вітамін B1

1,05 мг

Йод

62,5 мкг

Вітамін В2

1,2 мг

Кальцій

100,0 мг

Вітамін В3

13,5 мг

Магній

40,0 мг

Вітамін В6

1,05 мг

Фосфор

51,0 мг

Вітамін В12

2,0 мкг

Залізо

8,0 мг

Вітамін D3

6,0 мкг

Мідь

0,48 мг

Вітамін Е

9,33 мг

Цинк

6,4 мг

Вітамін C

60,0 мг

Марганець

1,0 мг

Пантотенова кислота

Фолієва кислота

4,0 мг

266,0 мкг

Селен

12,5 мкг

Властивості

Науково підтверджені властивості вітамінів та мінералів*.

Вітамін А необхідний для нормального перебігу метаболічних процесів, у тому числі для регуляції росту та розвитку організму. Забезпечує нормальну функцію органів зору, структурну цілісність тканин, підвищує резистентність організму до дії шкідливих чинників зовнішнього середовища.

Вітамін D3 посилює всмоктування кальцію у кишечнику та реабсорбцію фосфору у ниркових канальцях, нормалізує формування кісткового скелету та зубів у дітей, сприяє збереженню структури кісток.

Вітамін Е є активним антиоксидантом, гальмує перекисне окиснення ліпідів, яке посилюється при багатьох захворюваннях, запобігає пошкодженню клітинних структур вільними радикалами. Бере участь у процесах тканинного дихання, біосинтезі гему та білків, обміну жирів та вуглеводів, проліферації клітин та в інших метаболічних процесах.

Вітамін C має сильно виражені відновні властивості. Бере участь в окисно-відновних процесах, регуляції вуглеводного обміну, впливає на обмін амінокислот ароматичного ряду, метаболізм тироксину, біосинтез катехоламінів, стероїдних гормонів та інсуліну; необхідний для згортання крові, синтезу колагену та проколагену, регенерації сполучної та кісткової тканини. Нормалізує проникність капілярів. Сприяє абсорбції заліза у кишечнику та бере участь у синтезі гемоглобіну. Підвищує неспецифічну резистентність організму, має антиоксидантні властивості.

Вітамін B1 необхідний для нормального функціонування нервової, травної систем, серцевої діяльності та ендокринних залоз.

Вітамін В2 бере участь у процесах росту. Підтримує процес фагоцитозу, впливає на морфологію та функцію центральної та вегетативної нервової систем, відіграє важливу роль у підтримці нормальної зорової функції ока та в синтезі еритропоетину, гемоглобіну. Підвищує секреторну функцію шлунка, покращує жовчовиділення, полегшує всмоктування вуглеводів у тонкому кишечнику, необхідний для підтримки нормальної мікрофлори кишечнику. Покращує функції печінки, сприяє інкреції інсуліну.

Вітамін В6 входить до складу ензимів, які беруть участь у процесах декарбоксилювання та переамінування амінокислот, ліпідному обміні. Необхідний для нормального функціонування периферичної та центральної нервової систем.

Вітамін В12 має високу біологічну активність та бере участь у вуглеводневому, білковому, ліпідному обмінах. Підвищує регенерацію тканин, нормалізує кровотворення, функції печінки та нервової системи.

Фолієва кислота необхідна для нормального дозрівання мегабластів та утворення нормобластів. Стимулює еритропоез, бере участь у синтезі амінокислот, нуклеїнових кислот, пуринів та піримідинів, а також в обміні холіну.

Нікотинамід субстратно стимулює синтез нікотинаденіндинуклеотиду (НАД) та нікотинаденіндинуклеотидфосфату (НАДФ). У вигляді НАД та НАДФ акцептує та переносить протони у багатьох окисно-відновних реакціях, забезпечуючи нормальний хід багатьох видів обміну, у тому числі енергетичного.

Пантотенова кислота стимулює утворення кортикостероїдів. Є субстратом для синтезу коензимів ацетилування. Бере участь у вуглеводному та жировому обмінах, синтезі ацетилхоліну, кортикостероїдів. Оптимізує енергетичне забезпечення скоротливої здатності міокарда, покращує процеси регенерації.

Біотин (вітамін Н) входить до складу ферментів, які регулюють білковий та ліпідний обміни. Є коферментом карбоксилювання, тому необхідний для синтезу вищих жирних кислот та щавлево-оцтової кислоти. Бере участь у синтезі пуринів, які входять до складу нуклеїнових кислот та нуклеотидів.

Іони кальцію беруть участь у передачі нервових імпульсів, у скороченні скелетної та гладкої мускулатури, міокарда, у зсіданні крові, в утворенні та збереженні цілісності кісткової тканини.

Фосфор входить до складу нуклеотидів, нуклеїнових кислот, фосфопротеїдів, фосфоліпідів, коферментів, ферментів, є важливим елементом складу кісток та зубної емалі.

Магній регулює обмінні процеси, нейрохімічну передачу та м’язову збудливість, знижає кількість ацетилхоліну у периферичній та центральній нервовій системах.

Залізо входить до складу гемоглобіну, міоглобіну, цитохромів, бере участь у окисно-відновних реакціях, відіграє важливу роль у процесах кровотворення.

Мідь відіграє важливу роль в окисно-відновних реакціях та захисті організму від дії вільних радикалів.

Цинк бере участь у синтезі ДНК, інсуліну, синтезі та розпаді РНК, у метаболізмі ліпідів та білків, сприяє нормальному функціонуванню Т-лімфоцитів, надаючи їм імуномоделюючої дії. Має антиоксидантні властивості.

Йод є складовою гормонів щитоподібної залози, які беруть участь у регуляції обмінних процесів в організмі, діяльності головного мозку, нервової та серцево-судинної систем, рості та розвитку дитини, формуванні його інтелектуальних здібностей.

Марганець відіграє важливу роль у ряді фізіологічних процесів як компонент та активатор ряду ферментів, у тому числі супероксиддисмутази (головного антиоксидантного ферменту мітохондрій).

Селен підтримує функцію селеновмісних ферментів: глутатіонпероксидази (метаболізує гідроперекиси ненасичених жирних кислот) та ферментів, які беруть участь у дейодуванні тиреоїдних гормонів. Є антиоксидантом, функціонує разом з вітаміном Е.

Рекомендації щодо застосування

вітамінно-мінеральний комплекс з 12 вітамінів та 9 мінералів в жувальних таблетках з приємним смаком полуниці може бути рекомендований для застосування в раціонах харчування дітей, як додаткове джерело вітамінів: A, D3, E, C, В1, B2, B6, B12, В3 (нікотинаміду), В5 (пантотенової кислоти), фолієвої кислоти, D-біотину та мінеральних речовин:  кальцію, магнію, заліза, цинку, марганцю, міді, йоду, селену.

Поповнення нестачі вітамінів та мінеральних речовин у дітей 3-7 років.

Допомагає підтримувати оптимальний склад раціону харчування дитини, що сприяє:

правильному фізичному та інтелектуальному розвитку дитини;

зміцненню захисних сил організму дитини у  сезон поширення застудних захворювань;

підтримці оптимального функціонального стану  нервової системи в період адаптації до дитячого садку.

Застереження

не слід вживати дітям, які мають індивідуальну непереносимість компонентів продукту, порушення вуглеводного обміну. Жувальні таблетки не потрібно ковтати цілими. Давати дітям їх повинні дорослі. Приймати з іншими дієтичними добавками можна лише за рекомендацією лікаря.

Прийом дієтичних добавок не замінює здоровий спосіб життя та повноцінне харчування.  Перед споживанням слід проконсультуватися з лікарем-педіатром. Дітям, що мають захворювання щитоподібної залози, слід проконсультуватися з лікарем-ендокринологом. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не вживайте після строку придатності, зазначеного на упаковці.

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози

дітям від 3 до 7 років по 1 таблетці на добу під час вживання їжі.

Форма випуску

таблетки жувальні, масою 1400 мг.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі від +15 °C до +25 °C та при відносній вологості повітря не вище 60%.

Термін придатності

2 роки від дати виробництва.

Термін вживання

2-3 тижні. При необхідності можна повторити через місяць після узгодження з лікарем.

Виробник

Найменування та місцезнаходження імпортера (прийняття претензій від споживачів): ТОВ “Такеда Україна”, 03110, Україна, м. Київ, вул. Солом’янська, 11. Контактний номер телефону: +38 (044) 390 09 09.

Найменування та місцезнаходження виробника: “Eagle Nutritionals, Inc.”, 111 Commerce Road, Carlstadt, NJ 07072, USA.

Найменування та місцезнаходження пакувальника: “Unipharm, Inc.”, 75 Progress Lane, Waterbury, Connecticut (CT) 06705, USA.

* Літературні джерела:
1. World Health Organization/Food and Agriculture Organization. Vitamin and mineral requirements in human

nutrition, 2nd ed.: WHO/FAO, 2004.
2. European Food Safety Authority (2006) Tolerable Upper Intake Levels for Vitamins and Minerals by the
Scientific Panel on Dietetic Products, Nutrition and Allergies (NDA) and Scientific Committee on Food (SCF).
Parma: European Food Safety Authority.

Автор: Ирина Бородина Дата последнего обновления: 11.10.2018

Найдено 1256 аптек

Мед-Сервис
Николаев, пр.Героев Украины 77/1
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 177,16
Мед-Сервис
Костополь, ул.Грушевского 27
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 177,16
Мед-Сервис
Новомосковск, ул.Гетьманская 35
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 167,10
Мед-Сервис
Подольск, пр.Победы 11/37
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 171,90
Мед-Сервис
Каменское, пр.Свободы 55
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 177,16
Киевфарм
Чернигов, ул.Ивана Мазепы 48
Витрум кидз плюс табл. жеват. №30
Unipharm
от 166,43
D.S.
Львов, ул.Ивана Франка 8
Вітрум кідз плюс табл жувальні н 30
от 169,75
Формула Здоровья
Запорожье, ул.Энтузиастов 2
Витрум кидс плюс таб. №30
Юнифарм Инк
от 165,00
Мед-Сервис
Львов, пр.Червоной калини 109
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 177,16
Мед-Сервис
Днепр, наб.Победы 102Д
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 177,16
А+,Аптека зі знаком плюс
Киев, ул.Якуба Коласа 2-А
Витрум кидз плюс таб.жеват.n30
Юнифарм (США)
от 171,00
Мед-Сервис
Чернигов, пр.Победы 10
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 174,70
Нейро-Аптека ТОВ
Киев, бул.Вацлава Гавела 40А
Витрум кидс плюс таб.жев.#30
ИГЛ НУТРИТИОНАЛС ИНК. США
от 165,50
Мед-Сервис
Харьков, пр.Победы 73 В
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 171,20
Мед-Сервис
Каменское, пр.Тараса Шевченко 13 (пом.1)
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 177,16
Мед-Сервис
Киев, ш.Харьковское 158
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 142,60
Аптека №22
Мерефа, ул.Игоря Савченко 18
Вітрум кідз плюс табл. жув. № 30
США
от 151,12
Мед-Сервис
Полтава, ул.Ивана Мазепы 3
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 177,16
Мед-Сервис
Северодонецк, пр.Химиков 42а
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 177,16
Аптека "Фарм Лайф"
Белая Церковь, ул.Вернадского 3
Витрум кидз плюс таб.жев.#30
ЮНИФАРМ ИНК. США
от 155,77
Мед-Сервис
Зеленодольск, ул.Праздничная 17/19
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 177,16
Мед-Сервис
Белая Церковь, ул.Гончара Олеся 6
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 177,16
Мед-Сервис
Калуш, ул.Богдана Хмельницкого 19/79
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 171,55
Мед-Сервис
Днепр, ул.Новокрымская 4к
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 177,16
Мед-Сервис
Днепр, ул.Семафорная 28
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 177,16
Мед-Сервис
Миргород, ул.Гоголя 72
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 177,16
Аптекарь
Киев, ул.Лесковская 12/1
Вітрум кідз плюс табл.жув.№30
Unipharm
от 178,94
Мед-Сервис
Одесса, ул.Академика Корольова 114
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 177,16
Мед-Сервис
Киев, ул.Северная 46
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 177,16
Аптека Swiss Pharmacy
Киев, ул.Иоанна Павла ІІ 5
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 177,16
Людмила Фарм Ко
Киев, ул.Юности 6А
Витрум кидз плюс таб. №30
Eagle Nutrionals
от 194,24
Мед-Сервис
Николаев, ул.Космонавтов 104-а
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 177,16
Мед-Сервис
Днепр, ул.Паникахи 119б
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 177,16
Киев, ул.Софиевская 6
Вітрум кідз плюс табл. жув. №30
Юнифарм, США
от 177,38
Мед-Сервис
Мелитополь, пр.Богдана Хмельницкого 89
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 183,00
Витамин
Черкассы, ул.Оноприенко 2/2
Вітрум кідз плюс табл. жув.№30
Игл Нутритионалс Инк.
есть
Мед-Сервис
Днепр, ул.20-летия Победы 29
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 174,60
Витамин
Киев, ул.Петра Запорожца 28
Вітрум кідз плюс табл. жув.№30
Игл Нутритионалс Инк.
есть
Мед-Сервис
Нетешин, пр.Независимости 9п
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 170,60
Мед-Сервис
Ивано-Франковск, ул.Привокзальная 9
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 174,60
Мед-Сервис
Днепр, ул.Большая Деевская 40Б
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 174,60
D.S.
Ровно, ул.Макарова 23 (ТЦ "Экватор")
Вітрум кідз плюс табл жувальні н 30
от 139,39
Аптека ТАС
Киев, ул.Героев Днепра 34
Витрум кидс плюс табл. жев. № 30
Юнифарм
от 163,12
Мед-Сервис
Каменское, пр.Победы 59а
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 155,20
Мед-Сервис
Прилуки, ул.Юрия Коптева 3
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 177,16
Мед-Сервис
Днепрорудное, ул.Энтузиастов 22
Витрум кидс плюс табл. жеват. №30
США
от 170,90
D.S.
Ужгород, ул.Победы 168
Вітрум кідз плюс табл жувальні н 30
от 182,60
АВК фарм
Новоград-Волынский, ул.Гагарина 19
Витрум кидс плюс табл. жев. №30 eagle nutritionals, inc. (сша)
Eagle Nutritionals, Inc. (США)
от 167,50
Аптека ТАС
Борисполь, ул.Киевский путь 2/14
Витрум кидс плюс табл. жев. № 30
Юнифарм
от 186,32
Витамин
Козелец, ул.Ивана Франка 1
Вітрум кідз плюс табл. жув.№30
Игл Нутритионалс Инк.
есть
Инструкция к Витрум представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Витрум, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Витрум с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

ДОППЕЛЬГЕРЦ АКТИВ МАГНИЙ+В6 таблетки №30 (10х3)
ДОППЕЛЬГЕРЦ АКТИВ МАГНИЙ+В6 таблетки №30 (10х3)
таблетки №30 (10х3)
Цены в аптеках
ДОППЕЛЬГЕРЦ АКТИВ ОТ А ДО ЦИНКА таблетки шип. №15 в тубах
ДОППЕЛЬГЕРЦ АКТИВ ОТ А ДО ЦИНКА таблетки шип. №15 в тубах
таблетки шип. №15 в тубах
Цены в аптеках
АЛФАВИТ КЛАССИК таблетки жев. №60
АЛФАВИТ КЛАССИК таблетки жев. №60
таблетки жев. №60
Цены в аптеках

Просмотренные товары

ВИТРУМ КИДЗ ПЛЮС таблетки жев. №30
ВИТРУМ КИДЗ ПЛЮС таблетки жев. №30
таблетки жев. №30
Цены в аптеках

Новинки

Простуда?
Простуда? Как выздороветь быстрее? Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней

Где купить Витрум?

Показать все аптеки, где есть Витрум
Top