ВИТРУМ ЮНИОР ПЛЮС таблетки жев. №30

Цены в аптеках
ВИТРУМ ЮНИОР ПЛЮС таблетки жев. №30
Бренд: Витрум
Количество в упаковке: 30
Тип товара: таблетки

Склад

1 таблетка масою 1740 мг містить:

 

Вітамін А

0,466  мг

Фолієва кислота

266,0 мкг

Вітамін B1

1,466 мг

D-біотин

26,0 мкг

Вітамін В2

1,6 мг

Йод

75,0 мкг

Вітамін В3

20,0 мг

Кальцій

160,0 мг

Вітамін В6

2,0 мг

Магній

45,0 мг

Вітамін В12

2,6 мкг

Залізо

9,6 мг

Вітамін D3

6,6 мкг

Мідь

0,56 мг

Вітамін Е

13,3 мг

Цинк

8,0 мг

Вітамін C

80,0 мг

Марганець

1,0 мг

Пантотенова

кислота

4,0 мг

Вітамін К1

0,01 мг

 

Склад: коричневий цукор, кальцію фосфат триосновний, регулятор кислотності - лимонна кислота, аскорбінова кислота, натрію аскорбат, магнію оксид, ніацинамід, антиспікаючі  агенти: магнію стеарат,  кремнію діоксид, заліза фумарат, наповнювач - мікрокристалічна целюлоза, DL-альфа-токоферолу ацетат, стабілізатор - стеаринова кислота, ароматизатор натуральний апельсин (мальтодекстрин, натуральний апельсиновий ароматизатор, регулятор кислотності - лимонна кислота, антиоксидант – бутилгідрокситолуол), цинку оксид, піридоксину гідрохлорид, рибофлавін, D-пантотенат кальцію, тіаміну мононітрат, ретинолу ацетат, фолієва кислота, холекальциферол, марганцю сульфат моногідрат, D-біотин, ароматизатор натуральний ананас (декстроза, натуральний ароматизатор ананас, стабілізатор - кремнію діоксид), філохінон,  міді карбонат,  калію йодид, барвник – заліза оксид жовтий, ціанокобаламін.

Властивості

Науково підтверджені  властивості  вітамінів та мінералів*.

Вітамін А необхідний для нормального перебігу метаболічних процесів, у тому числі для регуляції росту та розвитку організму. Забезпечує нормальну функцію органа зору, структурну цілісність тканин, підвищує резистентність організму до дії шкідливих чинників зовнішнього середовища.

Вітамін Е є активним антиоксидантом, гальмує перекисне окиснення ліпідів, яке посилюється при багатьох захворюваннях, запобігає пошкодженню клітинних структур вільними радикалами. Бере участь у процесах тканинного дихання, біосинтезу гему та білків, обміну жирів та вуглеводів, проліферації клітин та в інших метаболічних процесах.

Вітамін D3 посилює всмоктування кальцію в кишечнику та реабсорбцію фосфору в ниркових канальцях, нормалізує формування кісткового скелету та зубів у дітей, сприяє збереженню структури кісток.

Вітамін C має виражені відновні властивості. Бере участь в окисно-відновних процесах, регуляції вуглеводного обміну, впливає на обмін амінокислот ароматичного ряду, метаболізм тироксину, біосинтез катехоламінів, стероїдних гормонів та інсуліну; необхідний для згортання крові, синтезу колагену та проколагену, регенерації сполучної та кісткової тканин. Нормалізує проникність капілярів. Сприяє абсорбції заліза в кишечнику та бере участь у синтезі гемоглобіну. Підвищує неспецифічну резистентність організму, має антиоксидантні властивості.

Вітамін B1 необхідний для нормального функціонування нервової, травної систем, серцевої діяльності та ендокринних залоз.

Вітамін В2 бере участь у процесах росту. Підтримує процес фагоцитозу, впливає на морфологію та функцію центральної та вегетативної нервової систем, відіграє важливу роль у підтримці нормальної зорової функції ока та в синтезі еритропоетину, гемоглобіну. Підвищує секреторну функцію шлунка, покращує жовчовиділення, полегшує всмоктування вуглеводів у тонкому кишечнику, необхідний для підтримки нормальної мікрофлори кишечнику. Покращує функції печінки, сприяє інкреції інсуліну.

Вітамін В6 входить до складу ензимів, які беруть участь у процесах декарбоксилювання та переамінування амінокислот, ліпідному обміні. Необхідний для нормального функціонування периферичної та центральної нервової систем.

Вітамін В12 має високу біологічну активність та бере участь у вуглеводневому, білковому, ліпідному обмінах. Підвищує регенерацію тканин, нормалізує кровотворення, функції печінки та нервової системи.

Фолієва кислота необхідна для нормального дозрівання мегабластів та утворення нормобластів. Стимулює еритропоез, бере участь у синтезі амінокислот, нуклеїнових кислот, пуринів та піримідинів, а також в обміні холіну.

Нікотинамід субстратно стимулює синтез нікотинаденіндинуклеотиду (НАД) та нікотинаденіндинуклеотидфосфату (НАДФ). У вигляді НАД та НАДФ акцептує та переносить протони у багатьох окисно-відновних реакціях, забезпечуючи нормальний хід багатьох видів обміну, у тому числі енергетичного.

Пантотенова кислота стимулює утворення кортикостероїдів. Є субстратом для синтезу коензимів ацетилювання. Бере участь у вуглеводному та жировому обмінах, синтезі ацетилхоліну, кортикостероїдів. Оптимізує енергетичне забезпечення скоротливої здатності міокарда, покращує процеси регенерації.

Біотин (вітамін Н) входить до складу ферментів, які регулюють білковий та ліпідний обміни. Є коферментом карбоксилювання, тому необхідний для синтезу вищих жирних кислот та щавлево-оцтової кислоти. Бере участь у синтезі пуринів, які входять до складу нуклеїнових кислот та нуклеотидів.

Вітамін К1 необхідний для синтезу білків, що забезпечують достатній рівень коагуляції. Відіграє важливу роль в обміні речовин у кістках та в сполучній тканині, а також у роботі нирок. У всіх цих випадках вітамін приймає участь у засвоєнні кальцію та в забезпеченні взаємодії кальцію і вітаміну D.

Іони кальцію беруть участь у передачі нервових імпульсів, у скороченні скелетної та гладкої мускулатури, міокарда, у зсіданні крові, в утворенні та збереженні цілісності кісткової тканини.

Фосфор входить до складу нуклеотидів, нуклеїнових кислот, фосфопротеїдів, фосфоліпідів, коферментів, ферментів, є важливим елементом складу кісток та зубної емалі.

Магній регулює обмінні процеси, нейрохімічну передачу та м’язову збудливість, знижує кількість ацетилхоліну у периферичній та центральній нервовій системах.

Залізо входить до складу гемоглобіну, міоглобіну, цитохромів, бере участь у низці окисно-відновних реакцій, відіграє важливу роль у процесах кровотворення.

Мідь відіграє важливу роль в окисно-відновних реакціях та захисті організму від дії вільних радикалів.

Цинк бере участь у синтезі ДНК, інсуліну, синтезі та розпаді РНК, у метаболізмі ліпідів та білків, сприяє нормальному функціонуванню Т-лімфоцитів, надаючи їм імуномоделюючої дії. Має антиоксидантні властивості.

Марганець відіграє важливу роль у ряді фізіологічних процесів як компонент та активатор ряду ферментів, у тому числі супероксиддисмутази (головного антиоксидантного ферменту мітохондрій).

Йод є складовою гормонів щитоподібної залози, які беруть участь у регуляції обмінних процесів в організмі, діяльності головного мозку, нервової та серцево-судинної систем, рості та розвитку дитини, формуванні його інтелектуальних здібностей.

Рекомендації щодо застосування

вітамінно-мінеральний комплекс з 13 вітамінів та 7 мінералів в жувальних таблетках з приємним смаком фруктів може бути рекомендований для застосування в раціонах харчування дітей, як додаткове джерело вітамінів: A, D3, E, C, В1, B2, B6, B12, В3 (нікотинаміду), В5 (пантотенової кислоти), вітаміну К1, фолієвої кислоти,  D-біотину, та мінеральних речовин:  кальцію, магнію, заліза, цинку, марганцю, міді, йоду.

Поповнення нестачі вітамінів та мінеральних речовин у дітей 7-14 років.

Допомагає підтримувати оптимальний склад раціону харчування дитини, що сприяє:

правильному фізичному та інтелектуальному розвитку дитини;

зміцненню захисних сил організму дитини у  сезон поширення застудних захворювань;

підтримці оптимального функціонального стану  нервової системи в період адаптації до школи.

Застереження

не слід вживати дітям, які мають індивідуальну непереносимість компонентів продукту, порушення вуглеводного обміну. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як замінник різних дієт.  Перед споживанням слід проконсультуватися з лікарем-педіатром. Дітям, що мають захворювання щитоподібної залози, слід проконсультуватися з лікарем-ендокринологом. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не вживайте після строку придатності, зазначеного на упаковці.

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози

дітям від 7 до 14 років по 1 таблетці на добу під час вживання їжі.

Тривалість споживання:  2-3 тижні. При необхідності можна повторити через місяць після узгодження з лікарем.

Форма випуску

таблетки жувальні, масою 1740 мг.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі від +15 °C до +25 °C та при відносній вологості повітря не вище 60%.

Термін придатності

2 роки від дати виробництва.

Виробник

Найменування та місцезнаходження імпортера (прийняття претензій від споживачів): ТОВ “Такеда Україна”, 03110, Україна, м. Київ, вул. Солом’янська, 11. Контактний номер телефону: +38 (044) 390 09 09.

Найменування та місцезнаходження виробника: “Eagle Nutritionals, Inc.”, 111 Commerce Road, Carlstadt, NJ 07072, USA.

Найменування та місцезнаходження пакувальника: “Unipharm, Inc.”, 75 Progress Lane, Waterbury, Connecticut (CT) 06705, USA.

* Літературні джерела:

  1. World Health Organization/Food and Agriculture Organization. Vitamin and mineral requirements in human nutrition, 2nd ed.: WHO/FAO, 2004.
  2. European Food Safety Authority (2006) Tolerable Upper Intake Levels for Vitamins and Minerals by the Scientific Panel on Dietetic Products, Nutrition and Allergies (NDA) and Scientific Committee on Food (SCF). Parma: European Food Safety Authority.
  3. The Role of Nutrition in Active and Healthy Ageing. JRC Science and policy reports (2014).
Автор: Ирина Бородина Дата последнего обновления: 11.10.2018

Найдено 1637 аптек

Людмила Фарм Ко
Житомир, ул.Небесной Сотни 3
Витрум юниор плюс табл.жев. №30
Юнифарм
от 195,43
Аптека Здравица
Бахмут, ул.Независимости 73
Бад витрум юниор плюс таб №30 ндс |
EAGLE NUTRITIONALS
есть
Країна здоров'я
Васильков, ул.Грушевского 26
Витрум юниор плюс табл №30
Юнифарм
от 164,26
Добрі ліки
Курахово, ул.Лермонтова 16
Бад витрум юниор плюс таб №30 ндс |
EAGLE NUTRITIONALS
есть
ХМПА
Хмельницкий, ул.Береговая Нижняя 42/1
Вітрум юніор плюс таб.№30
UNIPHARM INC/США
от 183,60
Аптека Здравица
Дружковка, ул.Космонавтов 6
Бад витрум юниор плюс таб №30 ндс |
EAGLE NUTRITIONALS
есть
Аптека ТАС
Березань, ул.Шевченковский путь 156
Витрум юниор плюс табл. жев. № 30
Юнифарм
от 188,53
Аптека ТАС
Киев, пр.Победы 142А
Витрум юниор плюс табл. жев. № 30
Юнифарм
от 185,64
Аптека Здравица
Николаевка, ул.Мира 6
Бад витрум юниор плюс таб №30 ндс |
EAGLE NUTRITIONALS
есть
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Попудренко 22/14
Витрум юниор плюс табл.жев. №30
Юнифарм
от 192,36
ХМПА
Хмельницкий, ул.Молодежная 9
Вітрум юніор плюс таб.№30
UNIPHARM INC/США
от 197,65
Аптека ТАС
Обухов, ул.Киевская 1/8
Витрум юниор плюс табл. жев. № 30
Юнифарм
от 185,64
Витамин
Киев, ул.Львовская 12
Вітрум юніор плюс табл. жув. №30
Игл Нутритионалс Инк.
есть
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Натальи Ужвий 58
Витрум юниор плюс,тб,n30
Unipharm
есть
Аптека Шара
Запорожье, пр.Соборный 171А
Витрум юниор плюс табл. №30
Unipharm
от 164,90
Мировая аптека
Киев, ул.Деревлянская 14
Витрум юниор плюс табл. д/жев. фл. №30
Unipharm (США)
от 193,20
Аптека Копейка
Мелитополь, ул.Университетская 3
Витрум юниор плюс табл. №30
Unipharm
от 166,90
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Даниила Щербаковского 57
Витрум юниор плюс табл.жев. №30
Юнифарм
от 210,57
Аптека низких цен
Запорожье, ул.Победы 30
Витрум юниор плюс табл. №30
Unipharm
от 174,12
Добрі ліки
Новопсков, ул.Украинская 126
Бад витрум юниор плюс таб №30 ндс |
EAGLE NUTRITIONALS
есть
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Ахсарова 15
Витрум юниор плюс,тб,n30
Unipharm
есть
Шератон-Трейд
Днепр, ул.Передовая 511
Вітрум® юніор плюс табл. д/жув. №30
Юніфарм, Інк., США
от 205,95
СВ Аптека
Гребенка, ул.Магистральная 98
Витрум юниор плюс таблетки жев. №30
Юніфарм, Інк., США
от 164,70
Витамин
Киев, ул.Регенераторная 4
Вітрум юніор плюс табл. жув. №30
Игл Нутритионалс Инк.
есть
Аптека низких цен
Запорожье, ул.Чаривная 129Б
Витрум юниор плюс табл. №30
Unipharm
от 172,20
Аптека Шара
Запорожье, ул.Школьная 13
Витрум юниор плюс табл. №30
Unipharm
от 162,00
Аптека низких цен
Запорожье, ул.Космическая 120
Витрум юниор плюс табл. №30
Unipharm
от 172,26
Аптека для Экономных
Киев, ул.Кадетский Гай 3
Витрум юниор плюс табл.жев. №30
Юнифарм
от 191,96
Аптека низких цен
Запорожье, пр.Соборный 81/49
Витрум юниор плюс табл. №30
Unipharm
от 171,76
Витамин
Вышгород, пр.Шевченко 1
Вітрум юніор плюс табл. жув. №30
Игл Нутритионалс Инк.
есть
Добрі ліки
Волноваха, ул.Центральная 36
Бад витрум юниор плюс таб №30 ндс |
EAGLE NUTRITIONALS
есть
Аптека Благодия
Токмак, ул.Гоголя 50/1
Витрум юниор плюс табл. №30
Unipharm
от 169,19
Аптека Здравица
Мариуполь, ул.Троицкая 61
Бад витрум юниор плюс таб №30 ндс |
EAGLE NUTRITIONALS
есть
Аптека Благодия
Запорожье, ул.Авраменко 13
Витрум юниор плюс табл. №30
Unipharm
от 170,61
Добрі ліки
Киев, ул.Героев Севастополя 33
Бад витрум юниор плюс таб №30 ндс |
EAGLE NUTRITIONALS
есть
ЛеКаФарм
Киев, пр.Леся Курбаса 2/13
Витрум юниор плюс №30
ЮНИФАРМ ИНК. США
от 194,65
Витамин
Ирпень, ул.Шевченко 7М
Вітрум юніор плюс табл. жув. №30
Игл Нутритионалс Инк.
есть
Виталюкс
Киев, ул.Ахматовой Анны 9/18
Вітрум юніор плюс табл.жув. №30
Unipharm
от 160,38
Аптека ТАС
Киев, пр.Победы 49/2
Витрум юниор плюс табл. жев. № 30
Юнифарм
от 194,14
Аптека №1 Pharmacy VERUM
Киев, ул.Елизаветы Чавдар 13
Витрум юниор плюс табл.жев. №30
Unipharm, США
от 202,73
Витамин
Черкассы, ул.Гагаріна 77/1
Вітрум юніор плюс табл. жув. №30
Игл Нутритионалс Инк.
есть
Витамин
Киев, ул.Лятошинского 14
Вітрум юніор плюс табл. жув. №30
Игл Нутритионалс Инк.
есть
Мировая аптека
Киев, наб.Днепровская 23
Витрум юниор плюс табл. д/жев. фл. №30
Unipharm (США)
от 175,75
Аптекарь
Киев, ул.Радунская 5А
Вітрум юніор плюс табл.жув. №30
Unipharm
от 167,77
Аптека ТАС
Борисполь, ул.Киевский путь 2/14
Витрум юниор плюс табл. жев. № 30
Юнифарм
от 184,45
Аптека @
Красноград, мкр.3-й Мікрорайон 31А
Витрум юниор плюс таб.жеват.№30
ИГЛ НУТРИТИОНАЛС ИНК. США
от 171,85
Аптекарь
Киев, ул.Преображенская 8б
Вітрум юніор плюс табл.жув. №30
Unipharm
от 169,56
Витамин
Киев, пр.Воссоединения 5
Вітрум юніор плюс табл. жув. №30
Игл Нутритионалс Инк.
есть
Виталюкс
Киев, пр.Голосеевский 15
Вітрум юніор плюс табл.жув. №30
Unipharm
от 176,75
СВ Аптека
Миргород, ул.Гоголя 129/2
Витрум юниор плюс таблетки жев. №30
Юніфарм, Інк., США
от 143,83
Инструкция к Витрум представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Витрум, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Витрум с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

ДОППЕЛЬГЕРЦ АКТИВ МАГНИЙ+В6 таблетки №30 (10х3)
ДОППЕЛЬГЕРЦ АКТИВ МАГНИЙ+В6 таблетки №30 (10х3)
таблетки №30 (10х3)
Цены в аптеках
ДОППЕЛЬГЕРЦ АКТИВ ОТ А ДО ЦИНКА таблетки шип. №15 в тубах
ДОППЕЛЬГЕРЦ АКТИВ ОТ А ДО ЦИНКА таблетки шип. №15 в тубах
таблетки шип. №15 в тубах
Цены в аптеках
АЛФАВИТ КЛАССИК таблетки жев. №60
АЛФАВИТ КЛАССИК таблетки жев. №60
таблетки жев. №60
Цены в аптеках

Просмотренные товары

ВИТРУМ ЮНИОР ПЛЮС таблетки жев. №30
ВИТРУМ ЮНИОР ПЛЮС таблетки жев. №30
таблетки жев. №30
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Простуда?
Простуда? Как выздороветь быстрее? Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней

Где купить Витрум?

Показать все аптеки, где есть Витрум
Top