UA RU

ГЕПАТОМУНИЛ капсулы №30 в конт.

Цены в аптеках
ГЕПАТОМУНИЛ капсулы №30 в конт.
Количество в упаковке: 30
Тип товара: капсулы
Добавить в избранные товары

Склад

1 желатинова капсула Гепатомунілу® містить: лізату - 2 мг, D-пантотенату кальцію (вітамін В5) - 30 мг, кислоти аскорбінової (вітамін С) - 50 мг. Наповнювач - високоочищена мікрокристалічна целюлоза.

Загальна характеристика

Дієтична добавка Гепатомуніл® - нове покоління природних біологічних гепатопротекторів з імуномодулюючими властивостями:

 • має комплексний оздоровчий вплив на організм людини;
 • захищає печінку та допомагає їй функціонувати більш ефективно в несприятливих умовах;
 • прекрасно поєднується з антибіотиками , сприяє зменшенню їх токсичності на печінку та більш швидкому одужанню;
 • безпечний і нетоксичний.

Гепатопротектори (від лат. Hepar - печінка і protecto - захищати) - загальна назва лікарських препаратів, які позитивно впливають на функцію печінки, захищають клітини паренхіми печінки (гепатоцити ) від будь-яких пошкоджень.

Гепатомуніл® - це композиційна дієтична добавка з вираженою оздоровчою дією, що  обумовлена структурними  компонентами лізатів клітин та наявністю вітамінів С та В5.

Основні функції :

 • захищає печінку, стимулює виділення жовчі, знижує рівень холестерину в організмі
 • проявляє імуномодулюючу та антистресову активність, підвищує ефективність противірусного лікування
 • підвищує регенерацію клітин печінки та їх стійкість до негативних впливів
 • нормалізує обмін речовин, покращує апетит та сприяє засвоєнню поживних речовин
 • ефективна складова підтримуючої терапії гепатитів, підгострих та хронічних захворювань печінки, шлунково-кишкового тракту.

Властивості активних компонентів:

Лізат біомаси пробіотичних молочнокислих бактерій Lactobacilllus delbrueckii sp. bulgaricus штам 9702 отримують методом поглибленого ферментативного гідролізу живих бактеріальних клітин лізоцимом та трипсином, які ідентичні ферментам людини.

Лізат стимулює процеси регенерації клітин печінки, має детоксикуючу дію, розширює жовчні протоки, покращує гемодинаміку печінки, проявляє гепатотропний ефект. Лізат стимулює також процеси регенерації слизової оболонки шлунку і дванадцятипалої кишки, регулює функції шлунково-кишкового тракту. Стимулює муциноутворення, має протизапальну дію, сприяє рубцюванню виразкових дефектів. Всмоктуючись у кров з шлунково-кишкового тракту, лізат викликає посилення імунної відповіді, активуючи в першу чергу макрофаги і моноцити, що призводить до посилення всіх ланок імунітету. Також посилюється синтез цитокінів, що веде до стимуляції обох ланок імунітету - клітинного та гуморального.

Аскорбінова кислота (вітамін С) регулює окислювально-відновні процеси.

Вітамін С - потужний водорозчинний антиоксидант, який діє як усередині клітин організму, так і поза ними. Як прекрасне джерело електронів аскорбінова кислота може віддавати електрони вільним радикалам, знижуючи їх реактивність. Відома здатність вітаміну С захищати інші антиоксиданти від окислення, в тому числі і вітамін Е. Антитоксичний ефект вітаміну С при захворюваннях печінки полягає в стимулюванні в організмі, і перш за все в печінці, ферментних систем, відповідальних за детоксикацію. Захищаючи імунну систему організму, аскорбінова кислота допомагає боротися з інфекцією, стимулюючи активність антитіл і клітин імунної системи - лімфоцитів і макрофагів.

 Кальцію D-пантотенат - має метаболічну дію. Пантотенова кислота входить до складу коензиму А, відіграє важливу роль у процесах ацетилювання та окислення, бере участь у вуглеводному і ліпідному обміні, у синтезі ацетилхоліну і стероїдних гормонів. Покращує енергетичне забезпечення скорочувальної функції міокарда, прискорює процеси регенерації. Пантотенова кислота має гіполіпідемічну дію, обумовлену гальмуванням біосинтезу основних класів ліпідів, що формують у печінці ліпопротеїди низької і дуже низької щільності.

Рекомендації до споживання

 застосовується в раціонах дієтичного харчування для створення оптимальних дієтологічних умов функціонування стану печінки, жовчовивідних шляхів та органів травлення , при проблемах роботи печінки та шлунково-кишкового тракту, у стресових ситуаціях та пригніченому стані, дратівливості, зловживанні алкоголю, а також всім хто піклується про свою печінку.

Лікар може призначити Гепатомуніл® як допоміжний засіб при комплексній терапії вірусного , алкогольного , медикаментозного гепатитів, при хіміо- та променевій терапії онкологічних хворих та інших захворюваннях печінки.

Рекомендовано дотримуватись збалансованого раціону харчування: обмежити тваринні жири , цукор, солодощі, алкоголь, смажені , копчені, мариновані страви, міцні бульйони.

Застереження при споживанні

 • Індивідуальна чутливість до компонентів , вагітність, період лактації у жінок , діти до 12 років.
 • Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.
 • Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість щоденного споживання .
 • Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не є лікарським засобом!

Спосіб споживання

дорослим по 1 капсулі 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі, з невеликою кількістю кип’яченої води кімнатної температури.

Дорослим, які не можуть проковтнути капсулу, рекомендується відкрити капсулу і змішати її вміст із невеликою кількістю їжі або рідини.

Термін споживання

до 4-5 тижнів. В подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Форма випуску

по 10, 30 або 60 капсул в контейнерах з полімерного матеріалу.

Строк придатності

3 роки від дати виготовлення .

Умови зберігання

в упаковці виробника в сухому, недоступному для дітей місці, за температури не вище +25˚С.

Власник реєстраційного посвідчення та виробник:

ТОВ «ФК»Ензифарм», Україна, 24321, Вінницька обл., м.Ладижин,
вул. Хлібозаводська,3, тел:/факс (04343)6-02-94
Відділ збуту:
 (044)594-38-85
 
Инструкция по применению Гепатомунил, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Гепатомунил, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Гепатомунил с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Новинки реклама

Зима – высокий сезон переломов
Зима – высокий сезон переломов Позаботься о прочности костей уже сегодня! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Ослаблена потенция?
Ослаблена потенция? Найден способ быстрого восстановления! Подробней
Top