UA RU

ДИАРЕТОН капсулы по 400 мг №10 (10х1)

Цены в аптеках
ДИАРЕТОН капсулы по 400 мг №10 (10х1)
Бренд: Диаретон
Количество в упаковке: 10 штук
Тип товара: капсулы
Добавить в избранные товары

Склад

екстракт дрібнопелюстника канадського – 0,025г, екстракт шкірок граната – 0,025г, екстракт листя волоського горіха – 0,025г, екстракт кори дуба – 0,025г, екстракт шишок вільхи – 0,025г; допоміжні речовини: лактоза (сироватка), цукрова пудра, крохмаль, МКЦ (КМЦ), аеросил, кальцію стеарат. Рекомендації до вживання: може бути рекомендована як додаткове джерело біологічно активних речовин. Сприяє нормалізації функціонування органів шлунково-кишкового тракту, має закріплювальний ефект. Перед вживанням рекомендовано порадитися з лікарем

Загальна характеристика

Капсули «Діаретон» – комплексний симптоматичний продукт природного походження, що сприяє усуненню діареї. Діарея – прискорене спорожнення кишківника зі зміною характеру стільця. Вона може бути гострою та хронічною. Лікування при діареї повинно бути спрямоване насамперед на корекцію гідроіонних порушень. З цією метою використовується пероральна регідратаційна терапія із застосуванням глюкозосолевих розчинів, які містять глюкозу, натрій, калій, хлор та гідрокарбонат. Важливим є дотримання дієти. Специфічні лікарські засоби застосовуються не у всіх випадках. Етіотропна терапія може включати антибактеріальні або протипротозойні препарати, що діють на збудників кишкових інфекцій та інвазій, які нормалізують склад мікрофлори (пробіотики), та ферментні препарати. До симптоматичних належать такі, що пригнічують перистальтику кишківника та антидіарейні препарати огортаючої дії та адсорбенти.

Спосіб застосування та дози

дорослим по 1-2 капсули 1 раз на добу; дітям старше 7 років по 1 капсулі 1 раз на добу за потреби, запити невеликою кількістю води.

Термін вживання

1-7 днів. За необхідності вживання можна прожовжити. Застереження: не перевищувати денну кількість продукт не є замінником різноманітного, збалансованого харчування та здорового способу життя. Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Протипоказання

індивідуальна несприйнятливість компонентів продукту, діти до 7 років, вагітність та період лактації. Харчова цінність (поживна), г/100г: білки – 0,65; жири – 1,25; вуглеводи – 92,35. Енергетична цінність (калорійність),100г: 1628,5кДж (383,25ккал). Дата виробництва: див. на упаковці.

Умови зберігання

зберігати у сухому, прохолодному, захи-щеному від світла місці, за температури від 00С до 250С та відносній вологості повітря не більше 75%.

Термін придатності

24 місяці від дати виготовлення

Виробник

ТУ У 10.8-36226540-016:2013. Виробник: ТОВ «Красота та Здоров'я», 61001, Україна, м. Харків, вул. Сомівська, 12-Б. Адреса виробництва: 62418, Україна, Харківська обл., Харківський р-н, смт. Пісочин, вул. Зелена, 5. тел. +38 (057) 761-27-99. e-mail: info@zik.biz.ua; www.bnh.com.ua; www.enjee.ua

Инструкция к Диаретон представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Диаретон, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Диаретон с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Новинки реклама

Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Насморк?
Насморк? Действуй активно! Подробней
Кашель?
Кашель? Есть быстрое решение! Подробней
Зажги страсть!
Зажги страсть! Растительный комплекс для мужчин Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Top