ЛАКТИМАК ФОРТЕ порошок по 3 г №10 в саше

Цены в аптеках
ЛАКТИМАК ФОРТЕ порошок по 3 г №10 в саше
Бренд: Лактимак
Количество в упаковке: 10
Тип товара: порошок

Склад

1 саше по 3 г містить:

не менше 3 млрд ліофілізованих життєздатних мікроорганізмів - Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactic acid bacillus, Sacchromyces boulardii; Fructo oligosaccharides 100 мг.

Інші інгредієнти: колоїдний гідратований діоксид кремнію, маннітол, неотам, ароматизатор лимон, ароматизатор лайм, натрію бікарбонат, магнію стеарат.

Механізм дії

Лактімак Форте містить збалансовану комбінацію пробіотика та пребіотика, які сприяють відновленню нормальної мікрофлори кишечника та зміцненню імунітету.

Молочнокислі (лакто- та біфідо-) бактерії Лактімак Форте входять до складу нормальної кишкової флори людини та відіграють важливу роль у забезпеченні колонізаційної стійкості до патогенних факторів, імуностимулюючої, вітаміноутворюючої, детоксикаційної та травної функцій організму. Антимікробна активність молочнокислих бактерій проявляється щодо стафілококів, протею, ентеропатогенної кишкової палички та грибів роду Candida та пов’язана з їх здатністю продукувати молочну кислоту, лактоцини, перекис водню, оцтову та пропіленову кислоти, лізоцим. Молочнокислі бактерії знижують рН вмісту кишечнику, запобігають росту та розмноженню патогенної та умовно патогенної мікрофлори. Лактобактерії є бар’єром для проникнення з кишечнику сенсибілізуючих речовин (ендотоксинів, бактеріальних і харчових алергенів).

За рахунок вмісту Saccharomyces boulardii Лактімак Форте має посилену захисну та відновлювальну здатність відносно нормальної кишкової мікрофлори. Головний механізм дії пов'язаний з прямим антагонізмом (антимікробна дія), що зумовлений здатністю Saccharomyces boulardii пригнічувати ріст патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів та грибів, що порушують біоценоз кишечнику, таких як: Clostridium difficile, Clostridium pneumoniae, Staphуlococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Candida krusei, Candida pseudotropical, Candida albicans, Salmonella typhi, Salmonella enteritidis, Escherichia coli, Shigella dysenteriae, Shigella flexneri, Klebsiella, Proteus, Vibrio cholerae, а також Enthamoeba hystolitica, Lambliae; Enterovirus, Rotavirus.

Важливою особливістю Лактімаку Форте є унікально підібраний склад, який забезпечує стійку ефективність при прийомі антибіотиків та протигрибкових препаратів, що в свою чергу дозволяє їх одночасне застосування з Лактімаком Форте. Ця властивість обумовлюється генетичною стійкістю Saccharomyces boulardii до антибіотиків, а також стійкістю пробіотичних бактерій до протигрибкових препаратів. Тому для відновлення мікрофлори та захисту нормального біоценозу травного тракту при прийомі таких засобів рекомендується застосування Лактімаку Форте.

Бактерії, що входять до складу дієтичної добавки, також беруть участь у метаболізмі білків, жирів, вуглеводів, нуклеїнових і жовчних кислот, активізують роботу імунної системи за рахунок стимулювання синтезу імуноглобулінів, інтерферонів, цитокінів. Беруть участь у формуванні місцевого імунітету, активізують репарацію слизових оболонок та знижують чутливість кишкового епітелію до патогенних бактерій.

Бактерії виступають також природнім біосорбентом, який нейтралізує токсини, акумулює токсичні речовини та виводить їх з організму, завдяки чому зменшується надмірне токсичне навантаження та алергізація організму.

Олігосахариди відносяться до класу пребіотиків та, в свою чергу, виступають селективним субстратом для росту та розвитку бактерій, а отже, покращують заселення кишечника корисними пробіотичними мікроорганізмами.

Рекомендації до застосування

Лактімак Форте сприяє відновленню мікрофлори кишечника при наступних станах:

  • Порушенні рівноваги мікрофлори кишечника, яке характеризується такими симптомами як діарея, запор, здуття живота, метеоризм, нудота, блювота, відрижка, біль в животі;
  • Гострій та хронічній бактеріальній діареї;
  • Гострій вірусній діареї;
  • Діареї мандрівників;
  • Профілактиці та лікуванні діареї, пов'язаних з прийомом антибіотиків;
  • Псевдомембранозному коліті та захворюваннях обумовлених Clostridium difficile;
  • Синдромі подразненого кишечника;
  • Діареї, пов'язаній з тривалим ентеральним, нерегулярним та нераціональним харчуванням;
  • Порушенні мікрофлори при зниженому імунітеті, стресах.

Перед застосуванням рекомендована консультація з лікарем.

Спосіб застосування

рекомендована доза дітям до 6 років по 1 саше 1-2 рази на добу, дітям від 6 років та дорослим по 1 саше 2 рази на добу. Термін застосування 10-15 днів. Перед застосуванням порошок обов’язково розчинити у воді. Перед застосуванням рекомендована консультація з лікарем.

Особливості застосування

Лактімак Форте можна одночасно застосовувати з антибіотиками та протигрибковими препаратами. Для досягнення найкращої ефективності у випадку одночасного застосування рекомендований інтервал між прийомом антибіотика або протигрибкового препарату та Лактімака Форте становить 2 години.

Застереження при застосуванні

підвищена чутливість до складових компонентів. Не перевищувати рекомендованої добової дози. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

З обережністю застосовувати при одночасному прийомі з імунодепресантами, такими як циклоспорин, азатіоприн та іншими, а також хіміотерапевтичними препаратами.

Побічна дія

зазвичай Лактімак Форте добре переноситься, можливе виникнення побічної дії у вигляді надмірного газоутворення.

Форма випуску

саше по Зг № 10, 10 саше упаковані в картонну коробку.

Умови зберігання

зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 0С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Термін придатності

18 місяців.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Виробник

Компанія «Свіз Гараньєр Лайф Саянсез», № 21-23, Індастріал Еріа, Мехатпур, Діст. Ю Ен Ей, Хімачал Прадеш – 174315, Індія.

Представник

ТОВ «Маклеодс Фармасьютікалз Лімітед», 02092, м. Київ, вул. О. Довбуша, 37; тел.: +38(044)5744294, Україна

Инструкция по применению Лактимак, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Лактимак, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Лактимак с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Новинки реклама

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Я беременна, что дальше?
Я беременна, что дальше? . Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Top