МИОФОЛИК порошок по 2 г №30 в саше

Цены в аптеках
МИОФОЛИК порошок по 2 г №30 в саше
Бренд: Миофолик

Миофолик - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

1 саше містить: міо-інозитол – 2000 мг, фолієву кислоту у формі глюкозамінової солі (6S)-5-метилтетрагідрофолату – 200 мкг, вітамін B12 (ціанокобаламін) – 2,5 мкг.

Маса нетто 1 саше – 2,1 г (± 5 %). Без ГМО.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність)

Вміст у 100 г продукту: білків – 0,0 г, жирів – 0,0 г, вуглеводів – 100 г; вміст в 1 саше: білків – 0,0 г, жирів – 0,0 г, вуглеводів – 2,2 г.

Енергетична цінність (калорійність): у 100 г продукту – 1700 кДж/400 ккал; в 1 саше – 36 кДж/8 ккал.

Властивості

Функціональні властивості.

Міофолік містить у своєму складі 3 ключових компоненти:

 • Міо-інозитол
 • Вітамін В12
 • Фолієву кислоту у вигляді запатентованої, метаболічно активної  форми (6S)-5-метилтетрагідрофолату

Міо-інозитол бере участь у нормалізації менструального циклу і овуляції, у функціонуванні репродуктивної системи організму і правильному розвитку ембріона, поліпшує загальний метаболізм органів і систем.

Основною функцією міо-інозитолу є участь у внутрішньоклітинній передачі сигналу і забезпеченні функціонування рецепторів інсуліну, репродуктивних гормонів, факторів росту, катехоламінів.

Міо-інозитол застосовують для підтримання функціонування репродуктивної і серцево-судинної систем, імунітету та центральної нервової системи, покращення метаболізму цукрів та функціонування нирок і печінки, нормалізації рівня тестостерону і пролактину у плазмі крові. Міо-інозитол застосовують при синдромі полікістозних яєчників; для покращення фертильності; при діабеті ІІ типу та інсулінорезистентності; при недостатньому або незбалансованому харчуванні; як допоміжній засіб при хронічних гепатитах і захворюваннях печінки; для профілактики гіповітамінозу.

 

Міо-інозитол  чинить наступний вплив на організм людини:

•           сприяє підвищенню фертильності;

•           сприяє відновленню менструального циклу і овуляції;

•           покращує дозрівання і якість статевих клітин, вихід дозрілих форм;

•           покращує чутливість до інсуліну;

•           сприяє усуненню деяких проблем зі шкірою та зменшенню надмірного росту волосся на тілі та обличчі;

•           підтримує  функцію  імунної,  серцево-судинної  та  нервової  систем, нирок та печінки.

 

Фолієва кислота у складі Міофолік представлена у вигляді 5-метилтетрагідрофолату – метаболічно активної форми, яка не потребує додаткових перетворень в організмі, на відміну від звичайної фолієвої кислоти, що міститься в їжі та більшості препаратів.

Фолат ((6S)-5-метилтетрагідрофолат) відіграє важливу роль у підтриманні метаболізму деяких гормонів та гормоноподібних речовин, бере участь у процесі клітинного поділу, є необхідним для  росту та розвитку кровотворної та імунної систем.

Фолієва кислота також необхідна для створення і підтримки в здоровому стані клітин, тому її наявність особливо важлива в періоди швидкого розвитку організму – на стадії раннього внутрішньоутробного розвитку і в ранньому дитинстві. Фолієва кислота бере участь у формуванні нервової системи у плода, є необхідною для поділу клітин, росту та розвитку всіх органів та тканин, нормального розвитку ембріону та процесів кровотворення.

Вітамін В12 необхідний для забезпечення кращого засвоєння фолієвої кислоти, він підсилює та доповнює її дію.

Вітамін В12 відповідає за покращення імунітету, допомагає підтримувати належний енергетичний обмін, перешкоджає появі анемії, є важливим для регулювання репродуктивної функції, відіграє важливу роль у функціонуванні кровотворних органів, підтримує нервову систему у здоровому стані, впливає на концентрацію та пам’ять, знижує дратівливість.  

               

Міофолік не містить білків коров’ячого молока, лактози, підсолоджувачів, тому може застосовуватися людьми, які мають непереносимість цих речовин.

Рекомендації щодо застосування

Міофолік застосовується для покращення репродуктивної функції у жінок, нормалізації балансу гормонів; для сприяння нормалізації овуляції та стимуляції спонтанної овуляції при синдромі полікістозних яєчників (далі – СПКЯ); для покращення стану статевих клітин; для покращення зовнішнього вигляду шкіри і волосся; для загального зміцнення організму.

Показання

 • ановуляторне безпліддя жінок з СПКЯ;
 • незрілість ооцитів;
 • відсутність овуляції;
 • інсулінорезистентність у жінок з СПКЯ;
 • гіперандрогенія (гірсутизм), дисменорея (оліго-/аменорея);
 • низька якість ооцитів і, як наслідок, низька якість ембріонів;
 • полікістозно змінені яєчники;
 • профілактика синдрому передчасного виснаження яєчників;
 • первинна профілактика гестаційного цукрового діабету у пацієнток з СПКЯ;
 • профілактика макросомії при СПКЯ;
 • профілактика вад розвитку плода при підготовці до вагітності та на ранніх термінах вагітності;
 • первинна профілактика викиднів на ранніх термінах у пацієнток з СПКЯ.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання. Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не використовувати при наявності алергії на будь-який компонент дієтичної добавки. Перед застосуванням проконсультуйтесь з лікарем. Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози

По 1-2 саше в день.  Вміст саше розчинити у 200 мл теплої води, ретельно перемішати та випити одразу після приготування. Рекомендована тривалість вживання від 3 до 6 місяців.

Умови зберігання

Зберігати при кімнатній температурі в оригінальній упаковці, у сухому, захищеному від світла та вологи місці. Зберігати у недоступному для дітей місці. Не застосовувати після закінчення терміну придатності. Термін придатності – 2 роки від дати виробництва. Кінцевий термін придатності та номер серії вказані на упаковці.

Форма випуску

Порошок в саше; по 30 або 60 саше в упаковці.

Виробник

Ефферта Сп. з о.о. Сполка Командитова, вул. Гданська 3, Чонсткув Мазовецкі, 05-152 Чоснув, Польща на замовлення Танацетум с.р.о., Швабінскего 1700/4, 702 00 Острава, Чеська Республіка для Амакса Фарма ЛТД, 72 Хаммерсміт Роад, Лондон, W14 8TH, Велика Британія

Просмотренные товары

Новинки

Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Болит ухо?
Болит ухо? Быстрая помощь за 5 минут Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Помочь печени просто?
Помочь печени просто? С натуральным гепатопротектором Подробней
Скрыть рекламу
Top