UA RU

ОПЕФЕРА капсулы тв. по 520 мг №28 во флак. полим.

Цены в аптеках
ОПЕФЕРА капсулы тв. по 520 мг №28 во флак. полим.
Бренд: Опефера
Количество в упаковке: 28
Тип товара: капсулы
Добавить в избранные товары

Склад

1 капсула тверда містить: основні речовини: живі ліофілізовані бактерії − 1,94×109 КУО (Lactobacillus rhamnosus − 0,5×109 КУО, Lactobacillus plantarum − 0,2×109 КУО, Streptococcus thermophilus − 0,5×109 КУО, Lactobacillus acidophilus − 0,5×109 КУО, Bifidobacterium spp. (Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium infantis) − 0,24×109 КУО); Saccharomyces boulardii – 65 мг; сухий екстракт квіток ромашки аптечної (Matricaria chamomilla L.) – 50 мг; інулін − 200 мг; допоміжні речовини: магнію стеарат (наповнювач), капсула: желатин, титану двоокис (барвник). Без ГМО.

Рекомендації щодо застосування

рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело пробіотичних лакто- та біфідобактерій, ефірних олій, а також флавоноїдів, полісахаридів, макро- та мікроелементів, каротину, аскорбінової кислоти, β-ситостерину, холіну, органічних кислот з метою регуляції діяльності мікрофлори шлунково-кишкового тракту та поліпшення травлення. Про- та пребіотичний комплекс, що входить до складу сприяє загальному зміцненню організму, підвищенню імунітету та запобігає розвитку гастроентериту, диспепсії; діареї (пов’язаних з прийомом антибіотиків), госпітальної діареї; транзиторних дисфункцій кишечнику (діареї, закрепу, метеоризму, колік), пов’язаних зі зміною раціону харчування, поїздками та іншими причинами; алергічних захворювань (алергічний риніт, астма або екзема).

Спосіб застосування та рекомендована добова доза

за рекомендацією лікаря вживати: - дітям раннього віку ( діти віком від 1 року до 3 років): по 1 капсулі 2 рази на добу; - дітям віком від 3 до 12 років: по 1 капсулі 3 рази на добу; - дорослим та дітям віком від 12 років і старше: по 1-2 капсули 3 рази на добу. Капсули вживати після прийому їжі, запивати невеликою кількістю питної води кімнатної температури. Капсули при необхідності можна відкривати. Якщо дитині або дорослій особі важко проковтнути капсулу, її можна розкрити та розчинити вміст в ложці (25 мл) кип’яченої питної води кімнатної температури. Тривалість застосування залежить від індивідуальних особливостей організму і визначається лікарем індивідуально. Увага! Для розчинення вмісту капсули використовувати питну воду гарантованої безпеки та якості. Неприпустиме використання питної води з колодязів та каптажних джерел.

Особливості щодо застосування

перед застосуванням дієтичної добавки та при одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря. Для максимальної ефективності інтервал між прийомом ОПЕФЕРи та антибіотиків має становити не менше 3 годин.

Застереження щодо застосування

не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

індивідуальна чутливість до складових компонентів. Не є лікарським засобом

Форма випуску

капсули тверді №28 у флаконі з полімерного матеріалу, 1 флакон в картонній коробці.

Маса вмісту 1 капсули

520 мг ± 7,5 %.

Умови зберігання

зберігати за температури не вище 18 °С у сухому та недоступному для дітей місці. Після розкриття флакон зберігати в холодильнику за температури 4±2 °С і використати протягом одного місяця.

Инструкция по применению Опефера, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Опефера, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Опефера с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Новинки реклама

Зажги страсть!
Зажги страсть! Растительный комплекс для мужчин Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Насморк?
Насморк? Действуй активно! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Кашель?
Кашель? Есть быстрое решение! Подробней
Top