UA RU

ПРОКАРТИ ФОРТЕ таблетки по 1374.7 мг №30 (15х2)

Цены в аптеках
ПРОКАРТИ ФОРТЕ таблетки по 1374.7 мг №30 (15х2)
Количество в упаковке: 30
Тип товара: таблетки
Добавить в избранные товары

Склад

Кожна таблетка, вкрита оболонкою, містить: глюкозаміну сульфат 2KCl – 750,0 мг, хондроїтину сульфат – 100,0 мгметілсульфанілметан – 250,0 мг, холекальціферол (D3) – 200 МО, вітамін Е – 12,5 мг, вітамін С – 30,0 мг, селен – 70,0 мкг, цинк – 4,0 мг, марганець – 3,0 мг, хром – 50,0 мкг, мідь – 0,5 мг, бор – 0,5 мг, кремній – 2,0 мг; допоміжні речовини: модифікований крохмаль, етилцелюлоза, полівінілпірролідон, мікрокристалічна целюлоза, тальк, стеарат магнію.

Без ГМО.

Загальна характеристика

Склад дієтичної добавки ПРОКАРТІ ФОРТЕ забезпечує спільну збалансовану дію всіх компонентів і поповнює нестачу незамінних поживних речовин - хондроїтину, глюкозаміну, вітамінів D3, E, С, мінералів, антиоксидантів, яких так не вистачає в раціоні сучасної людини. Забезпечує нормальне функціонування всіх органів і систем, зміцнює кістки скелета, а також уповільнює розвиток вікових змін в організмі.

Глюкозаміну сульфат бере участь у побудові хрящової тканини, кісткової тканини, створенні сухожилля, синтезі суглобової рідини, сполучної тканини, шкіри; сприяє відновленню хрящових поверхонь та зменшенню дегенеративних змін у суглобах, покращує їх рухливість.

Хондроїтину сульфат бере участь у побудові основної речовини тканини хрящів та кісток, сприяє регенерації поверхні хрящів та суглобної сумки, покращує рухливість уражених суглобів.

Сульфатні форми глюкозаміну і хондроїтину забезпечують хрящ органічною сіркою, необхідної для поліпшення й підтримки гідрофільності хряща.

Метилсулфонілметан – природне джерело органічної сірки. Сірка відіграє важливу роль у підтримці еластичності і гнучкості сполучної тканини.

Холекальціферол (вітамін D3) регулює обмін кальцію та фосфору в організмі, а також процес побудови структури кісток, зубів, покращує засвоєння кальцію в організмі, необхідний для розвитку опорно-рухового апарату

Вітаміни Е і С являють собою найпотужнішу антиоксидантну систему.

Селен є потужним антиоксидантом, який допомагає зберегти еластичність тканин і стінок артерій. Він також допомагає знизити в'язкість крові і тим самим зменшити ризик згортання крові, що, в свою чергу, знижує ризик розвитку інфаркту і інсульту.

Цинк, марганець, хром, мідь, бор і кремній є мікроелементами, які діють як антидегенеративні речовини.

Рекомендації щодо споживання

може бути рекомендована лікарем для використання в раціонах дієтичного харчування як додаткове джерело хондроїтину, глюкозаміну, вітамінів D3, E, С, мінеральних речовин з метою створення оптимальних дієтологічних умов для підтримки нормального стану суглобів, загального зміцнення організму.

Протипоказання

Гіперчутливість до будь-яких компонентів дієтичної добавки. Через те, що глюкозамін отримують з панцира молюсків, люди, які страждають на алергію на молюсків, не повинні вживати цю дієтичну добавку.

Спосіб застосування

дорослим по 1 таблетці на день після прийому їжі, або за рекомендацією лікаря. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Застереження при застосуванні

індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації у жінок. Люди похилого віку або будь-яка особа з будь-яким захворюванням перед вживанням цього продукту повинні радитися з лікарями. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як замінник різних дієт. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не використовувати таблетки із зіпсованої упаковки.

Термін застосування

до 1 місяця; в подальшому термін споживання узгоджувати з лікарем.

Форма випуску

таблетки масою 1374,7 мг по 30/60 шт. у пластикових флаконах або в блістерах по 2×15/4×15/ 1×4 таблеток у коробці.

Умови зберігання

зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від вологи та світла місці, при температурі не вище 25 oC. Відкритий флакон зберігати в холодильнику.

Строк придатності

3 роки від дати виготовлення.

Не є лікарським засобом.

Виробник

"LobsterOverseas", B-169, 2nd Floor, Okhla Industria Area, Phase-1, New Delhi 110020 (Індія).

Імпортер

Приватне підприємство «Прогресфарм», Україна, 67668, Одеська обл., Біляївський р-н, с. Великий Дальник, вул. Південна, 59, тел./факс: 048-777-8-999.

Инструкция по применению Прокарти форте, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Прокарти форте, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Прокарти форте с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Новинки реклама

Насморк?
Насморк? Действуй активно! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Зажги страсть!
Зажги страсть! Растительный комплекс для мужчин Подробней
Кашель?
Кашель? Есть быстрое решение! Подробней
Top