UA RU

ПРОКСЕЛАН суппозитории рект. №10

Цены в аптеках
ПРОКСЕЛАН суппозитории рект. №10
Бренд: Прокселан
Место применения: ректальные
Количество в упаковке: 10
Тип товара: суппозитории
Добавить в избранные товары

Склад

Олійний екстракт насіння гарбуза 120 мг, олійний екстракт центели азіатської 40 мг, олійний екстракт босвелії 40 мг, олійний екстракт безсмертника, ефірна олія чайного дерева 2 мг, вітамин Е-ацетат 4 мг, натрієва сіль гіалуронової кислоти 2 мг, напівсинтетичні гліцериди 1,752г.

Форма випуску

Супозиторії PROXELAN випускаються у формі супозиторіїв для ректального застосування.

В упаковці 10 супозиторіїв по 2 г.

Показання

Супозиторії PROXELAN призначаються як місцевий заспокійливий і пом`якшуючий засіб для аноректального каналу при застійних станах, пов`язаних з гострим та хронічним простатитом і доброякісною гіпертрофією передміхурової залози.

Коли не слід застосовувати

Не слід використовувати у разі індивідуальної підвищеної чутливості до одного з компонентів засобу.

Взаємодія з іншими засобами

Взаємодія з іншими засобами не досліджувалась, тому перед застосуванням супозиторіїв PROXELAN в поєднанні з іншими виробами або лікарськими засобами для ректального застосування бажано проконсультуватися з Вашим лікарем..

Небажані ефекти

Використання засобів для місцевого застосування, особливо довготривале, може спричинити сенсибілізацію. Якщо це трапляється, припиніть застосування та зверніться до лікаря для проходження відповідної терапії. У випадку виникнення небажаних ефектів, що не описані в цьому листку-вкладиші, повідомте свого лікаря або фармацевта.

Спосіб застосування

Відкрийте супозиторій, потягнувши за дві попередньо розрізані частини блістеру. Введіть супозиторій в пряму кишку. Мийте руки до і після використання засобу.

Коли та протягом якого часу використовувати

Використовуйте один супозиторій на добу, бажано ввечері перед сном, або згідно з призначенням лікаря. Тривалість застосування залежить від розвитку симптомів; у разі необхідності супозиторії PROXELAN можна використовувати протягом тривалого часу.

Застереження

Зберігайте засіб у недоступному для дітей місці. Уникати контакту з очима. Не ковтати.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ, УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Термін придатності стосується засобу в непошкодженій упаковці, що правильно зберігається. Не використовуйте засіб після закінчення терміну придатності або якщо упаковка була відкрита або пошкоджена. Зберігайте засіб подалі від світла і тепла, при температурі від 4°C до 25°C.

Виробник

FARMA-DERMA s.r.l.

Дистриб`ютор: ТОВ «ЄВРОЛЕК» вул. Балукова 7, м. Вишневе, 08133 Київська область, Україна

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-03/21509 від 29.06.2016р.

Инструкция по применению Прокселан, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Прокселан, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Прокселан с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Новинки реклама

Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Зажги страсть!
Зажги страсть! Растительный комплекс для мужчин Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Насморк?
Насморк? Действуй активно! Подробней
Кашель?
Кашель? Есть быстрое решение! Подробней
Top