UA RU

ПРОЦИТРАКАЛ таблетки №30 (15х2)

Цены в аптеках
ПРОЦИТРАКАЛ таблетки №30 (15х2)
Количество в упаковке: 30
Тип товара: таблетки
Добавить в избранные товары

Склад

Кожна таблетка містить: цитрат кальцію - 1000,0 мг (кальцію 200,0 мг), магній – 100,0 мг, цинк – 4,0 мг, вітамін D3 – 200 МО; допоміжні речовини: модифікований крохмаль, полівінілпірролідон, стеарат магнію.

Без ГМО.

Загальна характеристика

Кальцій, магній, цинк, вітамін D3 - це формула, яка забезпечує спільну збалансовану дію всіх компонентів, що входять до складу дієтичної добавки ПРОЦИТРАКАЛ.

Кальцій є важливим структурним компонентом кісткової тканини. Застосування кальцію корегує дефіцит надходження кальцію з їжею, особливо при підвищеній потребі або при зниженому всмоктуванні.

Магній бере участь у метаболізмі кісткової тканини, перешкоджає демінералізації кісток, гальмує відкладення кальцію у стінках кровоносних судин, клапанах серця, м'язах, сечовивідних шляхах.

Цинк є кофактором більш ніж 200 ферментів та впливає на процес ремоделювання кісткової тканини.

Вітамін D3 регулює в організмі обмін кальцію і фосфору; підвищує проникність клітинних мембран і кишкового епітелію, полегшуючи проходження кальцію всередину клітин і в кісткову тканину; запобігає розвитку рахіту. Вітамін D3 стимулює функціональну активність серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, печінки, підшлункової залози.

Разом з цим, комплексна формула - кальцій, магній, цинк, вітамін D3 - сприяє зміцненню нервової системи і м'язів. Кальцій і магній необхідні для нормального функціонування м'язів і нервової системи. При нервовому напруженні і стресах вміст цинку в організмі різко скорочується і вимагає поповнення.

Рекомендації щодо споживання

дієтична добавка ПРОЦИТРАКАЛ може бути рекомендована лікарем для використання в раціонах дієтичного харчування як додаткове джерело кальцію, магнію, цинку та вітаміну D3 з метою підтримки нормального стану кісткової системи, загального зміцнення організму.

Протипоказання

дієтичну добавку ПРОЦИТРАКАЛ не можна споживати людям, хворим на гіперкальціємію, саркоїдоз, мієлому, на злоякісні пухлини кісток, онкозахворювання з метастазами у кістки, тяжку ниркову недостатність, великий нефролітіаз, важку гіперкальціурію і гіпервітаміноз D.

Спосіб застосування

дорослим по 1 таблетці на день під час вживання їжі, запити водою, або за рекомендацією лікаря. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Застереження при застосуванні

індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації. Люди похилого віку або особи з будь-яким захворюванням перед вживанням цієї дієтичної добавки повинні радитися з лікарями. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як замінник різних дієт. Не можна перевищувати рекомендовану добову дозу. Не використовувати таблетки із зіпсованої упаковки.

Термін застосування

до 1 місяця; в подальшому термін споживання узгоджувати з лікарем.

Форма випуску

таблетки масою 1305 мг по 30/60 шт. у пластикових флаконах або у блістерах по 2×15/4×15/1×4 таблеток у коробці.

Умови зберігання

зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від вологи та світла місці, при температурі не вище 25 oC.

Строк придатності

3 роки від дати виготовлення.

Не є лікарським засобом.

Виробник

"LobsterOverseas", B-169, 2nd Floor, Okhla Industria Area, Phase-1, New Delhi 110020 (Індія).

Імпортер

Приватне підприємство «Прогресфарм», Україна, 67668, Одеська обл., Біляївський р-н, с. Великий Дальник, вул. Південна, 59, тел./факс: 048-777-8-999.

Инструкция по применению Процитракал, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Процитракал, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Процитракал с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Новинки реклама

Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Зажги страсть!
Зажги страсть! Растительный комплекс для мужчин Подробней
Насморк?
Насморк? Действуй активно! Подробней
Кашель?
Кашель? Есть быстрое решение! Подробней
Top