UA RU

ПУЗИНОРМ капсулы мягк. желат. №200 (10х20)

Цены в аптеках
ПУЗИНОРМ капсулы мягк. желат. №200 (10х20)
Бренд: Пузинорм
Количество в упаковке: 200
Тип товара: капсулы
Добавить в избранные товары

Склад

1 м’яка желатинова капсула містить :

активні інгредієнти: симетикону - 140,0 мг; допоміжні речовини: кокосове масло, желатин, гліцерин, жовтий захід (Sunset Yellow), хіноліновий жовтий (Quinoline Yellow), вода очищена.

Симетикон – кремнійорганічна сполука, що має властивості піногасника. Він зменшує поверхневий натяг пузирків газу, які знаходяться у вмісті шлунку і кишечника, викликаючи їх руйнування. Газ, що при цьому вивільняється, поглинається стінками кишечника або вільно виводиться з організму у результаті скорочення кишечника. Симетикон видаляє пузирки газу лише фізичним шляхом, є хімічно інертним і не вступає у хімічні реакції, не всмоктується у ШКТ, не впливає на рН, об’єм вмісту шлунку та на процеси травлення; не порушує всмоктування живильних речовин, вітамінів та мікроелементів, зберігає кишковий мікробіоценоз та виводиться кишечником у незміненому вигляді.

Симетикон має захисну дію на слизову оболонку шлунку, охороняючи її від впливу соляної кислоти шлункового соку, жовчних кислот та ацетилсаліцилової кислоти. Використовується як допоміжний засіб при підготовці до діагностичних обстежень черевної порожнини (рентгенологічне дослідження та / або УЗД), з метою забезпечення найбільш якісної візуалізації органів травлення.

Рекомендації до споживання

може бути використаний в раціонах дієтичного харчування, рекомендованих лікарем як джерело кремнійорганічних сполук, для створення оптимальних дієтологічних умов функціонування організму людини, в т.ч. для покращення роботи травної системи, для полегшення процесів травлення в шлунку і кишечнику та попередження здуття, та як допоміжний засіб при діагностичних дослідженнях органів черевної порожнини (рентгенологічне дослідження та/або УЗД).

Спосіб застосування

вживати після основних прийомів їжі, запиваючи водою - дорослим по 1 капсулі 3 - 4 рази на добу, дітям від 6 до 12 років по 1-2 капсули на добу. Інше дозування узгоджувати з лікарем.

Термін вживання

споживання узгоджувати з лікарем

Застереження при споживанні

індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту; не перевищувати рекомендовану добову дозу; не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед початком вживання дієтичної добавки та при одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів обов’язкова консультація лікаря.

Форма випуску

м’які желатинові капсули, 10 м'яких желатинових капсул у блістері; по 2 (№20), або по 3 (№30), або по 10 (№100); або 20 (№200) блістерів в картонній упаковці; 25 м'яких желатинових капсул у блістері; по 1 (№25), або по 2 (№50), або по 4 (№100) блістери в картонній упаковці.

Умови зберігання

зберігати в оригінальній упаковці, при температурі до 25°С, в захищеному від світла та вологи і недоступному для дітей місці.

Термін придатності

2 роки від дати виготовлення.

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.

Без ГМО

Виробник

Софтгель Хелскеа Прайвіт Лімітед, № 20/1, Вандалур – Келамбаккам Роуд, селище Пудупаккам, округ Канчипурам, Тамілнаду 603 103, Індія

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи

№ 05.03.02-03/15100 від 09.04.2015р.

Инструкция по применению Пузинорм, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Пузинорм, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Пузинорм с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Новинки реклама

Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Кашель?
Кашель? Есть быстрое решение! Подробней
Зажги страсть!
Зажги страсть! Растительный комплекс для мужчин Подробней
Зима – высокий сезон переломов
Зима – высокий сезон переломов Позаботься о прочности костей уже сегодня! Подробней
Насморк?
Насморк? Действуй активно! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Top