UA RU

САМ-Е 400 таблетки по 400 мг №20 (10х2)

Цены в аптеках
САМ-Е 400 таблетки по 400 мг №20 (10х2)
Бренд: Сам-Е
Количество в упаковке: 20
Тип товара: таблетки
Добавить в избранные товары

Склад

активний  інгредієнт: S- аденозил – L- метіонін – 400 мг; допоміжні речовини: стеаринова кислота, гідроксид магнію, текстуратор мікрокристалічна целюлоза, стабілізатор  вологості кальцій хлористий, регулятор кислотності оксид кальцію, стабілізатор аргінін, стеарат магнію, антикомкувач кремнію діоксид колоїдний, тальк, альгінат натрію, гліцерин, оболонка: глазуруючий агент шелак. Без ГМО.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність)

Харчова (поживна) та енергетична цінність (калорійність) продукту:

 

На 1 таблетку

На 100 g (г)

Білки

0,51 g (г)

45,3 g (г)

Жири

0,07 g (г)

6,0 g (г)

Вуглеводи

0,23 g (г)

20,8 g (г)

Калорійність:

3,8 kcal (ккал) / 19 кДж

339 kcal (ккaл) / 1429 kJ (кДж)

       

Рекомендації щодо застосування

застосовуюється як дієтична добавка для дорослих з 18 років, як додаткове джерело S- аденозил – L- метіоніну з метою поліпшення функціонального стану кістково-суглобового апарату та гепато-біліарної системи. Завдяки збільшенню включення в синтез хряща сульфатних груп, які утворились внаслідок його транссульфурування S- аденозил – L- метіонін  сприяє відновленню хрящової тканини, бере участь в утворенні потужного антиоксиданту глутатіону, що забезпечує зменшення окислювального стресу в хрящі та сповільнює його руйнування; має ліпотропні та протизапальні властивості. Завдяки нормалізації рівня метіоніну та збільшенню концентрації глутатіону сприяє підтриманню функцій печінки, має гепатопротекторну дію при  токсичних впливах алкогольного та неалкогольного генезу.

 

Якщо лікар не призначив інакше, дотримуйтеся таких рекомендацій.

Спосіб застосування та дози

вживати по 1 таблетці 2 рази на добу. Курс та термін споживання визначає лікар індивідуально. Доза може бути збільшена лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Застосування у період вагітності або годування груддю

не застосовувати жінкам під час вагітності та в період годування груддю.

Застереження

індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. При виникненні будь-яких алергічних реакцій, включаючи кропив’янку, утруднене дихання, набряк горла, набряк губ, язика або обличчя, а також інших небажаних проявів, таких як біль у шлунку, нудота, діарея, метеоризм, тривога, судоми та безсоння слід негайно звернутися до лікаря.

Перед початком застосування дієтичної добавки та при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не застосовувати при маніакально-депресивних станах.

Слід з обережністю застосовувати хворим, які страждають на діабет чи гіпоглікемію, та тим, хто приймає ліки, трави або добавки, які впливають на рівень цукру. Існує ризик розвитку серетонінового синдрому, тому не слід одночасно з дієтичною добавкою приймати такі лікарські засоби: декстрометорфан, меперидин (демерол), трамадол (ультрам), антидепресанти, леводопа (L-допа), лікарські засоби що застосовуються при діабеті.

Не є лікарським засобом.

Форма випуску

таблетки

Маса нетто

1122,5 mg (мг) ± 5%

Термін вживання

вказано на упаковці.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

зберігати в оригінальній упаковці при температурі до 30 ºС в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Виробник

Eckhart Corp.,7110 Редвуд Бульвар, Комплекс А, Новато, Каліфорнія 94945, США, для Delta Medical Promotions AG, Отенбахгассе, 26, Цюрих СН- 8001, Швейцарія.

Представник в Україні: Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: (044) 585-00-41.

Инструкция к Сам-Е представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Сам-Е, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Сам-Е с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Новинки реклама

Насморк?
Насморк? Действуй активно! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Зажги страсть!
Зажги страсть! Растительный комплекс для мужчин Подробней
Кашель?
Кашель? Есть быстрое решение! Подробней
Top