UA RU

САНЗИМ таблетки №20 (10х2)

Цены в аптеках
САНЗИМ таблетки №20 (10х2)
Бренд: Санзим
Количество в упаковке: 20
Тип товара: таблетки
Добавить в избранные товары

Склад

папаїн – 100 мг, санзим 3500 – 30 мг; допоміжні речовини: повідон КЗ0, лактози моногідрат, магнію стеарат, тальк, кроскармелоза натрію, колоїдний діоксид кремнію.

Санзим таблетки - добре збалансована комбінація специфічних травних ферментів, які сприяють повному розщепленню білків, жирів, вуглеводів та рослинних волокон. Дані ферменти як каталізатори діють на вміст травного тракту, розщеплюючи його на більш прості і легкозасвоювані елементи. Санзим таблетки є препаратом вибору коли необхідно оптимізувати процес травлення, а також при недостатності травних ферментів, які призводять до непереносимості білків, жирів та вуглеводів.

Папаїн – фермент з класу каталаз, який схожий за своєю дією на шлунковий сік; виділений у кристалічному виді з соку динного дерева - папайї (Carica papaya). Папаїн активний не тільки в кислих, але і в нейтральних і лужних середовищах. Він каталізує гідроліз білків, пептидів і амідів та ефірів, особливо ефективно розщеплює білки м’яса. Важливо, що папаїн не тільки сам має протеолітичну активність, але й потенціює дію інших протеаз.

Санзим 3500 – унікальний мультиензимний комплекс, отриманий в Японії шляхом ферментації гриба Aspergillus oryzae, який не має аналогів і складається з більш ніж 30-ти різних ферментів: протеази, амілази, ліпази, целюлази, рибонуклеази, пектинази, фосфатази, трипсиногенактивуючого та інших ферментів.

Завдяки такому складу, Санзим-3500 сприяє гідролізу практично всіх компонентів хімусу, включаючи білки, жири, вуглеводи та полісахариди.

Прийом травних ферментів у складі комплексної терапії сприяє зменшенню проявів абдомінального больового синдрому, кольок, зригувань, метеоризму, підвищеної нервово-рефлекторної збудливості, покращує апетит та процеси травлення.

Рекомендовано до раціону харчування як додаткове джерело харчових ензимів природного походження людям з порушенням функції травлення.

Вживати

дітям старше 12 років і дорослим по 1 таблетці 3 рази на день під час або одразу після їжі.

Застереження

індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та годування груддю. Продукт не можна використовувати в якості замінника повноцінної дієти.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Форма випуску

по 10 таблеток у блістері, по 2 блістера у картонній коробці.

Умови зберігання та строк придатності

зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С, 3 роки.

Поживна цінність г/ 100 г: білки – 0, жири – 0, вуглеводи – 48.

Енергетична цінність на 100 г: 343 ккал (3 таблетки-3,6 ккал).

Виробник

ФАРКО Фармасьютікалз, м. Александрія, 31 Алекс-Каїр Дезерт Роуд, Арабська Республіка Єгипет на замовлення Новеко Інвест енд Трейд Корп., США

Імпортер

ТОВ «Новеко Україна» 03150, м. Київ, вул. Червоноармійська, 129. Тел. (044) 2232313

Инструкция по применению Санзим, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Санзим, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Санзим с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Новинки реклама

Насморк?
Насморк? Действуй активно! Подробней
Кашель?
Кашель? Есть быстрое решение! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Зажги страсть!
Зажги страсть! Растительный комплекс для мужчин Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Top