UA RU

ХОНДРОКЛИН капсулы по 475 мг №60 (10х6)

Цены в аптеках
ХОНДРОКЛИН капсулы по 475 мг №60 (10х6)
Бренд: ХондроКлин
Количество в упаковке: 60
Тип товара: капсулы
Добавить в избранные товары

Склад

хондроітин сульфат – 200 мг, 
глюкозамін сульфат – 175 мг, 
імбиру лікарського коренів екстракт сухий (Zingiber officinale) - 50 мг, 
верби білої кори екстракт сухий (Salix alba) - 50 мг.

Хондроклін відноситься до групи хондропротекторів. Хондроітин сульфат та глюкозамін сульфат в його складі ідентичні тим, які в нормі присутні в хрящовій тканині людини. Обидва компоненти являють собою будівельний матеріал для синтезу хрящової тканини. Хондропротекторний ефект хондроітину на глюкозаміну дозозалежний, але активно засвоїтись може не більше 1,2 г – 1,5 г сумарно за добу, тому збільшувати дозу вище рекомендованої не є доцільно. 

Вміст ефірної олії в сухих кореневищах імбиру становить 1,5-3%, головними його компонентами є 
α- і β-цінгіберени, зингіберни; сесквітерпени (група органічних сполук класу терпенів - до 70%), містяться також камфен, цинеол, бісаболен, борнеол, цитраль, ліналоол. Імбир містить також вітаміни C, B1, B2 і незамінні амінокислоти. Пекучий смак обумовлений речовиною гингерол.
Екстракт імбиру у складі Хондрокліну в першу чергу відновлює метаболізм ураженого хряща при остеоаотрозі та остеогенних радикупатіях. Його дія виражається в зменшенні відкладення солей, призупиненні деформації та збільшенні функціональних можливостей суглобів.

В молодих пагонах кори білої верби знаходиться велика кількість природних саліцилатів та їх похідних. Дія екстракту кори верби за рахунок цього за фармакодинамікою схожа на таку у нестероїдних протизапальних засобів, але вона більш м’яка та сповільнена. Разом з цим, протизапальний ефект є “відкладеним” та пролонгованим, зберігається тривалий час після припинення курсу прийому Хондрокліну.

Показання

дієтична добавка, яка може бути рекомендована в раціонах дієтичного харчування як додаткове джерело хондроітину та глюкозаміну, а також рослинних екстрактів фітопротекторної дії для створення оптимальних дієтологічних умов функціонування організму, в тому числі при хронічних дегенеративних станах суглобів (остеоартроз, шийний та поперековий остеохондроз, вертеброгенні радикулопатії), а також в якості профілактичного засобу людям похилого віку для попередження інволюційної дегенерації суглобів, спортсменам та іншим особам, професійна діяльність яких передбачає підвищене навантаження на суглоби, а також для прискорення утворення кісткової мозолі та зростання кісток при переломах.

Спосіб застосування

по 1-2 капсули двічі на день перед або під час приймання їжі запиваючи склянкою води. Тривалість курсу 30 днів. Рекомендується повторювати курс 3-4 рази на рік. Перед застосуванням рекомендовано порадитись 
з лікарем.

Застереження

 індивідуальна чутливість до компонентів продукту, жінкам в період вагітності та лактації. Не перевищувати рекомендовану добову норму. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання

зберігати в оригінальній упаковці, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 2°С до 25°С. Строк придатності - 2 роки з дати виготовлення. 

Виробник

ТОВ “Елемент здоров’я”, Україна, 03062, м. Київ вул. Естонська, буд.120.
Дозволено Міністерством охорони здоров’я України ТУ У 10.8-38405950-006:2016

Инструкция к ХондроКлин представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения ХондроКлин, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость ХондроКлин с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Новинки реклама

Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Кашель?
Кашель? Есть быстрое решение! Подробней
Зажги страсть!
Зажги страсть! Растительный комплекс для мужчин Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Насморк?
Насморк? Действуй активно! Подробней
Top