Адепрост капсули по 400 мг №30

Ціни в Україні
від 306.45
до 603.00 грн
в 6093 аптеках + доставка

Характеристики

Форма випуску
капсули
Активні компоненти
рослинний комплекс
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Адепрост капсули по 400 мг №30

Склад

1 капсула містить: активні інгредієнти: екстракт з плодів пальми пилкоподібної (Serenoa repens) - 160 mg(мг), екстракт кори сливи африканської (Pygeum africanum / Prunus africanum) – 100 mg(мг), екстракт кореня кропиви дводомної (Urtica dioica) – 100 mg(мг), лікопін - 15 mg(мг), селен гліцинат - 50 µg(мкг).

допоміжні речовини: наповнювачі: кальцію стеарат, діоксид кремнію аморфний (орісіл); оболонка капсули: желатин.

Властивості

Адепрост – комплекс з трьох фітоекстрактів, лікопіну та селену, які сприяють полегшенню основних ознак доброякісної гіперплазії передміхурової залози та хронічного простатиту.

Екстракт плодів пальми пилкоподібної (Serenoa repens) – містить комплекс біологічно-активних речовин, серед яких фітостероли (фітостерини), основним з яких є бета-ситостерин, жири, флавони, каротиноїди, ферменти, жирні кислоти, танін.

Екстракт кореня кропиви дводомної (Urtica dioica)– містить флавоноїди, хлорофіл, танін, вітаміни (К, С, В, каротиноїди), фенольні сполуки, жирні кислоти, полісахариди, мікроелементи (залізо, кальцій, мідь, фосфор та ін.).

Екстракти плодів пальми пилкоподібної (Serenoa repens) та кореня кропиви дводомної (Urtica dioica) діють на ферменти, які відіграють важливу роль у метаболізмі андрогенів у передміхуровій залозі.

Екстракт плодів пальми пилкоподібної пригнічує ферменти 5α-редуктазу та ароматазу, екстракт кропиви – тільки ароматазу. 5α-редуктаза каталізує перетворення тестостерону у дигідротестостерон, ароматаза каталізує метаболізацію тестостерону у 17β-естрадіол.

Дигідротестостерон, так само як і естрогени, відіграє важливу роль у патогенезі доброякісної гіперплазії простати. Екстракти пальми пилкоподібної і кропиви також мають протизапальні та протинабрякові властивості. Протягом перших тижнів споживання зменшується проникність капілярів і судинний стаз, набряк і запальні процеси в простаті, усувається компресія шийки сечового міхура і сечовивідного каналу, в результаті чого покращуються показники уродинаміки − збільшується струмінь сечі та зникають симптоми, пов’язані з порушенням сечовипускання. Екстракт з плодів пальми пилкоподібної (Serenoa repens) попереджає подальше збільшення тканини передміхурової залози.

Екстракт кори сливи африканської (Pygeum africanum / Prunus africanum) містить у своєму складі ферулові ефіри жирних спиртів (n-тетракозанол), тритерпеноїди (урсолову і оленолову кислоти), фітостероли (бета-ситостерол), таніни. Активні компоненти плодів сливи африканської відновлюють гормональний баланс чоловічого організму, і тим самим нормалізують роботу репродуктивної системи. Ефіри ферулової кислоти посилюють секреторну функцію простати і бульбоуретральних залоз, зменшують рівень лютеїнізуючого гормону, підвищують секрецію андрогенів і кортикостероїдів.

Завдяки вмісту ситостеролів і тритерпеноїдів підвищується еластичність сечового міхура, зменшується частота і полегшується процес сечовипускання. Бета-ситостерол інгібує синтез простагландинів у простаті, зменшуючи застій крові, завдяки чому зменшується набряк і запалення, відновлюються функції простати. Тритерпеноїди покращують цілісність дрібних капілярів, зменшують застій крові і запальні процеси. Урсолова кислота, що володіє подібною до гідрокортизону дією, здатна затримувати розвиток асептичного запалення.

Активні компоненти плодів сливи африканської затримують розвиток гіперплазії передміхурової залози шляхом гальмування проліферації клітин.

Лікопін - каротиноїд-антиоксидант, присутній у крові людини та головний компонент, що визначає червоний колір плодів томатів та міститься в багатьох червоно-жовтогарячих частинах рослин. Основна функція лікопіну в людському організмі – антиоксидантна. Організм людини не може синтезувати дану речовину і отримує його виключно з їжею. Встановлено, що лікопін і лікопінвмісні продукти сприяють зниженню ризику злоякісної трансформації клітин передміхурової залози і розвитку гіперпроліферативних процесів в передміхуровій залозі.

Селен (у формі селену гліцинату)необхідний мікроелемент в організмі людини, який входить до активного центру ферментів системи антиоксидантно-антирадикального захисту організму та є потужним антиоксидантом, який блокує окислювальний стрес.

Згідно досліджень комбінація лікопіну, селену та пальми пилкоподібної (Serenoa repens) перевершує лише Serenoa repens щодо зниження гормонозалежного росту передміхурової залози.

Рекомендації щодо застосування

Може бути рекомендована як джерело біологічно активних речовин - флавоноїдів, фітостеролів, таніну, хлорофілу, стероїдних сапонінів, лікопіну, вітамінів, макро- та мікроелементів. Сприяє нормалізації функціонування сечостатевої системи та передміхурової залози у чоловіків; сприяє покращенню репродуктивної функції та нормалізації сечовипускання. Має антиоксидантні, загальнозміцнювальні властивості.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування

Чоловікам по 1 капсулі двічі на день після прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю питної води.

Рекомендований курс прийому: 2–3 місяці. У разі необхідності курс вживання можна повторити 3 - 4 рази на рік.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів, дитячий вік.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу, не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Термін придатності

24 місяці від дати виробництва.

Форма випуску

Капсули масою нетто 400 mg(мг) ± 7 %.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4 °С до 25 °С.

Характеристики

Форма випуску
капсули
Активні компоненти
рослинний комплекс
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Адепрост капсули по 400 мг №30 починається від 306.45 грн.
Адепрост капсули по 400 мг №30 є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні