Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. Дізнатися більше

Айлів капсули по 350 мг №40: ціна в Києві

Київ Змінити Адреса, район
Вкажіть адресу, щоб застосувати радіус
Вкажіть вашу адресу для більш точних результатів Вказати
Айлів капсули по 350 мг №40 тимчасово закінчився в Києві
Повідомити, коли товар з'явиться в інших аптеках
Дякуємо за підписку!
Чекайте на лист, коли товар з'явиться в іниших аптеках
Виникла помилка, повторіть спробу пізніше

Склад

1 капсула 350 мг містить: Айлів 7,5 мг - комплекс низькомолекулярних біологічно активних метаболітів Bacillus subtilis штаму IBM B-7321, які включають ліпопептиди: сурфактини, фенгицини, ітурини; полілізін; олігопептиди, нуклеотиди, амінокислоти. Допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, ароматизатор, консервант.

Не містить ГМО.

Властивості

Ilive® може бути рекомендований в якості допоміжного засобу в комплексній терапії онкологічних захворювань та для профілактики при ризику розвитку злоякісних новоутворень: нейроонкології, колоректального раку, раку легенів, раку молочної залози, меланоми, раку печінки, мієломи, раку передміхурової залози, яєчників, тіла матки та інших видів.

Ilive® сприяє загальному зміцненню організму, підвищенню імунітету під час хіміотерапії, променевої терапії, брахітерапії, до та після оперативних втручань.

Завдяки унікальній технології, Ilive® виявляє здатність знаходити, розпізнавати ракові клітини в організмі, вибірково і ефективно взаємодіючи з їх негативно зарядженими мембранами при посередництві позитивно заряджених хелатируючих агентів ліпопептидів Ilive®. Це дозволяє впливати безпосередньо на пухлину, не ушкоджуючи здорові тканини.

На відміну від зв'язування з Толл-подібними рецепторами (які здатні змінити свою зв'язуючу здатність до лікарських засобів, завдяки різноманітним мутаціям в пухлинних клітинах), подвійний загальний механізм дії композиції Ilive® припускає, що мутації не можуть перешкодити протипухлинній дії і призвести до вироблення несприйнятливості до засобу.

Дія компонентів.

Механізм протипухлинної активності композиції Ilive® (Айлів) носить загальний характер і здійснюється в основному за двома напрямками. Як за рахунок критичного дисбалансу електролітів з такими іонами як кальцій, калій і натрій, викликаного порообразуючою активністю ліпопептидів, специфічно вбудованих в цитоплазматичну мембрану пухлинних клітин і порушуючих їх проникність і функціонування. Так і за рахунок порушення проникності і, відповідно, мембранного потенціалу внутрішньої мітохондріальної мембрани, порушення роботи протонної помпи, що призводить до припинення синтезу АТФ у раковій клітині.

Реалізація протипухлинної дії Ilive (Айлів) відбувається кількома шляхами.

  1. По мітохондріально-каспазному шляху апоптозу та зупинки клітинного циклу пухлинної клітини. Ліпопептиди, ітуріни, фенгіцини і сурфактини інгібують безліч сигнальних шляхів, відповідальних за розвиток раку, викликають індукцію програмованої клітинної смерті в пухлинних клітинах за рахунок порушення шляху Akt, інактивації MAPK і Akt-кінази, підвищення рівня активних форм кисню (АФК), запуску стресу ендоплазматичного ретикулуму (СЕР) та аутофагії ракових клітин. Виникнення сплеску АФК (АФК-«вибух») всередині ракових клітин є критичним стресом для їх росту і виживання.
  2. За рахунок протизапальної активності ліпопептидів. Шляхом блокування сигнального каскаду ядерного фактора каппа-B (NF-κB) відбувається запобігання виходу на поверхню клітини головного комплексу гістосумісності II класу (МПЗ-II), що блокує взаємодію антигенпрезентируючих клітин з Т-лімфоцитами.
  3. За рахунок антиангіогенезної і противометастатичної активностей, перешкоджання проникненню судин в масив пухлинних клітин шляхом придушення експресії фактора росту ендотелію судин (VEGF), взаємодії інтуріна з білком MD-2 в рецепторному білковому комплексі MD-2 / TLR4, блокування каскаду ангіогенезу і прометастатичної активності металопротеїназ навколо пухлинної клітини. Айлів сприяє інгібуванню інвазії, міграції та утворення колоній ракових клітин.
  4. За рахунок аутофагії і параптоза, викликаних впливом ліпопептидів Bacillus subtilis на пухлинну клітину, ракові клітини показують виникнення конденсації і маргіналізації хроматину, ядерного розкладання, набухання мітохондрій, ендоплазматичного ретикулуму, а також цитоплазматичних вакуолей.

Механізм підвищення загальної резистентності організму реалізується декількома шляхами. Ilive® проявляє противірусну, антибактеріальну, протигрибкову дію, пригнічує розвиток бактеріальних і грибкових біоплівок в організмі людини, протистоїть легеневій емболії, має виражену імуномодулюючу, противодіабетичну, протизапальну, антихолестеринову, тромболітичну та репаративну активності.

  1. Противірусна дія реалізується за рахунок проникнення сурфактинів Ilive® в ліпідний біслой вірусу, що призводить до повної дезінтеграції оболонки. Її відсутність пояснює втрату вірусної інфекційності.
  2. Протигрибкова активність реалізується за рахунок інгібіції глюкансинтази, зниження синтезу каллози клітинної стінки грибка, індукування апоптозу, розриву ланцюгів ДНК і каспаз-подібної активності. Сурфактини Ilive® також інгібують Атфази мітохондріальної мембрани грибкової клітини і, таким чином, знижують її активність.
  3. Тромболітична активність обумовлена посиленням активації проурокінази, що призводить до конформаційних змін в плазміногені, посилення плазмового лізису згустку, запобігання агрегації тромбоцитів, пригнічення утворення додаткових фібринових згустків, а також посилення фібринолізу з полегшеною дифузією фібринолітичних агентів. Сурфактини мають переваги перед іншими тромболітичними агентами, оскільки вони мають менше побічних ефектів; отже, сурфактини Ilive® мають потенціал для довгострокового використання в якості тромболітичних агентів, що руйнують кров'яний згусток.
  4. Пригнічення мікробної адгезії та утворення біоплівок відбувається за рахунок електростатичного відштовхування між бактеріями і молекулами сурфактинів, мають аніонну природу; здатності зменшувати поверхневий і міжфазний натяг. Сурфактини впроваджуються в ліпідний біслой, солюбілізують рідку фосфоліпідну фазу, хелатирують одновалентні і двовалентні катіони і змінюють проникність мембран шляхом утворення каналів і розчинення мембран за допомогою механізму, подібного миючим засобам.
  5. Протизапальні ефекти проявляються за рахунок ослаблення активації ядерного чинника-κB (NF-κB), який бере участь у сигнальних шляхах механізмів запалення.
  6. Імуномодулююча дія проявляється за рахунок нормалізації вироблення ендогенного інтерферону.
Показати повну інструкцію
Top