Аллервег емульсія для елімінації алергенів, 6 саше по 20 мл

Ціни в Україні
від 510.30
до 693.55 грн
в 188 аптеках + доставка

Характеристики

Форма випуску
емульсія
Об'єм
20 мл
Активні компоненти
бензилбензоат
Кількість активних компонентів
бензилбензоат: 25%
Країна походження бренду
Швейцарія
Показати все

Опис для Аллервег емульсія для елімінації алергенів, 6 саше по 20 мл

Опис

 • Усуває алергени паразитів з тканин
 • перешкоджає розвитку та сприяє зменшенню симптомів алергії: бронхіальної астми, атопічного дерматиту, алергічного риніту та зменшенню проявів паразитарних захворювань шкіри
 • зменшує необхідність прийому антиалергічних засобів

Засіб акарицидний АЛЛЕРВЕГ емульсія для елімінації алергенів сприяє видаленню паразитів, присутніх у тканинах (кліщів домашнього пилу, бліх, вошей, постільних клопів, коростяних кліщів та підшкірних кліщів роду Демодекс/Demodex). Застосування АЛЛЕРВЕГ емульсії для елімінації алергенів сприяє зменшенню інгаляційних симптомів алергії та симптомів демодекозу та корости. Рекомендований для досягнення належних гігієнічних умов оточення людей та для обробки ліжечок тварин.

Показання до використання

АЛЛЕРВЕГ емульсію для елімінації алергенів рекомендовано застосовувати якщо:

 • у дітей та дорослих є спадкова схильність до алергії – з метою захисту від появи алергії
 • у дорослих та дітей є прояви перших симптомів алергії – для запобігання прогресуванню захворювання
 • у дорослих та дітей є виражені симптоми алергії – для захисту від прогресування захворювання та розвитку його ускладнень, для покращення якості життя пацієнтів з алергією
 • ви турбуєтесь про чистоту житлового простору, особливо у зонах, призначених для сну та відпочинку

Спосіб застосування

АЛЛЕРВЕГ емульсія для елімінації алергенів призначена для обробки зон накопичення інгаляційних алергенів за низьких температур та може використовуватися при циклі замочування у пральній машині таким чином, як рекомендовано в інструкції до неї.

Крок 1.

 • Помістіть вміст саше у 20 L (л) води та ретельно перемішайте. Рекомендовано використання води температурою нижче 60 °С
 • Замочіть білизну, максимум 5 kg (кг), на 30 хвилин

Крок 2.

 • Повністю змочену білизну перемістіть до пральної машини та починайте прання разом із засобом для прання, який ви використовуєте зазвичай
 • Рекомендовано використовувати подвійне полоскання
 • Використання АЛЛЕРВЕГ емульсії для елімінації алергенів не виключає застосування кондиціонеру для білизни

Для найкращого результату елімінації алергенів рекомендовано поєднувати застосування АЛЛЕРВЕГ емульсії для обробки білизни та АЛЛЕРВЕГ спрею для обробки ковдр, подушок, матраців, м’яких меблів, пледів, килимів, штор, м’яких іграшок, дитячих автомобільних крісел, оббивки салонів автомобілів, ліжечок та підстилок домашніх тварин.

Особливості застосування

За необхідності консультації з лікарем щодо використання продукту візьміть із собою упаковку акарицидного засобу. УВАГА! Повідомлення про небезпеку:
H412 Шкідливий для водних організмів з довготривалими наслідками.
H302 Шкідливий при проковтуванні.
H319 Зумовлює серйозне подразнення очей.
H332 Шкідливий при вдиханні.
H400 Дуже токсичний для водних організмів.
H411 Токсичний для водних організмів з довготривалими наслідками.

Застереження

ТІЛЬКИ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОГО ЗАСТОСУВАННЯ!
Не використовуйте у разі підвищеної чутливості до компонентів. Не використовуйте після закінчення терміну придатності; у разі потрапляння засобу в очі обережно промийте їх водою протягом кількох хвилин; у разі проковтування засобу промийте ротову порожнину та горло водою та випийте велику кількість води, не викликайте блювання.

Склад

Активна речовина бензилбензоат 25%, допоміжні компоненти: бензиловий спирт 25%, поліоксиетилен 29 касторова олія, етоксильований первинний розгалужений спирт С13 із повним насиченням.

Умови зберігання

Зберігати при температурі від 0 °C до 45 °C у сухому і недоступному для дітей місці, подалі від продуктів харчування, напоїв та кормів для тварин. Зберігати в оригінальній упаковці.
Захищати від нагрівання до температури вище 45°C. Засіб упаковано у саше із фольги 20 ml (мл), по 6 саше загальним об’ємом 120 ml (мл) у картонній коробці. Об’єм: 120 (6х20) ml (мл).

Утилізація упаковки: переробку чи утилізацію упаковки слід здійснювати відповідно до чинного законодавства. Не змішувати з іншими відходами.

Термін придатності

3 роки від дати виробництва.

Виробник

Delta Medical Promotions AG/Дельта Медікел Промоушнз АГ, Отенбахгассе, 26, Цюрих CH-8001, Швейцарія, на виробничій дільниці: Польща, Моздзєрзовцув 6a, 43-602 Яворжно.
Уповноважений представник в Україні: Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», Україна, 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43.

Характеристики

Форма випуску
емульсія
Об'єм
20 мл
Активні компоненти
бензилбензоат
Кількість активних компонентів
бензилбензоат: 25%
Країна походження бренду
Швейцарія

Часті питання

Ціна на Аллервег емульсія для елімінації алергенів, 6 саше по 20 мл починається від 510.30 грн.
Аллервег емульсія для елімінації алергенів, 6 саше по 20 мл є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні