Анандін (ДЛЯ ТВАРИН) краплі очні і інтраназальні, 7 мл

Характеристики

Бренд
Види тварин
коти, собаки
Об'єм
7мл
Країна походження бренду
Російська Федерація
Показати все

Опис для Анандін (ДЛЯ ТВАРИН) краплі очні і інтраназальні, 7 мл

Склад

Краплі очні і інтраназальні Анандін в 1 мл містять глюкамінопропілкарбакрідон (анандін) - 20 мг. Застосовують у комплексній терапії кон'юнктивітів і ринітів різної етіології у собак і кішок.

Глюкамінопропілкарбакрідон (анандін) відноситься до групи синтетичних низькомолекулярних індукторів цитокінів, має протизапальну і ранозагоювальну дію, стимулює вироблення ендогенного інтерферону, підвищує функціональну активність Т-лімфоцитів і макрофагів, активізує продукцію протизапальних цитокінів.

Показання до використання

Краплі очні і інтраназальні Анандін застосовують в комплексній терапії кон'юнктивітів і ринітів різної етіології у собак і кішок.

Спосіб застосування та дози

При кон'юнктивітах препарат закапують по 2-3 краплі за нижню повіку два рази в день, при ринітах - по 2-4 краплі в кожну ніздрю два-три рази на день. Лікування проводять до одужання тварини, але не більше 14 днів. Краплі сумісні з іншими лікарськими препаратами і кормовими добавками. Слід уникати пропуску чергової дози препарату, так як це може призвести до зниження терапевтичної активності. У разі пропуску однієї дози застосування препарату відновлюють у тій же дозі і за тією ж схемою.

Протипоказання

Протипоказанням до застосування лікарського препарату служить підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів, що входять до складу препарату.

Побічна дія

Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату відповідно до інструкції, як правило, не спостерігається.

При підвищеній індивідуальній чутливості до активних компонентів препарату або передозуванні, його слід змити водою з миючим засобом і призначити тварині антигістамінні і симптоматичні засоби.

Спеціальні дослідження на вагітних і лактуючих тварин не проводилися. Можливість застосування крапель очних і інтраназальних Анандін самкам в період вагітності і вигодовування приплоду визначає лікуючий лікар на підставі оцінки відносини користі до можливого ризику застосування препарату.

Умови зберігання

Термін придатності препарату при дотриманні умов зберігання - 2 роки з дня виробництва. Зберігають лікарський препарат в закритій упаковці виробника в захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування і кормів, при температурі від 0 °С до 25 °С.

Форма випуску

«Анандін краплі очні і інтраназальні» випускають в полімерних флаконах-крапельницях, закупорених нагвинчуються полімерними кришками з контролем першого розкриття, об'ємом 7 мл.

Характеристики

Бренд
Види тварин
коти, собаки
Об'єм
7мл
Країна походження бренду
Російська Федерація

Середня ціна по Україні