Анантаваті таблетки, в/плів. обол. №30 (10х3)

Характеристики

Категорія
Виробник
Форма випуску
таблетки
Активні компоненти
рослинний комплекс, ашваганда (вітанія), бакопа монієрі
Кількість активних компонентів
ашваганда (вітанія): 75мг, бакопа монієрі: 100мг
Країна походження бренду
Індія
Показати все

Опис для Анантаваті таблетки, в/плів. обол. №30 (10х3)

Склад

1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить: трава бакопи Моньє (Васора monnieri) – 100 mg (мг), корінь та листя вітанії снодійної (Withania somnifera) – 75 mg (мг), трава центелли азіатської (Centella asiatica) – 75 mg (мг), корінь аїру (Acorus calamus) – 60 mg (мг), насіння древогубця волотистого (Celastrus paniculatus) – 50 mg (мг), трава в'юнку багатоплідного (Convolvulus pluricaulis) – 50 mg (мг), корінь марени серцелистої (Rubia cordifolia) – 30 mg (мг), корінь нарду індійського (Nardostachys jatamansi) – 10 mg (мг).

Допоміжні речовини: антиспікаючий агент дикальцію фосфат, глазуруючий агент полівінілпіролідон (PVP K-30), оболонка (гідроксипропілметилцелюлоза, титану діоксид, триетилцитрат, етилцелюлоза, діамантовий синій FCF озеро (E133), еритрозин озеро (E127), оксид заліза червоний, поліетиленгліколь, тальк), антиспікаючий агент тальк, стабілізатор крохмаль кукурудзяний, консервант бензоат натрію (Е211).

Загальна характеристика

Вітанія снодійна чинить антистресово-адаптогенну, протитривожну дії (завдяки зменшенню вмісту гормону стресу – кортизолу та підвищенню рівня антистресового гормону дигідроепіандростерону сульфату), зменшує дратівливість, почуття втоми, покращує сон та усуває безсоння. Вітанія покращує сексуальні функції як у чоловіків, так і у жінок; зменшує вираженість клімактеричних розладів (приливи, розлади сну, депресивний настрій, дратівливість та тривожність, дискомфорт у м'язах та суглобах). Вітанія покращує швидкість психомоторних реакцій та концентрацію уваги, не чинить седативної дії.

Бакопа Моньє чинить антидепресивну, протитривожну та антистресову дії. Ці види активності реалізуються за рахунок впливу на систему моноамінів та нормалізації нейрональної передачі. Нейропротекторна та антиоксидантна дія Бакопи Моньє реалізується за рахунок зменшення процесів вільнорадикального окислення ліпідів.

В'юнок багатоплідний виявляє протитривожну, антиамнестичну, протисудомну, антиоксидантну та гіполіпідемічну дії. Усуває безсоння і нормалізує сон, виявляє спазмолітичну та м'яку гіпотензивну дії.

Нард індійський чинить антидепресивну, протисудомну, ноотропну, нейропротекторну та гіполіпідемічну дії. За рахунок антиоксидантної дії та нормалізації процесів збудження міокарду проявляє кардіопротекторні та антиаритмічні властивості. Виявляє протитривожну дію шляхом відновлення балансу медіаторів нервової системи.

Корінь Аїру має антистресову, антидепресивну, протисудомну, нейропротекторну, антиоксидантну та кардіопротекторну, гіполіпідемічну та спазмолітичну дії. Нормалізує сон, сприяє відновленню нервової системи при невротичних розладах.

Марена серцелиста проявляє антистресову, протитривожну, протисудомну дії, має нейропротекторні та антиоксидантні властивості.

Древогубець волотистий за рахунок помірного пригнічення активності моноаміноксидази проявляє антидепресивну активність, чинить антистресову, протитривожну, гіполіпідемічну, антиоксидантну дії. Покращує розумові здібності.

Центелла азіатська чинить протистресову, протитривожну та антидепресивну дії, покращує когнітивні функції (оперативну пам'ять), посилює емоційний контроль та має нейропротекторний ефект.

Рекомендації щодо застосування

може бути рекомендовано як джерело біологічно активних речовин рослинного походження. Сприяє нормалізації функціонування нервової системи, зменшенню дратівливості, рівня тривожності, зменшенню стресу; покращує сон та настрій.

Перед застосуванням рекомендована консультація з лікарем.

Спосіб застосування

дорослим по 1-2 таблетки один раз на добу, за необхідності – 2 рази на добу після їжі, запити водою. Дітям з 10 років до 18 років – 1 таблетка один або два рази на добу після їжі, запити водою.

Дорослі – 1-3 місяці, діти з 10 до 18 років – 3-4 місяці, в подальшому термін споживання та можливість повторних курсів узгоджувати з лікарем.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

Енергетична цінність продукту - калорійність:

  • на 100 г - 1272,00 kJ(кДж) / 304,30 kcal (ккал);
  • на 1 таблетку - 7,674 kJ(кДж) / 1,836 kcal (ккал).

Поживна цінність продукту:

  • білків: на 100 г - 12,00 г, на 1 таблетку - 0,073 г;
  • жирів: на 100 г - 3,30 г, на 1 таблетку - 0,020 г;
  • вуглеводів: на 100 г - 56,00 г, на 1 таблетку - 0,341 г.

Розрахунок зроблено на одну порцію. Під час прийому згідно розділу «Спосіб вживання» необхідні дані помножити відповідно дозуванню.

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом. Не містить ГМО.

Застереження

не перевищувати зазначену рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

діти до 10 років, індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації у жінок.

Умови зберігання

зберігати в сухому, захищеному від світла місці за температури не вище ніж 25°C. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Термін придатності

3 роки від дати виробництва.

Форма випуску

таблетки, упаковані по 30 штук.

Характеристики

Категорія
Виробник
Форма випуску
таблетки
Активні компоненти
рослинний комплекс, ашваганда (вітанія), бакопа монієрі
Кількість активних компонентів
ашваганда (вітанія): 75мг, бакопа монієрі: 100мг
Країна походження бренду
Індія

Часті питання

Ціна на Анантаваті таблетки, в/плів. обол. №30 (10х3) починається від 92.15 грн.
Анантаваті таблетки, в/плів. обол. №30 (10х3) є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні