Аскорбінова кислота розчин д/ін. 50 мг/мл по 2 мл №10 в амп.

Ціни в аптеках

Склад

діюча речовина: ascorbic acid;

1 мл розчину містить аскорбінової кислоти 50 мг;

допоміжні речовини: натрію гідрокарбонат, натрію сульфіт безводний (Е 221), вода для ін’єкцій.

Лікарська форма

Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний або злегка жовтуватий розчин, практично вільний від частинок.

Фармакотерапевтична група

Прості препарати аскорбінової кислоти. Аскорбінова кислота (вітамін С).

Код АТХ A11G A01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Аскорбінова кислота (вітамін С) – водорозчинний вітамін, що сприяє оптимальному перебігу тканинного обміну. Бере активну участь в окисно-відновних реакціях, утворюючи з дегідроаскорбіновою кислотою систему перенесення протона водню, проявляє властивості антиоксиданту, за рахунок чого забезпечує стабільність клітинних мембран. Бере участь у синтезі основної речовини сполучної тканини судинної стінки, таким чином запобігаючи розвитку геморагічного діатезу. В організмі людини не синтезується. При недостатньому надходженні аскорбінової кислоти з продуктами харчування розвивається кровотеча з ясен, слизових оболонок. Бере участь в обміні глюкози, катаболізмі холестерину, синтезі стероїдних гормонів. При стресових реакціях вміст аскорбінової кислоти в організмі і в тканинах надниркових залоз зокрема значно знижується, що підтверджує участь аскорбінової кислоти у реакціях адаптації. Здатна чинити антианемічну дію за рахунок впливу на обмін заліза. Відновлює тривалентне залізо у двовалентне, що транспортується з током крові.

Фармакокінетика.

Аскорбінова кислота після парентерального введення легко проникає у лейкоцити, тромбоцити, і потім – в усі тканини; накопичується в основному в органах із підвищеним рівнем обмінних процесів, зокрема у тканинах надниркових залоз. У тканинах знаходиться як у вільному стані, так і у вигляді сполук. Виводиться з організму із сечею як у незміненому вигляді, так і у вигляді метаболітів.

Вживання алкоголю та куріння прискорюють руйнування аскорбінової кислоти (перетворення у неактивні метаболіти), різко знижуючи її запаси в організмі.

Показання

Гіповітаміноз С; цинга, кровотечі (маткові, легеневі, носові, печінкові), геморагічні діатези, кровотечі як синдром променевої хвороби, різні інтоксикації та інфекційні захворювання, нефропатія вагітних, аддисонічний криз, передозування антикоагулянтів, переломи кісток і в’ялогранулюючі рани, різні дистрофії, вагітність і період годування груддю, підвищене розумове напруження і важка фізична праця.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до аскорбінової кислоти або до будь-якого з допоміжних компонентів препарату. Цукровий діабет, підвищене згортання крові, схильність до тромбозів, тромбофлебіт, сечокам’яна хвороба (у тому числі гіпероксалурія), ниркова недостатність, прогресуючі злоякісні захворювання, гемохроматоз, таласемія, поліцитемія, лейкемія, сидеробластна анемія, серпоподібноклітинна анемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Аскорбінова кислота підвищує концентрацію у крові саліцилатів (підвищує ризик кристалурії), етинілестрадіолу, бензилпеніциліну та тетрациклінів, знижує рівень у крові пероральних контрацептивів. Збільшує виведення препаратів, що мають лужну реакцію (у тому числі алкалоїдів). У високих дозах підвищує ниркову екскрецію мексилетину.

Тетрацикліни та ацетилсаліцилова кислота посилюють виведення аскорбінової кислоти з сечею.

При одночасному призначенні із саліцилатами та сульфаніламідами короткої дії підвищується ризик утворення сечових конкрементів.

Високі дози аскорбінової кислоти можуть знижувати рН сечі, внаслідок чого знижується канальцева реабсорбція амфетаміну та трициклічних антидепресантів, що застосовуються одночасно.

Підвищує екскрецію заліза у пацієнтів, які приймають дефероксамін.

Зменшує антикоагулянтну дію похідних кумарину та гепарину, ефективність антибіотиків.

Підвищує знешкодження та загальний кліренс етилового спирту.

Зменшує хронотропну дію ізопреналіну і терапевтичну дію похідних фенотіазину.

При одночасному застосуванні з барбітуратами, примідоном підвищується екскреція аскорбінової кислоти з сечею.

Одночасне застосування аскорбінової кислоти і дефероксаміну підвищує тканинну токсичність заліза, особливо у серцевому м’язі, що може призвести до декомпенсації системи кровообігу. Вітамін С можна застосовувати лише через 2 години після ін’єкції дефероксаміну.

При застосуванні аскорбінової кислоти у великих дозах і одночасному вживанні алкоголю можуть розвинутися дисульфірамоподібні реакції.

Особливості застосування

При застосуванні у великих дозах необхідний контроль функції нирок, артеріального тиску (стимуляція аскорбіновою кислотою утворення кортикостероїдів), а також функції підшлункової залози (пригнічення інсулярного апарату).

Терапію у великих дозах не можна проводити хворим, схильним до рецидивної сечокам’яної хвороби. Хворим із нирковою недостатністю для зниження ризику кристалурії необхідно забезпечити достатнє вживання рідини (1,5-2 л на добу).

Застосування великих доз аскорбінової кислоти може впливати на результати деяких лабораторних досліджень: хибнопозитивний тест на наявність цукру у сечі і негативний тест на наявність прихованої крові у калі, а також зниження показників при дослідженнях концентрації лактатдегідрогенази та амінотрансфераз у сироватці крові.

Пацієнтам з підвищеним вмістом заліза в організмі слід застосовувати аскорбінову кислоту у мінімальних дозах.

Пацієнтам, які дотримуються дієти з низьким вмістом натрію, слід з обережністю застосовувати цей лікарський засіб, оскільки до його складу входять натрію гідрокарбонат і натрію сульфіт безводний. Лікарський засіб містить 0,6 ммоль (або 14 мг)/дозу натрію, це менше ніж 1 ммоль (23 мг)/дозу натрію, тобто розчин практично вільний від натрію.

Призначення аскорбінової кислоти пацієнтам з пухлинами, що швидко проліферують та інтенсивно метастазують, може посилити ці процеси. Пацієнтам, які проходять курс хіміотерапії, препарат слід призначати не раніше ніж через 1-3 дні (залежно від періоду напіввиведення протипухлинного препарату) після хіміотерапії, оскільки немає клінічних даних про можливу взаємодію.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Нестача вітаміну С у раціоні вагітних може бути небезпечна для плода, однак застосування його у високих дозах може негативно вплинути на розвиток плода, також існує загроза переривання вагітності. Тому у період вагітності препарат можна призначати тільки тоді, коли потенційна користь для матері перевищує можливий ризик для плода.

Мінімальна щоденна потреба в аскорбіновій кислоті у II-III триместрах вагітності – близько 60 мг. Аскорбінова кислота проникає через плацентарний бар’єр. Слід мати на увазі, що плід може адаптуватися до високих доз аскорбінової кислоти, які приймає вагітна жінка, і потім у новонародженого може розвинутися аскорбінова хвороба як реакція відміни. Тому у період вагітності не слід призначати препарат у підвищених дозах, за винятком випадків, коли потенційна користь для матері перевищує можливий ризик для плода.

Мінімальна щоденна потреба в аскорбіновій кислоті у період годування груддю – 80 мг. Дієта матері, що містить адекватну кількість аскорбінової кислоти, достатня для профілактики дефіциту у немовляти. Аскорбінова кислота проникає у грудне молоко. Теоретично існує небезпека для дитини при застосуванні матір’ю високих доз аскорбінової кислоти (у період годування груддю не рекомендується перевищувати щоденну потребу в аскорбіновій кислоті). За необхідності призначення підвищених доз препарату слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Препарат у рекомендованих дозах не впливає на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Призначають внутрішньовенно струминно або краплинно і внутрішньом’язово.

Внутрішньовенно струминно вводять протягом 1-3 хв. Для внутрішньовенного краплинного введення разову дозу препарату розчиняють у 50-100 мл 0,9 % розчину натрію хлориду і вводять шляхом повільної внутрішньовенної інфузії зі швидкістю 30-40 крапель за хвилину.

Внутрішньом’язово вводять глибоко у м’яз.

Дози встановлюють індивідуально, з урахуванням характеру і тяжкості захворювання.

Дорослим і дітям від 12 років зазвичай призначають 50-150 мг на добу. При отруєннях добову дозу підвищують до 500 мг. Максимальна разова доза – 200 мг, добова – 1 г.

Дітям до 12 років призначають внутрішньовенно по 50-100 мг на добу (1-2 мл 5 % розчину).

Особливі групи хворих. Для пацієнтів із рецидивним утворенням каменів у нирках добова доза аскорбінової кислоти не має перевищувати 100-200 мг. Для пацієнтів із тяжкою або термінальною нирковою недостатністю (хворі, які перебувають на діалізі) добова доза аскорбінової кислоти не має перевищувати 50-100 мг. Для хворих із дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази добова доза аскорбінової кислоти не має перевищувати 100-500 мг.

Діти.

Препарат застосовують у педіатричній практиці.

Дозування препарату для дітей див. у розділі «Спосіб застосування та дози».

Передозування

Великі дози аскорбінової кислоти можуть спричиняти шлунково-кишкові розлади, включаючи діарею, а також призводити до гіпероксалурії та утворення оксалатних конкрементів. Дози понад 600 мг на добу виявляють діуретичний ефект.

При одноразовому застосуванні надмірних доз препарату можливе виникнення нудоти, блювання, здуття та болю в животі, свербежу, шкірних висипів, підвищеної збудливості.

При внутрішньовенному введенні у високих дозах може виникнути загроза переривання вагітності.

Лікування: припинення застосування препарату, симптоматична терапія.

Побічні реакції

З боку системи крові та лімфатичної системи: при тривалому застосуванні у високих дозах – тромбоцитоз, гіперпротромбінемія, тромбоутворення, еритроцитопенія, нейтрофільний лейкоцитоз.

З боку нервової системи: головний біль, відчуття втоми, при тривалому застосуванні у високих дозах – порушення сну, підвищення збудливості центральної нервової системи.

З боку травного тракту: нудота, діарея, спазми шлунка.

З боку сечовидільної системи: гіпероксалатурія; при тривалому застосуванні у високих дозах – пошкодження гломерулярного апарату нирок, формування ниркових каменів з оксалату кальцію.

З боку шкіри і підшкірної клітковини: дуже рідко – шкірні висипи, гіперемія шкіри, свербіж, кропив’янка, почервоніння, набряк.

Метаболічні порушення: гіпервітаміноз С, при тривалому застосуванні у високих дозах – пригнічення функції інсулярного апарату підшлункової залози (гіперглікемія, глюкозурія) і синтезу глікогену, затримка натрію і рідини, порушення обміну цинку і міді.

З боку серцево-судинної системи: зниження проникності капілярів, погіршення трофіки тканин; при тривалому застосуванні у високих дозах – дистрофія міокарда, підвищення артеріального тиску, розвиток мікроангіопатій.

Загальні порушення: при внутрішньовенному введенні можливе відчуття жару, зміни в місці введення, озноб, підвищення температури тіла.

Вагітність: при внутрішньовенному введенні у високих дозах – загроза переривання вагітності.

З боку імунної системи: дуже рідко – реакції гіперчутливості, включаючи анафілактичний шок.

Наявність у складі лікарського засобу допоміжної речовини натрію сульфіту (Е 221) зрідка може спричинити реакції гіперчутливості та бронхзоспазм.

Несумісність

Оскільки Аскорбінова кислота має високий окисно-відновний потенціал, вона може змінювати хімічний склад інших препаратів. Тому, розглядаючи можливість одночасного застосування з іншими лікарськими засобами необхідно переконатися у їх сумісності.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 2 мл в ампулі; по 10 ампул у пачці з картону.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ПАТ «Лубнифарм».

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Україна, 37500, Полтавська обл., м. Лубни, вул. Барвінкова, 16.

Дата останнього оновлення: 25.12.2018

Характеристики

Форма випуску розчин
Умови продажу за рецептом
Категорія Вітамін С
Реєстрація UA/0003/02/01 от 05.12.2018 (приказ 2260 (2))

Знайдено 87 аптек

Аптека №2 Канабис Фарм
Київ, вул.Теодора Драйзера 40
Кислота аскорбиновая р-р д/ин. 5% амп. 2 мл №10
Лубныфарм (Украина, Лубны)
від 11.00
Макси-фарм груп
Київ, пр.Лісовий 39
Аскорбиновая к-та амп. 5% 2мл №10
Лубныфарм
від 10.20
Альго-Фарм
Київ, вул.Сім'ї Ідзиковських 2
Аскорбиновая кислота раствор для инъекций 50 мг/мл амп. 2 мл №10
Лубныфарм (Украина, Лубны)
від 34.00
Макси-фарм груп
Київ, вул.Тампере 12
Аскорбиновая к-та амп. 5% 2мл №10
Лубныфарм
від 12.75
Київ, вул.Софіївська 6
Аскорбиновая кислота раствор д/ин., 50 мг/мл по 2 мл в амп. №10
Лубнифарм, ПАТ, м.Лубни, Полтавська обл., Україна
від 29.19
Ліки Полтавщини
Полтава, вул.Олеся Гончара 27А (1 міська лікарня)
Аскорбиновая кислота р-р дин. 50 мгмл амп. 2 мл №10 лубныфарм
Лубныфарм
від 10.95
Ліки Полтавщини
Полтава, вул.Станіславського 10
Аскорбиновая кислота р-р дин. 50 мгмл амп. 2 мл №10 лубныфарм
Лубныфарм
від 27.50
Ліки Полтавщини
Полтава, вул.Соборності 73
Аскорбиновая кислота р-р дин. 50 мгмл амп. 2 мл №10 лубныфарм
Лубныфарм
від 10.95
Ліки Полтавщини
Полтава, вул.Михайла Грушевського 19
Аскорбиновая кислота р-р дин. 50 мгмл амп. 2 мл №10 лубныфарм
Лубныфарм
від 27.50
Ліки Полтавщини
Полтава, вул.Шевченка 12
Аскорбиновая кислота р-р дин. 50 мгмл амп. 2 мл №10 лубныфарм
Лубныфарм
від 10.95
Ліки Полтавщини
Полтава, вул.Героїв-Чорнобильців 1
Аскорбиновая кислота р-р дин. 50 мгмл амп. 2 мл №10 лубныфарм
Лубныфарм
від 27.50
Ліки Полтавщини
Полтава, вул.Монастирська 7А (2 поліклініка)
Аскорбиновая кислота р-р дин. 50 мгмл амп. 2 мл №10 лубныфарм
Лубныфарм
від 27.50
Ліки Полтавщини
Полтава, пров.Рибальський 10В
Аскорбиновая кислота р-р дин. 50 мгмл амп. 2 мл №10 лубныфарм
Лубныфарм
від 27.50
Ліки Полтавщини
Полтава, вул.Олеся Гончара 27В (роддом)
Аскорбиновая кислота р-р дин. 50 мгмл амп. 2 мл №10 лубныфарм
Лубныфарм
від 10.95
Ліки Полтавщини
Полтава, вул.Олександра Бідного 2 (Левада, Дитяча міська лікарня)
Аскорбиновая кислота р-р дин. 50 мгмл амп. 2 мл №10 лубныфарм
Лубныфарм
від 27.50
ФАРМАСФЕРА
Черкаси, вул.Смілянська 55
Аскорбиновая кислота раствор д/ин., 50 мг/мл по 2 мл в амп. №10
Лубнифарм, ПАТ, м.Лубни, Полтавська обл., Україна
від 27.42
АВК фарм
Житомир, вул.Лесі Українки 14
Аскорбиновая кислота р-р д/ин. 50 мг/мл амп. 2 мл №10 лубныфарм (украина, лубны)
Лубныфарм (Украина, Лубны)
від 24.63
АВК фарм
Коростень, вул.Михайла Грушевського 20
Аскорбиновая кислота р-р д/ин. 50 мг/мл амп. 2 мл №10 лубныфарм (украина, лубны)
Лубныфарм (Украина, Лубны)
від 24.63
АВК фарм
Коростишів, вул.Київська 109 А
Аскорбиновая кислота р-р д/ин. 50 мг/мл амп. 2 мл №10 лубныфарм (украина, лубны)
Лубныфарм (Украина, Лубны)
від 24.63
АВК фарм
Бердичів, вул.Одеська 51
Аскорбиновая кислота р-р д/ин. 50 мг/мл амп. 2 мл №10 лубныфарм (украина, лубны)
Лубныфарм (Украина, Лубны)
від 25.75
СВК фарм
Хмельницький, вул.Подільська 73 А
Аскорбиновая кислота р-р д/ин. 50 мг/мл амп. 2 мл №10 лубныфарм (украина, лубны)
Лубныфарм (Украина, Лубны)
від 24.63
СВК фарм
Київ, вул.Михайла Драгоманова 6/1
Аскорбиновая кислота р-р д/ин. 50 мг/мл амп. 2 мл №10 лубныфарм (украина, лубны)
Лубныфарм (Украина, Лубны)
від 24.63
СВК фарм
Київ, вул.Старовокзальна 23 (Фуршет)
Аскорбиновая кислота р-р д/ин. 50 мг/мл амп. 2 мл №10 лубныфарм (украина, лубны)
Лубныфарм (Украина, Лубны)
від 24.63
СВК ФАРМ
Шепетівка, вул.Валі Котика 85
Аскорбиновая кислота р-р д/ин. 50 мг/мл амп. 2 мл №10 лубныфарм (украина, лубны)
Лубныфарм (Украина, Лубны)
від 24.63
АВК фарм
Рівне, вул.Тараса Шевченка 18
Аскорбиновая кислота р-р д/ин. 50 мг/мл амп. 2 мл №10 лубныфарм (украина, лубны)
Лубныфарм (Украина, Лубны)
від 24.63
Аптека
Харків, пр.Петра Григоренка 55
Аскорбиновая кислота р-р д/ин. 50 мг/мл амп. 2 мл №10 лубныфарм (украина, лубны)
Лубныфарм
від 20.00
СВК фарм
Хмельницький, вул.Повстанська 42/2
Аскорбиновая кислота р-р д/ин. 50 мг/мл амп. 2 мл №10 лубныфарм (украина, лубны)
Лубныфарм (Украина, Лубны)
від 25.13
Сеть Аптек "Рецептика"
Миколаїв, пр.Центральний 154
Аскорбиновая кислота 50 мг мл, амп. 2 мл № 10
Лубныфарм
від 28.57
Сеть Аптек "Рецептика"
Київ, пр.Перемоги 136
Аскорбиновая кислота 50 мг мл, амп. 2 мл № 10
Лубныфарм
від 28.57
Сеть Аптек "Рецептика"
Вінниця, вул.Хмельницьке шосе 15
Аскорбиновая кислота 50 мг мл, амп. 2 мл № 10
Лубныфарм
від 27.96
Сеть Аптек "Рецептика"
Харків, пров.Амурський 1
Аскорбиновая кислота 50 мг мл, амп. 2 мл № 10
Лубныфарм
від 34.91
Сеть Аптек "Рецептика"
Дрогобич, вул.Пилипа Орлика 18б
Аскорбиновая кислота 50 мг мл, амп. 2 мл № 10
Лубныфарм
від 28.92
Сеть Аптек "Рецептика"
Чернівці, вул.Університетська 6
Аскорбиновая кислота 50 мг мл, амп. 2 мл № 10
Лубныфарм
від 27.88
Сеть Аптек "Рецептика"
Львів, вул.Маєра Балабана 2
Аскорбиновая кислота 50 мг мл, амп. 2 мл № 10
Лубныфарм
від 28.57
Сеть Аптек "Рецептика"
Дніпро, вул.Старий Шлях 7
Аскорбиновая кислота 50 мг мл, амп. 2 мл № 10
Лубныфарм
від 28.57
Сеть Аптек "Рецептика"
Київ, вул.Приозерна 2
Аскорбиновая кислота 50 мг мл, амп. 2 мл № 10
Лубныфарм
від 28.57
Сеть Аптек "Рецептика"
Дніпро, пр.Гагаріна 119
Аскорбиновая кислота 50 мг мл, амп. 2 мл № 10
Лубныфарм
від 28.57
Сеть Аптек "Рецептика"
Київ, вул.Січових Стрільців 57
Аскорбиновая кислота 50 мг мл, амп. 2 мл № 10
Лубныфарм
від 28.57
Сеть Аптек "Рецептика"
Кропивницький, вул.Велика Перспективна 50
Аскорбиновая кислота 50 мг мл, амп. 2 мл № 10
Лубныфарм
від 28.68
Сеть Аптек "Рецептика"
Львів, вул.Вернадського 22
Аскорбиновая кислота 50 мг мл, амп. 2 мл № 10
Лубныфарм
від 28.57
Сеть Аптек "Рецептика"
Ужгород, вул.Василя Балога 2М
Аскорбиновая кислота 50 мг мл, амп. 2 мл № 10
Лубныфарм
від 28.57
Сеть Аптек "Рецептика"
Вінниця, вул.Зодчих 28А
Аскорбиновая кислота 50 мг мл, амп. 2 мл № 10
Лубныфарм
від 28.68
Сеть Аптек "Рецептика"
Кривий Ріг, пр.Поштовий 11/18
Аскорбиновая кислота 50 мг мл, амп. 2 мл № 10
Лубныфарм
від 28.68
Сеть Аптек "Рецептика"
Вишневе, вул.Святошинська 27Б/70
Аскорбиновая кислота 50 мг мл, амп. 2 мл № 10
Лубныфарм
від 28.68
Сеть Аптек "Рецептика"
Краматорськ, вул.Академічна 8а
Аскорбиновая кислота 50 мг мл, амп. 2 мл № 10
Лубныфарм
від 28.68
Сеть Аптек "Рецептика"
Лиман, вул.Привокзальна 19н
Аскорбиновая кислота 50 мг мл, амп. 2 мл № 10
Лубныфарм
від 30.68
Сеть Аптек "Рецептика"
Тернопіль, вул.Київська 7д
Аскорбиновая кислота 50 мг мл, амп. 2 мл № 10
Лубныфарм
від 27.96
Сеть Аптек "Рецептика"
Маріуполь, пр.Миру 100
Аскорбиновая кислота 50 мг мл, амп. 2 мл № 10
Лубныфарм
від 28.51
Сеть Аптек "Рецептика"
Миколаїв, пр.Героїв Сталінграду 91/1
Аскорбиновая кислота 50 мг мл, амп. 2 мл № 10
Лубныфарм
від 28.68
Сеть Аптек "Рецептика"
Запоріжжя, вул.Чумаченко 34
Аскорбиновая кислота 50 мг мл, амп. 2 мл № 10
Лубныфарм
від 28.57
Інструкція для застосування Аскорбінова кислота, затверджена виробником, представлена виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.
Тільки ваш лікуючий лікар може прийняти рішення про необхідність застосування Аскорбінова кислота, призначення схем лікування і дозувань, а також обговорити сумісність Аскорбінова кислота з застосовуваними вами ліками, роз'яснити побічні дії і протипоказання.
Пам'ятайте - самолікування небезпечно для вашого здоров'я.

Рекомендуємо подивитися

Аскорбінова кислота-Дарниця розчин д/ін. 100 мг/мл по 2 мл №10 в амп.
Аскорбінова кислота-Дарниця розчин д/ін. 50 мг/мл по 2 мл №10 в амп.
Аскорбінова кислота-Дарниця
розчин
Дарниця
Ціни в аптеках
Аскорбінова кислота-Здоров'я розчин д/ін. 100 мг/мл по 2 мл №10 в амп.
Аскорбінова кислота-Здоров'я розчин д/ін. 50 мг/мл по 2 мл №10 в амп.
Аскорбінова кислота-Здоров'я
розчин
Здоров'я ФК
Ціни в аптеках
Аскорбінка-КВ зі смаком апельсина таблетки по 25 мг №10
Аскорбінка-КВ зі смаком апельсина
таблетки
Київський вітамінний завод
Ціни в аптеках

Переглянуті товари

Аскорбінова кислота розчин д/ін. 50 мг/мл по 2 мл №10 в амп.
Аскорбінова кислота драже по 0.05 г №50 у бліс.
Аскорбінова кислота таблетки по 25 мг №50 у конт.
Аскорбінова кислота таблетки жув. по 50 мг №50 (10х5)
Аскорбінова кислота
розчин, таблетки, драже
8 виробників
Ціни в аптеках

Новинки

Погано спиш та нервуєш?
Погано спиш та нервуєш? Живи без стресу! Детальніше
Ви вагітні?
Ви вагітні? Мета майбутньої матусі – народити здорову дитину! Детальніше
Нервові клітини відновлюються!
Нервові клітини відновлюються! Пам'ятай про головне Детальніше
Як попередити інфаркт міокарда?
Як попередити інфаркт міокарда? ЗДОРОВ'Я СЕРЦЯ В ВАШИХ РУКАХ! Детальніше
Застуда?
Застуда? Як одужати швидше? Детальніше
Турбують суглоби?
Турбують суглоби? Комплексна підтримка суглобів! Детальніше
Top