Базука Ісландський мох еліксир по 120 мл у флак.

Ціни в Україні
від 169.20
до 357.93 грн
в 7582 аптеках + доставка

Характеристики

Бренд
Форма випуску
еліксир
Об'єм
120 мл
Активні компоненти
ісландський мох
Кількість активних компонентів
ісландський мох: 5%
Країна походження бренду
Швейцарія
Показати все

Опис для Базука Ісландський мох еліксир по 120 мл у флак.

Склад

5 мл містить: активні інгредієнти: сироп ісландського моху (Cetraria islandica thalus) (вода, цукор, екстракт ісландського моху, етанол ≤ 5%) – 4,63 ml (мл), екстракт м’яти перцевої 1:5 (Mentha piperita leaves) – 0,125 ml (мл), аскорбінова кислота (вітамін С) – 42,5 mg (мг); допоміжні речовини: загущувач: карбоксиметилцелюлоза натрію; консервант: бензоат натрію; емульгатор: полісорбат-20; ментол.

Властивості

Інгредієнти БАЗУКА ІСЛАНДСЬКИЙ МОХ мають протикашльові, імуностимулювальні, антибактеріальні та протизапальні властивості.

Дія трав’яного еліксирy БАЗУКА ІСЛАНДСЬКИЙ МОХ зумовлена особливостями компонентів, що входять до його складу:

Ісландський мох (Cetraria islandica thalus) має протикашльову, імуностимулювальну, антибактеріальну та протизапальну дії. Основними компонентами ісландського моху є розчинні у воді полісахариди, що обволікають слизові оболонки верхніх дихальних шляхів, утворюючи захисний шар, а також сприяють зменшенню подразнення слизових оболонок, завдяки чому зменшується кашель, спричинений зовнішніми подразниками, та пом’якшується сухий надсадний кашель. Розчинні у воді полісахариди поєднується на поверхні слизової оболонки і, таким чином, створюють місцеву обволікаючу дію на подразнені та сухі слизові оболонки порожнини рота та горла.

Екстракт м’яти перцевої (Mentha piperita leaves) чинить антисептичну, знеболювальну, спазмолітичну, потогінну і заспокійливу дії при застуді. Має відхаркувальні, антиалергічні, бронхорозширювальні та протизапальні властивості.

Аскорбінова кислота (вітамін С) – це антиоксидант, який має імуномодулювальну та відновлювальну дію. Підвищує опірність організму до інфекцій.

Показання до використання

Застосовувати при сухому надсадному кашлю, охриплості горла; при сухості слизових оболонок у приміщеннях із сухим повітрям або при обмеженому носовому диханні під час занять спортом; при сильних навантаженнях на голосові зв’язки як дієтичну добавку для дорослих та дітей віком від 7 років.

Спосіб застосування

Рекомендовано вживати дітям віком старше 7 років – по 5 ml (мл) 2 рази на добу; дорослим – по 5 ml (мл) 3 рази на добу. Перед використанням флакон необхідно струсити.
Застосування у період вагітності або годування груддю: не застосовувати під час вагітності та годування груддю.

Застереження

Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінному раціону харчування. Не використовуйте при підвищеній чутливості (алергії) до будь-яких компонентів продукту. При одночасному застосуванні з будь-якими іншими лікарськими засобами рекомендована попередня консультація лікаря. Не впливає на здатність керувати механічними транспортними засобами при вживанні у встановлених дозах. Перед початком застосування рекомендована консультація лікаря.
Не є лікарським засобом. Дієтична добавка БАЗУКА ІСЛАНДСЬКИЙ МОХ (еліксир)/ ICELAND MOSS (elixir). З цукром. Вміст спирту 5 %.

Форма випуску

Еліксир (в’язка рідина) 120 ml (мл) у скляному флаконі з контролем першого відкриття та з мірним ковпачком, упакований в картонну коробку. Об’єм: 120 ml (мл) ± 5 %.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у сухому, недоступному для дітей місці. Після першого відкриття флакона рекомендовано використати впродовж 2 місяців.

Виробник

SIA «L.Ē.V» (Ekstraktu rūpnīca)/СІА «Л.Е.В.» (Екстракт рупніка), Глудас пагастс, Джелгавас нов., ЛВ-3040, Латвія для Delta Medical Promotions AG/ Дельта Медікел Промоушнз АГ,  Отенбахгассе 26, 8001 Цюрих, Швейцарія.

Імпортер: ТОВ «Дельта Медікел», 08132, Україна, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43.

Delta Medical Promotions AG

Характеристики

Бренд
Форма випуску
еліксир
Об'єм
120 мл
Активні компоненти
ісландський мох
Кількість активних компонентів
ісландський мох: 5%
Країна походження бренду
Швейцарія

Часті питання

Ціна на Базука Ісландський мох еліксир по 120 мл у флак. починається від 169.20 грн.
Базука Ісландський мох еліксир по 120 мл у флак. є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні