Бетаргін розчин по 10 мл №20 у саше

Ціни в Україні
від 556.36
до 1035.92 грн
в 10451 аптеці + доставка
Кількість в упаковці:

Характеристики

Форма випуску
розчин
Об'єм
10 мл
Активні компоненти
аргінін, бетаїн
Кількість активних компонентів
аргінін: 1г, бетаїн: 1г
Країна походження бренду
Франція
Показати все

Опис для Бетаргін розчин по 10 мл №20 у саше

Склад

Очищена вода (розчинник), сахароза (підсолоджувач), бетаїн, аргінін, моногідрат лимонної кислоти (регулятор кислотності), ароматизатор виноградний, сорбат калію (консервант). Без ГМО.

10 ml (мл) розчину (1 стік) містить біологічно-активні речовини: аргініну цитрат – 1 g (г), бетаїну – 1 g (г).

Показання до використання

Дієтична добавка до основного раціону харчування - додаткове джерело аргініну та бетаїну, сприяє нормалізації функціонального стану гепатобіліарної системи, поліпшенню функції серцево-судинної системи, виведенню токсичних речовин з організму та підтримки нормального кровообігу та процесів мікроциркуляції у печінці, зменшенню гіпоксії печінки, усуненню проявів токсикозу вагітних, покращує репродуктивні функції чоловіків та жінок під час планування вагітності, нормалізує рівень гомоцистеїну; дітям від 3-х років: з метою нормалізації функціонального стану гепатобіліарної системи, для попередження наслідків інтоксикації, при ацетонемічному синдромі; для нормалізації обміну ліпідів та прискорення їх виведення з печінки.

Бетаргін® має детоксикаційні властивості.

Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та дози

  • Дорослим - вміст 1 стіка (10 ml (мл)) розвести у 100 ml (мл) питної води кімнатної температури і випити після їжі. Добова доза: 2 - 3 стіка;
  • дітям від 3-х років:
  • при ацетонемічному синдромі: вміст 1 стіка розвести у ½ склянки (100 ml (мл)) питної води кімнатної температури та вживати внутрішньо по 1 чайній ложці кожні 10 - 15 хвилин, добова доза: 1 - 2 стіки. Тривалість застосування визначає лікар індивідуально;
  • для нормалізації обміну ліпідів та прискорення їх виведення з печінки: вміст 1 стіка розвести у ½ склянки (100 ml (мл)) питної води кімнатної температури та вживати внутрішньо 1 – 2 рази на добу впродовж від 1 до 3 місяців або за призначенням лікаря. Тривалість застосування визначає лікар індивідуально.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем!

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів, що входять до складу продукту, дитячий вік до 3-х років, жінки у період лактації, жовчокам’яна та сечокам’яна хвороби у стадії загострення.

Застереження

У період вагітності застосовувати тільки за рекомендацією лікаря.

Умови зберігання

Зберігати у сухому, віддаленому від світла та тепла, недоступному для дітей місці, при температури не вище 25 °С.

Термін придатності

3 роки від дати виробництва. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Форма випуску

Розчин питний по 10 ml (мл) у стіках № 10 або № 20 у картонній пачці.

Не є лікарським засобом

Виробник

ЕргоФарма д.о.о., Гаї 1, Трновлє прі Целю, 3000 Целє, Словенія для ФармаЛінеа д.о.о., Цеста в Местні лог 88а, 1000 Любляна, Словенія.*

Фарматіс С.А.С., Зон Актівіте Ест № 1, 60190 Естре Сен Дені, Франція.*

*місце виробництва визначається за штрих-кодом на упаковці

Імпортер в Україні (здійснює функції щодо прийняття претензій від споживачів): ТОВ “ВОРВАРТС ФАРМА”, Україна, 03142, м. Київ, вул. Омеляна Пріцака, буд. 4

Характеристики

Форма випуску
розчин
Об'єм
10 мл
Активні компоненти
аргінін, бетаїн
Кількість активних компонентів
аргінін: 1г, бетаїн: 1г
Країна походження бренду
Франція

Часті питання

Бетаргін

Бетаргін застосовують як біологічно активну добавку до їжі - джерело аргініну і бетаїну. Ці речовини сприяють покращенню роботи печінки, нормалізації білкового та жирового обміну, зменшують інтоксикацію та виводять токсини. Має позитивний вплив на серце та судини.

Дорослим - вміст 1 саше або 1 скляного контейнера Бетаргіна розвести в ½ склянки (100 мл) питної води кімнатної температури та вживати 1-3 рази на добу після їди.

Для запобігання погіршення роботи печінки у зв'язку з негативною дією алкоголю рекомендується приймати Бетаргін по 1 ампулі, стіку або саше, розведеному в половині склянки води, 3 рази на день і протягом ще 2-3 днів після похмільного синдрому, щоб вивести з організму токсичні речовини розпаду алкоголю.

Фармакологічний ефект забезпечується за рахунок комплексної дії складових.

  • Аргінін – амінокислота, яка забезпечує детоксикаційну функцію печінки.
  • Бетаїн – утилізатор жирових клітин. Запобігає та знижує ризики розвитку печінкової дистрофії, знімає запалення, перешкоджає розвитку атеросклерозу та утворенню тромбів.
  • Іони цитрату, що містяться в Бетаргіні, сприяють нормалізації травлення за підвищеної кислотності шлунка, зменшують ацидоз, усувають диспептичні прояви.

Тривалість вживання становить 2-4 тижні. Залежить від тяжкості симптомів, комплексного застосування з іншими лікарськими засобами, а також супутніх захворювань, тому вимагає консультації медичного фахівця.

Ціна на Бетаргін розчин по 10 мл №20 у саше починається від 556.36 грн.
Бетаргін розчин по 10 мл №20 у саше є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні