Бета-Імун капсули №30 (10х3)

Ціни в Україні
від 129.30
до 494.09 грн
в 3190 аптеках

Характеристики

Форма випуску
капсули
Активні компоненти
бета-глюкан, селен, горіх грецький (Juglans regіa)
Кількість активних компонентів
бета-глюкан: 100мг, селен: 15мкг, горіх грецький (Juglans regіa): 40мг
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Бета-Імун капсули №30 (10х3)

Склад

Активні речовини (у 1 капсулі)

бета-глюкани – 100 мг (бета-глюкани 1,3 та 1,6 – 70 %)

селен – 15 мкг (у формі натрію селенату)

екстракт шкуринки чорного горіху (Juglans nigra) – 40 мг

Допоміжні речовини

наповнювачі: двоокис кремнію аморфний (орісіл), кальцію стеарат, лактоза, мікрокристалічна целюлоза

оболонка капсули: желатин

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки: білки – 21.0 г, вуглеводи – 7.0 г, жири – 0 г; 469 кДж (112 ккал).

Форма випуску

Капсули з масою вмісту 320 мг ± 7,5 %, 30 капсул в упаковці.

Загальна характеристика

Добавка дієтична до раціону харчування. Рекомендується в якості додаткового джерела біологічно активних речовин з імуномодулюючими властивостями для нормалізації функціонального стану імунної системи при гострих і хронічних інфекційних та запальних захворюваннях та загального зміцнення організму (особливо при фізичних навантаженнях та стресі).

Властивості

БЕТА-ІМУН містить біологічно активні речовини з імуномодулюючими властивостями. Властивості продукту зумовлені синергією його інгредієнтів. Рекомендується в якості додаткового джерела біологічно активних речовин з імуномодулюючими властивостями (бета-глюкани, селен, глікозиди, флавоноїди, вітаміни та мікроелементи) для нормалізації функціонального стану імунної системи при гострих і хронічних інфекційних та запальних захворюваннях та загального зміцнення організму (особливо при фізичних навантаженнях та стресі).

Бета-глюкани – полісахариди, структурні елементи мембрани дріжджових грибів (Saccharomyces cerevisiae). Численні дослідження довели, що Бета-глюкани (1,3 та 1,6) – найбільш потужні природні імуномоделюючі речовини. Вони характеризуються стимулюючими та регулюючими властивостями по відношенню до імунокомпетентних клітин та не чинять імунотоксичної дії. Основний механізм дії Бета-глюканів – безпосередня взаємодія з рецепторами макрофагів, яка активує неспецифічні захисні механізми та розвиток специфічної імунної відповіді: відбувається активація цитотоксичних макрофагів, посилення продукції інтерлейкіну-1 макрофагами, стимулювання Т-лімфоцитів, збільшення продукції інших цитокінів, активація клітин-кілерів, підвищення рівню білка гострої фази у сироватці крові. У той же час, Бета-глюкани оптимізують імунні реакції та проявляють протизапальні властивості: при високому рівні активації вони інгібують синтез прозапальних цитокінів – інтерлейкіну-6 та інтерлейкіну-12 та посилюють синтез інтерферону. Внаслідок цього Бета-глюкани ефективні при більшості гострих та хронічних хвороб, що супроводжуються порушенням функції імунної системи. Бета-глюкани також позитивно впливають на ліпідний обмін, сприяють зниженню рівня холестерину та глюкози у крові, мають антиоксидантні властивості та сприяють нормалізації кишкового мікробіоценозу.

Селен – мікроелемент, необхідний для підтримання нормального функціонування імунної системи. Посилює продукцію лейкоцитів та їхній захист від вільних радикалів, що виникають в процесі знешкодження патогенних бактерій. Селен стимулює утворення антитіл, які підвищують захист організму від інфекційних захворювань.

Екстракт шкуринки Чорного горіху містить значну кількість біологічно активних речовин: глікозидів, флавоноїдів, каротину, вітамінів С, В1, В2, РР, заліза, сірки тощо. Має протимікробні, противірусні, протизапальні, імуностимулюючі, антиоксидантні та загальнозміцнюючі властивості, нормалізує обмін речовин. Сприяє покращенню імунітету та підвищенню резистентності організму при гострих та хронічних захворюваннях.

Завдяки комплексному впливу на імунну систему, БЕТА-ІМУН сприяє покращенню функціонального стану клітинного та гуморального імунітету (у т.ч. підвищує неспецифічну резистентність організму) та зменшенню запальних реакцій, прискоренню одужання та попередженню розвитку запальних процесів.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендується дорослим як додаткове джерело біологічно активних речовин з імуномодулюючими властивостями (бета-глюкани, селен, глікозиди, флавоноїди, вітаміни та мікроелементи) з метою нормалізації функціонального стану імунної системи при гострих і хронічних інфекційних та запальних захворюваннях та загального зміцнення організму, особливо в період сезонних вірусних інфекцій, ГРВІ.

Спосіб застосування

Приймати дорослим по 1 капсулі на добу – для попередження розвитку захворювань та для загального зміцнення організму; по 2-3 капсули на добу – при інфекційних та запальних захворюваннях.

Вживати за 30 хвилин до або після їжі, запиваючи водою.

Курс застосування – 1-2 місяці, при необхідності можна повторити декілька разів на рік.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Не використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Перед застосуванням рекомендована консультація з лікарем.

Протипоказання

  • індивідуальна несприйнятливість компонентів;
  • вагітність та період лактації.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 4ºС до 25ºС у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці

Термін придатності

24 місяці від дати виробництва.

Характеристики

Форма випуску
капсули
Активні компоненти
бета-глюкан, селен, горіх грецький (Juglans regіa)
Кількість активних компонентів
бета-глюкан: 100мг, селен: 15мкг, горіх грецький (Juglans regіa): 40мг
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Бета-Імун капсули №30 (10х3) починається від 129.30 грн.
Бета-Імун капсули №30 (10х3) є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні