БіоГая ПроТектіс краплі з вітаміном D3 по 5 мл у флак.

Ціни в Україні
від 397.44
до 717.75 грн
в 5335 аптеках

Характеристики

Бренд
Виробник
Форма випуску
краплі
Об'єм
5 мл
Активні компоненти
комплекс пре-і пробіотиків
Країна походження бренду
Швеція
Показати все

Опис для БіоГая ПроТектіс краплі з вітаміном D3 по 5 мл у флак.

Склад

Lactobacillus reuteri DSM 17938 (L. reuteri Protectis™) (100 млн. життєздатних бактерій в 5 краплях), вітамін D3 (10 мкг (400 МО) в 5 краплях); допоміжні речовини: соняшникова олія, середньоланцюгові тригліцериди (МСТ-масло), антиспінювач двоокис кремнію.

Без ГМО.

Не містить лактозу і білки молока. Без консервантів.

Властивості

L. reuteri Protectis™ є природними мікроорганізмами, які вперше були виділені з грудного молока і в нормі присутні в організмі людини на всій протяжності шлунково-кишкового тракту.

L. reuteri Protectis™ колонізують епітелій і розмножуються у всіх відділах шлунково-кишкового тракту, починаючи з ротової порожнини. L. reuteri стійкі до дії шлункового соку, солей жовчних кислот і ферментів верхнього відділу тонкого кишечника.

L. reuteri Protectis™ підтримують і регулюють фізіологічну рівновагу мікрофлори кишечника і активно беруть участь в процесах травлення.

L. reuteri Protectis™ синтезують молочну, оцтову кислоти і специфічні речовини для цього виду лактобактерій - реутерін і рейтероциклін, що пригнічують ріст патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів у травному тракті. Посилюючи природний захист травної системи від патогенних мікроорганізмів, створюють сприятливі умови для формування нормального мікробіоценозу кишечника.

L. reuteri Protectis™ сприяє зменшенню інтенсивності больового синдрому та тривалості плачу під час нападів кишкової коліки у дітей грудного віку, а також частоти і тривалості нападів.

L. reuteri Protectis™ мають антагоністичну активність проти H.pylori, а також зменшують побічні реакції антибактеріальної терапії при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки.

Імуностимулюючу дію L. reuteri Protectis™ пов'язано з можливістю активізувати імунну систему кишечника як першу лінію захисту організму від інфекцій за рахунок збільшення кількості клітин CD4 + (специфічна підгрупа Т-лімфоцитів).

БіоГая Протектіс з вітаміном D3. Краплі містить в своєму складі природну форму вітаміну D, яка в нормі синтезується в організмі людини, бере активну участь в роботі шлунково-кишкового тракту, регулюючи його моторику, також грає важливу роль в абсорбції кальцію, фосфатів і магнію в кишечнику, транспорті мінеральних солей. Вітамін D необхідний для функціонування паращитовидних залоз, нирок і кісткової системи.

Вітамін D є активним антирахітичним фактором, який сприяє правильній мінералізації і росту скелета, а також в процесі кальцифікації кісток регулює виділення кальцію і фосфатів нирками.

Вітамін D бере активну участь в роботі імунної системи. Дефіцит вітаміну D може бути причиною схильності до атопічного дерматиту.

Рекомендації щодо застосування

БіоГая Протектіс з вітаміном D3. Краплі застосовується для:

  • відновлення мікрофлори шлунково-кишкового тракту з перших днів життя;
  • профілактики нападів кишкової коліки і підвищеного газоутворення, зригування і запорів у дітей грудного та раннього віку;
  • поліпшення моторики кишечника;
  • захисту організму від інфекцій (при зниженому імунітеті);
  • профілактики рахіту у дітей, в т.ч. у недоношених новонароджених;
  • профілактики дефіциту вітаміну D у пацієнтів, які належать до груп високого ризику, при мальабсорбції.

У комплексному лікуванні:

  • алергічних станів (зокрема, при діатезі у дітей, атопічний дерматит);
  • бактеріальних і мікотичних інфекцій у недоношених новонароджених;
  • хелікобактерної інфекції.

Спосіб застосування та дози

Для дітей від народження і дорослих, в тому числі жінок під час вагітності та лактації: по 5 крапель 1 раз на добу під час їжі, додавши до молока/молочної суміші, або кип'яченої води кімнатної температури. Доза може бути збільшена за рекомендацією лікаря.

Застереження

Перед застосуванням добре збовтати! Не додавати до гарячого! Не змінюють смак напоїв та їжі. Перед початком застосування і при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря.

Увага! Для розведення крапель використовувати питну воду гарантованої безпеки і якості. Неприпустимо використання питної води з колодязів і каптажних джерел.

Особливості застосування

Приймати під час прийому їжі; для максимальної ефективності інтервал між прийомом БіоГая Протектіс з вітаміном D3. Краплі і антибіотиків повинен складати 3 години.

Протипоказання

Підвищена чутливість до складових компонентів.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.

Форма випуску

Краплі для перорального застосування у флаконі з темного скла з гвинтовою кришкою і індикатором першого розтину, з піпеткою і осушувачем всередині, упакованому в картонну коробку.

Термін придатності

24 місяці від дати виробництва.

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника при температурі не вище 25 оС в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Після відкриття флакона зберігати протягом 3 місяців при температурі не вище 25 оС.

Характеристики

Бренд
Виробник
Форма випуску
краплі
Об'єм
5 мл
Активні компоненти
комплекс пре-і пробіотиків
Країна походження бренду
Швеція

Часті питання

Ціна на БіоГая ПроТектіс краплі з вітаміном D3 по 5 мл у флак. починається від 397.44 грн.
БіоГая ПроТектіс краплі з вітаміном D3 по 5 мл у флак. є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні