БіоГая Протектіс краплі по 5 мл у флак.

Ціни в Україні
від 411.36
до 728.64 грн
в 7854 аптеках

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Виробник
Форма випуску
краплі
Об'єм
5 мл
Активні компоненти
комплекс пре-і пробіотиків
Країна походження бренду
Швеція
Показати все

Опис для БіоГая Протектіс краплі по 5 мл у флак.

Склад

Активний інгредієнт: Lactobacillus reuteri Protectis (100 млн. КУО життєздатних бактерій в 5 краплях), допоміжні речовини: соняшникова олія, тригліцериди каприлові, агент антизкомкувач: діоксид кремнію аморфний. Без ГМО.

Не містить лактозу і білки молока.

Без консервантів.

Властивості

L. reuteri Protectis є природними мікроорганізмами, які вперше були виділені з грудного молока і в нормі присутні в організмі людини на всій протяжності шлунково-кишкового тракту.

L. reuteri Protectis колонізують епітелій і розмножуються у всіх відділах шлунково-кишкового тракту, починаючи з ротової порожнини.

L. reuteri стійкі до дії шлункового соку, солей жовчних кислот і ферментів верхнього відділу тонкого кишечника.

L. reuteri Protectis підтримують і регулюють фізіологічну рівновагу мікрофлори кишечника і активно беруть участь в процесах травлення.

L. reuteri Protectis синтезують молочну, оцтову кислоти і специфічні речовини для цього виду лактобактерій - реутерін і рейтероциклін, що пригнічують ріст патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів у травному тракті. Посилюючи природний захист травної системи від патогенних мікроорганізмів, створюють сприятливі умови для формування нормального мікробіоценозу кишечника.

L. reuteri Protectis сприяє зменшенню інтенсивності кишкових кольок і тривалості плачу під час нападів кишкової коліки у дітей грудного віку, а також частоти і тривалості нападів.

L. reuteri Protectis мають антагоністичну активність проти H.pylori, а також зменшують побічні реакції антибактеріальної терапії при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки.

Имуностимулююча активність L. reuteri Protectis пов'язана з можливістю активізувати імунну систему кишечника як першу лінію захисту організму від інфекцій за рахунок збільшення кількості клітин CD4 + (специфічна підгрупа Т-лімфоцитів).

Рекомендації щодо застосування

Застосовується для:

  • відновлення мікрофлори шлунково-кишкового тракту з перших днів життя;
  • профілактики нападів кишкової коліки і підвищеного газоутворення, зригування і запорів у дітей грудного та раннього віку;
  • профілактики ускладнень з боку шлунково-кишкового тракту після терапії антибіотиками і хіміотерапевтичними засобами;
  • захисту організму від інфекцій (при зниженому імунітеті).

У комплексному лікуванні:

  • алергічних станів (зокрема, при діатезі у дітей, атопічний дерматит);
  • бактеріальних і мікотичних інфекцій у недоношених новонароджених;
  • хелікобактерної інфекції.

Спосіб застосування та дози

Вживати дітям грудного віку (діти від народження до одного року) і раннього віку (діти у віці від одного року до трьох років) і старше по 5 крапель, розведених в чайній ложці питної води або молока, або дитячого харчування, або іншої рідини, або їжі, 1-2 рази на добу під час їжі. Курс споживання визначає лікар індивідуально. Перед застосуванням добре збовтати! Перед застосуванням і при одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря.

Увага! Для розведення крапель використовувати питну воду гарантованої безпеки і якості.

Неприпустимо використання питної води з колодязів і каптажних джерел. Не додавати до гарячого!

Не змінюють смак напоїв та їжі.

Протипоказання

Підвищена чутливість до складових компонентів.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.

Форма випуску

Краплі для перорального застосування у флаконі з темного скла з гвинтовою кришкою і індикатором першого розтину, з піпеткою і осушувачем всередині, упакованому в картонну коробку.

Термін придатності

24 місяці від дати виробництва.

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника при температурі не вище 25 ºС в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Після відкриття флакона зберігати протягом 3 місяців при температурі не вище 25 ºС.

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Виробник
Форма випуску
краплі
Об'єм
5 мл
Активні компоненти
комплекс пре-і пробіотиків
Країна походження бренду
Швеція

Часті питання

БіоГая Протектіс

БіоГая Протектіс краплі – пробіотик для дітей від народження. Сприяє усуненню дисбіозу та відновленню мікрофлори шлунково-кишкового тракту, усуненню нападів кишкової кольки, газоутворення, запору та зригування у дітей грудного та раннього віку. Сприяє зміцненню імунітету та захисту від інфекцій. Також, при комплексному лікуванні хелікобактерної інфекції, алергічних станів, бактеріальних та мікотичних інфекцій.

Для дітей з перших днів життя і старше по 5 крапель розведених у чайній ложці води або дитячого харчування, або молока, або їжі, 1 або 2 рази на добу під час їжі. Перед споживанням треба збовтати. Тривалість застосування визначає лікар індивідуально. Перед початком застосування рекомендовано консультацію лікаря.

Вживати дорослим та дітям старше трьох років розжовувати по одній таблетці на добу, незалежно від прийому їжі. Перед початком застосування рекомендовано консультацію лікаря.

Краплі та таблетки слід зберігати у сухому, захищеному від потрапляння прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС. Після розкриття флакона з краплями зберігати 3 місяці за температури не вище 25ºС.

Ціна на БіоГая Протектіс краплі по 5 мл у флак. починається від 411.36 грн.
БіоГая Протектіс краплі по 5 мл у флак. є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні