Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. Дізнатися більше

Біолакт Єва порошок по 1500 мг №10 у стіках

Категорія Мікрофлора піхви і уретри
Торгова назва Біолакт
Лінійка Біолакт Єва
Виробник Селл Біотек Ко. Лтд
Вид товару порошок
Кількість в упаковці 10 штук
Призначення для мікрофлори

Опис для Біолакт Єва порошок по 1500 мг №10 у стіках

Склад

В 1 стіку:

  • Високоефективні штами живих пробіотичних бактерій (L. Acidophilus, B.Longum, E. Faecium) - більш ніж 3 × 10 КУО;
  • Екстракт журавлини - 120 мг;
  • Цинк - 3,45 мг;
  • Магнію лактат - 15 мг

Допоміжні речовини: кислота кристалічна глюкоза, рослинний крем-порошок, порошок йогурту змішаний, мікрокристалічна целюлоза, полідекстроза, фруктоолігосахаріди, сухе знежирене молоко, ксиліт, кукурудзяний крохмаль, сорбіт, сухе незбиране молоко, стеарат магнію, порошок екстракту індійського агрусу.

Властивості

Для відновлення балансу мікрофлори кишечника і усунення наслідків антибіотикотерапії (дисбактеріозу кишечника, антибіотик-асоційованої діареї, псевдомембранозного коліту) під час і після прийому антибіотиків;

  • В якості підтримуючого засобу при лікуванні урологічних інфекцій;
  • При алергічних захворюваннях (атопічний дерматит, екзема та інші алергодерматози, харчова алергія);
  • У комплексі заходів при остеопорозі, в т.ч. у жінок в період менопаузи (для поліпшення засвоєння кальцію);
  • У комплексі заходів щодо усунення дисбактеріозу піхви у жінок;
  • Для поліпшення загального стану при синдромі хронічної втоми;

Імунологічні та біологічні властивості

Биолакт Єва - комбінований пробіотик з уро-антисептичними властивостями, що містить лактобактерії, біфідобактерії та ентерококи, підтримує фізіологічну рівновагу кишкової мікрофлори і забезпечує комфортне функціонування шлунково-кишкового тракту.

Лактобактерії продукують молочну кислоту і пригнічують ріст патогенних мікроорганізмів, поступово їх витісняючи як природний конкурент. Ентерококи і біфідобактерії беруть участь в процесах ферментативного розщеплення жирів, білків і складних вуглеводів, у процесах синтезу і всмоктування вітамінів. Наявність в Біолакт Єва різних корисних штамів дозволяє надавати позитивний вплив на стан і травні функції всього кишечника (особливо при наявності бродильної диспепсії і явищ метеоризму), а також надає детоксикаційні властивості.

Біолакт Єва підтримує функціонування нормальної кишкової мікрофлори шляхом:
- Створення несприятливих умов для розмноження патогенних мікроорганізмів;
- Участі в синтезі вітамінів і в метаболізмі жовчних кислот;
- Поліпшення ферментативного розщеплення білків, жирів, складних вуглеводів.

Біолакт Єва містить бактерії з 4-кратним покриттям (Quadro coating technology), що забезпечує високу ступінь виживання і збереження активності живих бактерій у зовнішньому середовищі (протягом виробничого процесу і зберігання), і захищає бактерії від дії шлункового соку і жовчі. Завдяки системі покриття збільшується кількість живих бактерій, які досягають кишечника, що сприяє їх адгезії і розмноженню на епітеліальних клітинах кишечника. Захист покриття не порушується, поки на бактерії не почне впливати рН середовища в тонкому кишечнику, в якому пробіотики ефективні.

Після розчинення покриття в кишечнику бактерії регідруються і починають активно розмножуватися, в тому числі - завдяки наявності в Біолакт Єва пребіотиків - лактулози і фруктоолігосахаридів, які є живильним субстратом для корисних бактерій. Унікальна оболонка і система захисту максимізує рівень виживання бактерій і істотно збільшує їх ефективність у порівнянні з непокритими бактеріями.

Бактерії, що входять до складу Біолакт Єва, колонізують різні відділи травного тракту, забезпечує відновлення балансу кишкової мікрофлори як в тонкому, так і в товстому відділах кишечника. Це, в свою чергу, підвищує неспецифічну резистентність організму, підтримує рівновагу імунної, нервової та інших систем, покращує засвоєння поживних речовин і вітамінів.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендований з метою профілактики дисбактеріозу, що виникає в результаті вживання антибіотиків в урології і гінекології; в комплексній терапії інфекцій сечовивідних шляхів і запальних процесів в гінекологічній і урологічній практиці, що супроводжуються дисбактеріозом.

Застереження

Пробіотіки є фізіологічними для людини продуктами. Передозування ними практично неможлива. На відміну від фармакопейних препаратів, пробіотики можуть призначати дітям від трьох років майже в тих же дозах, що і дорослим. Можливе застосування під час вагітності та лактації. Не спостерігається небажаних взаємодій Біолакт Єва з лікарськими засобами.

Побічна дія

Біолакт Єва добре переноситься; немає інформації про його побічні ефекти. Можливий розвиток послаблення при дефекації у людей зі схильністю до проносів. Уникнути цього ефекту можна шляхом зменшення разової дози в два рази в порівнянні з базовою і поступовим її збільшенням протягом одного тижня.

Протипоказання

Не застосовувати Біолакт Єва в разі алергії на його компоненти. Не слід запивати Біолакт Єва гарячими напоями і приймати одночасно з алкоголем. Не застосовувати Біолакт Єва після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Не слід використовувати в якості заміни повноцінного раціону харчування.

Умови зберігання

Біолакт Єва не вимагає особливих умов зберігання при низькій температурі. Ліофілізація бактерій і 4-кратна оболонка забезпечують тривале збереження високої біологічної активності мікроорганізмів при кімнатній температурі. Зберігати при температурі не вище 25 °С в темному, недоступному для дітей місці. Уникати попадання на продукт прямого сонячного світла і високої вологості.

Термін придатності

2 роки. Кінцевий термін придатності вказаний на упаковці.

Упаковка

Порошок по 1500 мг в стіках. За 10 стіків в пачці з картону. Продукт не містить ГМО.

Дієтична добавка.

Не є лікарським засобом

Опис продукту Біолакт Єва порошок по 1500 мг №10 у стіках представлений виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Новинки реклама

Пекучий біль в ногах?
Пекучий біль в ногах? Дізнайся про лікування та профілактику! Детальніше
Як підтримати здоров'я нігтів?
Як підтримати здоров'я нігтів? Дізнатись більше Детальніше
Турбує зниження потенції?
Турбує зниження потенції? Є рішення! Детальніше
Сезонна алергія?
Сезонна алергія? Живи життям, а не алергією! Детальніше
Як покращити імунітет?
Як покращити імунітет? Дізнайтесь більшу про причини послабленого імунітету та про те, як підтримати його Детальніше
Top