Біоплазмікс спрей для горла по 40 мл у флак.

Ціни в Україні
від 183.35 до 462.65 грн
в 1370 аптеках

Характеристики

Призначення
при першінні в горлі, при грипі та застуді, зміцнення імунітету
Виробник
Об'єм
40мл
Країна походження бренду
Німеччина
Показати все

Опис для Біоплазмікс спрей для горла по 40 мл у флак.

Склад

1 флакон 40 ml (мл) містить: діючі речовини: бактеріальний компонент (Bacillus subtilis, Bacillus licheniformis, Bacillus amyloliquefaciens, Bacillus pumilus, Bacillus megaterium) – 1×106 КУО/ml(мл), комплекс ферментів бактерій роду Bacillus; допоміжні речовини: вода очищена, диметикон, феноксіетанол, 1,2-бензізотіазолін-3-он, віддушка.

Загальні властивості

Біоплазмікс спрей для горла – засіб на основі спороутворюючих бактерій роду Bacillus, що володіють широким спектром антагоністичних властивостей проти патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів.

Бактерії роду Bacillus сприяють підтримці місцевого природного захисту, пригнічуючи розвиток та витісняючи шкідливі бактерії на слизових оболонках ротової порожнини та ротоглотки за рахунок хіміко-біологічного впливу продуктів своєї життєдіяльності.

Бактерії роду Bacillus сприяють відновленню балансу мікрофлори ротової порожнини і верхніх дихальних шляхів, продукують речовини з антибіотичними властивостями, які діють на патогенні мікроорганізми, а також ферменти – амілази і протеази, що здатні розчиняти чужорідні білки. Стимулюють синтез ендогенного інтерферону, стимулюють природні захисні сили організму (покращують функцію бар’єру колонізаційної резистентності) відносно патогенних вірусів і бактерій.

В дослідженнях in vitro бактерії виду Bacillus виділяли речовини, які чинили вплив на різні види вірусів (риновіруси, віруси поліомієліту I типу, ECHO 3 і ECHO 6, аденовіруси, коронавіруси), гриби роду Candida, та бактерії K. pneumoniaе, S. aureus, P. vulgaris, P. aeruginosa, Salmonella spp., E.coli, Sh.sonnei, Sh.flexneri IIa та St. pneumonia.

Сполуки, що виділяють Bacillus subtilis, знижують ризик інфікування, прояви запалення, сприяють відновленню пошкоджених клітин епітелію, і таким чином сприяють нормалізації стану слизової оболонки при запальних захворюваннях верхніх дихальних шляхів.

Біоплазмікс спрей для горла, завдяки продукції біоактивних речовин бактеріями роду Bacillus, сприяє створенню біомолекулярного природного бар’єру та попередженню розвитку запальних процесів слизової оболонки ротової порожнини та ротоглотки.

Рекомендації щодо застосування

Біоплазмікс спрей для горла сприяє конкурентному витісненню небажаних бактерій, вірусів, грибів, тому рекомендований як допоміжний засіб при бактеріальних, вірусних і грибкових інфекціях ротової порожнини і горла (при ушкодженні слизової горла, хронічному тонзиліті, фарингіті, ларингіті), першими проявами яких можуть бути відчуття першіння та подразнення у горлі.

Може бути рекомендований людям, що відчувають дискомфорт у горлі, пов’язаний з порушенням балансу мікрофлори, яке викликане дією несприятливих зовнішніх факторів (вдихання диму або подразнюючих речовин).

З метою відновленню балансу мікрофлори ротової порожнини може застосовуватись при хворобах зубів та ясен; після місцевого та/або системного застосування антибіотиків.

Спосіб застосування та дози

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Добре збовтати перед використанням. Для правильного використання засобу Біоплазмікс спрей для горла потрібно зняти захисний ковпачок, тримаючи флакон вертикально, спрямувати розпилювач у ротову порожнину, натиснути двома пальцями на основу розпилювача і впорснути. Очистити розпилювач і встановити захисний ковпачок. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Дітям від 3-х років і старше та дорослим застосовувати по 2-3 впорскування 3-4 рази на добу протягом 10-14 діб. Після застосування спрею не слід пити та приймати їжу протягом 30 хвилин. Якщо симптоми зберігаються більше 7 днів або посилюються під час застосування виробу, слід проконсультуватися з лікарем.

Застереження

Необхідно промивати розпилювач після кожного застосування. Використання одного і того ж флакона декількома особами може сприяти передачі інфекції. Рекомендується ретельно закривати ковпачок після використання засобу. В разі виникнення будь-якої побічної реакції застосування засобу потрібно припинити. Не застосовувати засіб після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Не використовувати при пошкодженні упаковки. Уникати потрапляння в очі.

Протипоказання

Не використовуйте в разі індивідуальної гіперчутливості до будь-якого з компонентів засобу. Не застосовувати дітям до 3-х років, жінкам у період вагітності та лактації, особам з імунодефіцитами.

Упаковка

Спрей для горла по 40 ml (мл) у флаконі з поворотним розпилювачем та захисним ковпачком.

Термін придатності

2 роки від дати виготовлення. Після першого відкриття використати протягом 2 місяців.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25˚С у недоступному для дітей місці, захищеному від світла та джерел тепла.

Виробник

Гелінгхем ГмбХ & Ко. КГ/ Gelingchem GmbH & Co. KG, Німеччина, Отто-Хан-Штрасе 6, 40721 Хільден, Німеччина / Otto-Hahn-Str. 6, 40721 Hilden, Germany.

Найменування та місцезнаходження і номер телефону підприємства, яке здійснює функції щодо прийняття претензій від споживачів.

ТОВ «УНІВЕРСАЛЬНЕ АГЕНТСТВО «ПРО-ФАРМА», вул. Перемоги, 9, оф. 20, м. Київ, 03170, Україна.

Характеристики

Призначення
при першінні в горлі, при грипі та застуді, зміцнення імунітету
Виробник
Об'єм
40мл
Країна походження бренду
Німеччина

Середня ціна по Україні