Біфлекс крем по 30 г у тубах

Ціни в Україні
від 32.40 до 87.10 грн
в 3330 аптеках

Характеристики

Бренд
Призначення
протизапальний ефект, для м'язів і суглобів
Виробник
Форма випуску
крем
Вага
30 г
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Біфлекс крем по 30 г у тубах

Склад

Активні компоненти: хондроїтин сульфат, D-глюкозаміну гідрохлорид, екстракт бодяги.

Допоміжні компоненти: емульгін, вищі спирти, парфумерне масло, поліметилсилоксан, бронопол, метилпарабен, пропілпарабен, бутілоксіанізол, вода.

Властивості

Ефективність комбінованого крему Біфлекс обумовлена ​​поєднанням клінічно адаптованих компонентів: хондроїтин сульфат, D-глюкозаміну гідрохлорид, екстракт бодяги.

Хондроітин сульфат є високомолекулярним мукополісахаридом, який знаходиться в значних кількостях в різних видах тканини, особливо хрящової. Стимулює процеси регенерації хрящової тканини, сприяє відновленню суглобової сумки, хрящових поверхонь суглобів, грає роль природного мастила суглобових поверхонь, а також уповільнює резорбцію кісткової тканини, знижує втрати кальцію, що прискорює процеси відновлення кісткової тканини і полегшує рухливість уражених суглобів. Важливим дією хондроїтину сульфату є його здатність пригнічувати дію специфічних ферментів, що руйнують сполучну тканину.

D-глюкозаміну гідрохлорид бере участь в синтезі протеогліканів, гіалуронової, хондроїтинсірчаної кислот та інших речовин, які є будівельним матеріалом для суглобових оболонок, внутрішньосуглобової рідини і хрящової тканини. Нормалізує відкладення кальцію в кістковій тканині. Комбінація хондроитин сульфату і D-глюкозаміну гідрохлориду рекомендується в комплексі лікування захворювань опорно-рухового апарату та інших станів, що супроводжуються дегенеративно-дистрофічними змінами тканин суглобового хряща (при первинному і вторинному остеоартрозі I-III ступеня, остеопорозі, пародонтопіі, остеохондрозі, плечелопаточному періартриті, спонділозі , хондромаляції надколінка, деформації суглобів (підвивихи, анкілози), переломах (для прискорення утворення кісткової мозолі), підвищеного функціонального навантаження на суглоби (надмірна вага, фізичні навантаження)).

Екстракт бодяги забезпечує трансдермальну (проводить через шкірний бар'єр) дію, що дозволяє активним речовинам на 12-15% краще проникати через клітинні мембрани. Має виражену протизапальну і протинабрякову дію.

Взаємодія комбінації вище наведених компонентів забезпечує регенеруючий, протизапальний, аналгезуючий ефект, покращує рухливість суглобів.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендується в комплексній терапії для відновлення хрящової тканини, поліпшення кровообігу і зняття запалення в суглобах.

Спосіб застосування

Для зовнішнього застосування.

Проколіть мембрану туби шипом верхньої частини ковпачка. Наносити 2-3 рази на день на шкіру над місцем ураження смужкою довжиною 1-1,5 см і втирати до повного всмоктування в шкіру.

Курс триває 4-5 тижнів. При необхідності курс повторити.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів крему.

Умови зберігання

Зберігати при температурі від +50 до + 250С в сухому, захищеному від світла місці.

Форма випуску

Крем по 30 г у тубах.

Термін придатності

24 місяці від дати виготовлення.

Характеристики

Бренд
Призначення
протизапальний ефект, для м'язів і суглобів
Виробник
Форма випуску
крем
Вага
30 г
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Біфлекс крем по 30 г у тубах починається від 32.40 грн.
Біфлекс крем по 30 г у тубах є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні