Брестажин таблетки №30

Ціни в Україні
від 764.80
до 910.50 грн
в 366 аптеках + доставка

Характеристики

Форма випуску
таблетки
Активні компоненти
рослинний комплекс, індол-3-карбінол
Кількість активних компонентів
індол-3-карбінол: 200мг
Країна походження бренду
Австрія
Показати все

Опис для Брестажин таблетки №30

Склад

Активні інгредієнти: 1 таблетка містить: Індол-З-карбинол 200 мг; 3,3 '-дііндоліл метан 100 мг; Верболозу звичайного (Vitex agnus castus L.) екстракт 150 мг; Пасифлори (Passiflora incarnata L.) екстракт сухий 100 мг; Ешольція каліфорнійського (Eschscholzia californica Cham.) екстракт 100 мг. Допоміжні речовини: компрітол, кремнію діоксид, целюлоза мікрокристалічна, гідрокси-пропілцелюлоза, левілит, кальцію фосфат.

Властивості

Індол-З-карбінол сприяє нормалізації метаболізму естрогенів, гальмування патологічної клітинної проліферації, індукції апоптозу. Клінічні ефекти індол-3-карбінол реалізуються через такі механізми дії

 • нормалізація метаболізму естрогенів шляхом індукції активного цитохрому СУР1А1, відповідального за освіту 2-гідроксіестрону;
 • гальмування патологічної клітинної проліферації через блокування внутрішньоклітинних шляхів передачі сигналів, що надходять від факторів росту (ЄЄР, ЮР) і цитокінів (фактор некрозу пухлини);
 • стимуляція апоптозу в трансформованих клітинах шляхом вироблення проапоптотічного білка.

Дііндолілметан (ДІМ) стимулює апоптоз і прискорює елімінацію клітин, які трансформовані і інфіковані вірусом папіломи людини (ВПЛ). ДІМ нормалізує метаболізм естрадіолу в ВПЛ-інфікованих клітинах, запобігає утворенню канцерогенного метаболіти естрогену (16а-гідроксіестрону), який стимулює експресію онкогенів ВПЛ. Придушення експресії онкогена Е7 вірусу папіломи людини дііндоліл-метаном, блокує гормонозалежної патологічної проліферації ВПЛ-інфікованих клітин. ДІМ здатний підсилювати неспецифічну імунну відповідь на інфекцію.

Екстракт прутняка звичайного нормалізує співвідношення гонадотропних гормонів, підвищує секрецію лютеїнізуючого гормону, в результаті чого збільшується синтез прогестерону, який відновлює баланс між естрогенами і прогестероном і, як наслідок, усуває гіпер-естрогени. Крім цього, зниження вмісту пролактину призводить до гальмування патологічних процесів в молочній залозі, сприяє звуженню молочних проток і усуває больовий синдром при мастодинії.

Екстракт пасифлори. Компоненти екстракту пасифлори гальмують передачі нервових імпульсів в головному і спинному мозку, знижують збудливість центральної нервової системи, виражений седативний ефект. Пассифлора покращує настрій при депресивних станах, зменшує тривожність і психічне напруження, надає легкий снодійний ефект без відчуття пригніченості під час пробудження. Пассифлора нівелює такі вегетативні симптоми, як серцебиття, підвищену пітливість.

Екстракт ешольції каліфорнійської виявляє анксіолітичну і легке снодійне дію, покращує якість і тривалість сну. Ешольція скорочує час засинання і покращує якість сну при легких формах дисомнія. Алкалоїди ешольція групи протопин підвищують in vitro зв'язок ГАМК з чутливим до неї рецепторами мозку.

Рекомендації щодо застосування

Брестажин - дієтична добавка для застосування в гінекологічній практиці. Брестажин рекомендований як додаткове джерело біологічно активних речовин для нормалізації функціонального стану і запобігання розвитку гіперпластичних процесів в молочних залозах і репродуктивних органах жінки. Антиестрогенна і антипроліферативна дія Брестажина обумовлена вхідними в його склад.

 • Фіброзно-кістозна мастопатія;
 • Циклічна масталгія, в тому числі на тлі доброякісної гіперплазії молочної залози;
 • Передменструальний синдром (психічна лабільність, головний біль, порушення сну);
 • Порушення менструального циклу;
 • Дисплазія шийки матки;
 • Міома (фіброміома) матки;
 • Ендометріоз, аденоміоз;
 • Папіломатоз органів жіночої статевої системи;
 • Кісти яєчників;
 • Естроген-залежні гіперпроліферативних стану.

Спосіб застосування

Вживати жінкам по 1 таблетці 1-2 рази на добу після їжі. Запиваючи достатньою кількістю води. Індивідуальну дозу встановлює лікар.

Перед застосуванням необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати в якості заміни повноцінного раціону харчування.

Тривалість застосування. Рекомендований курс застосування при гіперпроліферативних процесах в репродуктивних органах жінки і папіломатозі становить шість місяців, при порушенні метаболічних процесів в молочних залозах-три місяці без перерви на час менструації.

Застереження

Оскільки індол-3-карбінол впливає на активність ізоферментів цитохрому Р450, його необхідно з обережністю застосовувати разом з лікарськими засобами, в метаболізмі яких беруть участь ізоферменти Р450 (непрямі антикоагулянти, глюкокортікостеро-їжі, пероральні гіпоглікемічні засоби, анти-аритмічні засоби, протиепілептичні засоби, препарати, що містять наперстянку і статеві гормони), що може потребувати корекції дози.

Під час прийому Брестажину не слід вживати алкогольні напої.

Протипоказання

Період вагітності і годування груддю. Підвищена чутливість до компонентів.

Побічна дія

У рідкісних випадках: з боку репродуктивної системи - порушення менструації, характеризується подовженням або скороченням менструального циклу з боку органів травлення: біль в епігастрії.

Інші: зниження маси тіла. Не є лікарським засобом.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від прямого сонячного світла місці при температурі не вище 25 ° С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності

3 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Характеристики

Форма випуску
таблетки
Активні компоненти
рослинний комплекс, індол-3-карбінол
Кількість активних компонентів
індол-3-карбінол: 200мг
Країна походження бренду
Австрія

Часті питання

Ціна на Брестажин таблетки №30 починається від 764.80 грн.
Брестажин таблетки №30 є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні