Вазавітал нейро капсули по 450 мг №30

Ціни в Україні
від 216.00 до 374.50 грн
в 963 аптеках

Характеристики

Серія/Лінійка
Призначення
покращення роботи мозку, для поліпшення кровообігу
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Вазавітал нейро капсули по 450 мг №30

Склад

1 капсула містить, мг(mg):

сухий екстракт гінкгобілоба (ginkgobiloba L.) 120 мг(mg); обніжжя бджолине (квітковий  пилок) 120 мг(mg), піридоксину гідрохлорид (вітамін В6) 80 мг(mg), аскорбінова кислота (вітамін С) 50 мг(mg), тіаміну гідрохлорид (вітамін В1) 50 мг(mg), рутин (вітамін Р) 20 мг(mg), рибофлавін (вітамін В2) 5 мг(mg), ціанокобаламін (вітамін В12) 0,5 мг(mg).

Допоміжні інгредієнти: лактоза, моногідрат; магнію стеарат.

Форма випуску

Капсули, по 450 мг(mg) ± 10%, 30 штук.

Властивості

Гінкго білоба використовується в традиційній медицині Китаю протягом щонайменше 2000 років. На сьогодні цілющі властивості екстракту гінкго білоба підтверджені численними науковими дослідженнями та отримали визнання провідних експертів охорони здоров'я. Відомо, що екстракт гінко білоба (EGb) ефективно усуває спазм периферичних судин (не впливаючи на судини, що не спазмовані), укріплює судинну стінку, поліпшує роботу венозної системи, протидіє утворенню тромбів та покращує плин крові в капілярах. Таким чином, гінкго білоба показана при різноманітних хронічних порушеннях кровообігу, насамперед, у головному мозку, серці, верхніх та нижніх кінцівках. Крім того, гінкго білобастимулює утворення нейротрансміттерів - спеціальних хімічних сполук, за допомогою яких нервові клітини передають та зберігають інформацію; оптимізує обмін речовин в клітинах мозку, насичуючи їх енергетичними молекулами та сприяючи виведенню токсичних продуктів метаболізму. Саме тому гінкго білоба є одним з найефективніших природних засобів при зниженні пам'яті та уваги. Гінкго білоба достовірно прискорює відновлення втрачених функцій після мозкового інсульту та перешкоджає прогресуванню слабоумства (хвороби Альцгеймера, судинної та постінсультної деменції). Завдяки комплексній дії, екстракт гінкго білоба швидко ліквідує наслідки хронічного стресу та перевтоми на рівні нервових клітин, підвищує стресостійкість та здатність виконувати інтелектуальну роботу.

Вміст біологічно активних компонентів сировини гінкго білоба (EGb), що входить до складу «ВАЗАВІТАЛ НЕЙРО»: флавоноїди (у перерахунку на флавонові глікозіди) - 26,4%; білобалід - 3,0%; гінкголід А - 3,0%; гінкголід В - 3,1%; гінкголід С - 3,2%.

Бджолиний пилок-обніжжя є спеціальним продуктом бджільництва, який утворюється робочими бджолами шляхом часткового ферментування (переробки) звичайного квіткового пилку. На відміну від пилку рослин, бджолине обніжжя значно рідше викликає алергічні реакції та містить унікальний комплекс з 250 біологічно активних речовин, включаючи 16 вітамінів, 18 амінокислот (у т.ч. всі 10 незамінних, які вкрай потрібні організму людини, але не можуть в ньому утворитися), 28 мікроелементів, ферменти, коферменти, флавоноїди, цінні ліпідні компоненти (включаються до структури нервових мембран) та фітостимулятори. Перед потраплянням до капсули "ВАЗАВІТАЛ-НЕЙРО", обніжжя проходить спеціальну обробку за ексклюзивною сучасною технологією (холодове мікроподрібнення), що сприяє тривалому збереженню поживних речовин та підвищує їх біодоступність майже у 20 разів (з 3% до 70%). Бджолине обніжжя чинить потужну антиоксидантну дію, укріплює стінку судин, стимулює процеси відновлення та синтезу клітинних мембран усього організму і особливо нейронів. Бджолине обніжжя здавна називають "еліксиром молодості": вже з перших 3-4 днів прийому пацієнт відчуває суттєве зменшення загальної слабкості, втомлюваності, сонливості, зростають працездатність та енергійність, покращується настрій та емоційний фон. Бджолине обніжжя ефективне при виразковій хворобі, ревматоїдному артриті, остеоартрозі, хронічній серцевій недостатності, хронічному холециститі та хронічному пієлонефриті, а також при хронічному стресі та перевтомі, на етапі відновлення після тривалих та/або важких захворювань.

Вітамін В1(тіамін) бере участь у енергетичному синтезі, сприяючи, в тому числі, переробленню молочної та піровиноградної кислоти (накопичуються в клітинах за умов ішемії та гіпоксії, при інтенсивній фізичній роботі) у корисні молекули. Тіамін концентрується в тканині мозку, де укріплює мембрани нервових клітин, допомагає формувати та підтримувати нервові зв'язки, протидіє загибелі та пошкодженню активно функціонуючих нейронів.

Вітамін В2(рибофлавін) забезпечує тканинне дихання та детоксикацію, без нього неможливе утворення деяких важливих енергетичних молекул, в тому числі у нервових клітинах.

Вітамін В6 (піридоксин) незамінний для синтезу білків та амінокислот в організмі людини, а також компонентів системи крові (гемоглобіну) та гамма-аміномасляної кислоти (одна з найважливіших захисно-гальмувальнихсполук у головному та спинному мозку).

Вітамін В12(ціанокобаламін) активно використовується всіма клітинами організму, що розмножуються (клітини шкіри, волосяних цибулин, внутрішній епітеліальний шар шлунково-кишкового тракту, елементи кровотворення і т.д.). В нервовій тканині ціанокобаламін сприяє укріпленню зовнішніх та внутрішніх клітинних мембран, покращує стан мієлінових оболонок периферичних нервів.

Вітамін С (аскорбінова кислота) є важливим компонентом для утворення та відновлення сполучної тканини (кістки, хрящі, зв'язки, каркас внутрішніх органів тощо). Аскорбінова кислота нормалізує проникність капілярів та має потужні антиоксидантні властивості, покращує стан мембран нейронів та поліпшує баланс серотоніну в головному мозку.

Вітамін Р (рутин) - необхідний для ефективного тканинного дихання та раціонального використання кисню в організмі, завдяки своєму антиоксидантному потенціалу захищає від руйнування багато інших важливих молекул (в т.ч. аскорбінову кислоту, гіалуронову кислоту та колаген). Укріплює і стабілізує мілкі судини, в т.ч. у головному мозку.

Завдяки такому складу «ВАЗАВІТАЛ НЕЙРО» може сприяти уповільненню вікових інтелектуальних розладів. Укріплює нервові оболонки при ураженнях периферичної нервової системи (неврити (радикуліти), невропатії, невралгії, посттравматичні синдроми тощо).Захищає судини та нервові клітини при хронічних порушеннях мозкового кровообігу, після перенесеного мозкового інсульту, під час інтенсивних фізичних та/або психоемоційних навантажень, після перенесених застудних захворювань та у період відновлення при хронічних запальних процесах.

Рекомендації щодо застосування

Може бути рекомендована лікарем як додаткове джерело вітамінів С, Р, В1, В2, В6, В12 та біологічно активних речовин рослинного походження з метою нормального функціонування нервової системи та нейрональних структур. Сприятливо впливає на мікроциркуляцію крові в тканинах і органах, стан пам’яті, концентрації уваги, здатності до навчання, аналізу інформації.

Спосіб застосування та дози

Дорослим по 1 капсулі 1-2 рази на добу під час їжі, запиваючи 1/2 склянки питної води.

Термін вживання:

1-3 місяці 2 рази на рік. Для осіб старше 70 років оптимальний одноразовий курс застосування становить 1 місяць.

Застереження

Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Продукт не рекомендується вживати дітям, вагітним жінкам та в період лактації.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Умови зберігання

Зберігати в прохолодному, сухому та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.

Виробник

1) ТОВ "Астрафарм", Україна, 08132, Київська обл., м. Вишневе, вул. Київська, 6;

2) ТОВ "ФОРСАЖ ПЛЮС", Україна, 02094, м. Київ, Бульвар Верховної Ради, буд. 21Б, приміщення 79

Замовник:

ТОВ «Українська Фармацевтична Компанія», 02660, м.Київ, вул. Старосільська , буд. 1У

Дієтична добавка не може замінити повноцінного і збалансованого раціону харчування.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Характеристики

Серія/Лінійка
Призначення
покращення роботи мозку, для поліпшення кровообігу
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні