Конопляна Валеріана Farmaco капсули №30

Ціни в Україні
від 77.00 до 78.48 грн
в 2 аптеках

Характеристики

Призначення
заспокійлива дія, для серця і судин
Країна походження бренду
Україна

Опис для Конопляна Валеріана Farmaco капсули №30

Склад

Конопляна олія холодного віджиму з екстрактом валеріани, желатин, гліцерин, дистильована вода.

  • Конопляна олія холодного віджиму 300мг
  • Екстракт валеріани 150мг
  • Ліноленева кислота Омега 3 54мг
  • Лінолева кислота Омега 6  159мг
  • Олеїнова кислота Омега 9 42мг
  • Вітамін Е 0,17мг

Без ГМО.

Маса вмісту 1 капсули : 450мг.

Показання до використання

Рекомендована в якості дієтичної добавки до раціону харчування.

Цінне джерело жирних омега кислот.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям з 11 років по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного харчування.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів. Особам з хронічними захворюваннями та жінкам у період лактації застосовувати за рекомендацією лікаря.

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці. Не вживати при пошкодженій упаковці.

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці, за температури від -5С до +25 С. Термін придатності 18 місяців з дати виготовлення.

Характеристики

Призначення
заспокійлива дія, для серця і судин
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Валеріана

Валер’янку найчастіше призначають як легкий заспокійливий. Вона буде корисна при проблемах зі сном, зменшенні емоційної напруги та почуття тривоги. Призначається при підвищеній нервовій збудливості, безсонні, у складі комбінованої терапії при легких функціональних порушеннях серцево-судинної системи.

Препарати валеріани протипоказані людям, які мають підвищену до них чутливість. Депресія та інші стани, що супроводжуються гнобленням діяльності центральної нервової системи. Не рекомендується застосовувати препарат через брак даних щодо безпеки застосування у період вагітності або годування груддю, дитячий вік до 12 років.

Даний седативний засіб призначають дорослим по 20-30 крапель на прийом 3-4 рази на день до досягнення стабільного лікувального ефекту, дітям віком від 12 років - з розрахунку 1 крапля на рік життя 3-4 рази на добу. Застосування настойки валеріани до 12 років протипоказане. Настоянка валеріани є рослинним препаратом, тому, щоб уникнути алергічних реакцій або непереносимості, перед застосуванням проконсультуйтеся з фахівцем.

При передозуванні препарату можливі психічне збудження, розвиток виражених побічних реакцій: біль голови, запаморочення, сонливість, загальна слабкість, біль у животі, нудота, зниження гостроти слуху та зору, серцебиття. Негайне припинення застосування препарату та вчасно вжиті заходи екстреної допомоги (промивання шлунку, прийом активованого вугілля тощо) та симптоматичне лікування сприяють швидкому усуненню клінічних проявів передозування.

Препарат, як правило, добре переноситься, однак у деяких хворих можуть спостерігатися пригнічення емоційних реакцій, сонливість, зниження працездатності, депресія, нудота, спастичні болі в животі, слабкість. Можливі алергічні реакції (у т. ч. почервоніння шкіри, висипання, свербіж, набряк шкіри). У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися до лікаря.

Середня ціна по Україні