Віджайсар порошок по 2,5 г №30 у пак.-саше

Ціни в Україні
від 101.90
до 225.86 грн
в 4990 аптеках + доставка

Характеристики

Виробник
Форма випуску
порошок
Активні компоненти
віджайсар (птерокарпус)
Кількість активних компонентів
віджайсар (птерокарпус): 2,5г
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Віджайсар порошок по 2,5 г №30 у пак.-саше

Склад

1 пакетик містить 2,5 г подрібненої деревини дерева Віджайсар (Pterocarpus Marsupium).

Загальні властивості

«Віджайсар®» - дієтична добавка рослинного походження для нормалізації вуглеводного обміну, зниження рівня глюкози в крові при цукровому діабеті другого типу.

Активні речовини

  • Червона камедь містить ненасичені жирні кислоти (легкі рослинні жири), характеризується судинноочищувальними (антисклеротичними) властивостями, підвищує антибактеріальну активність організму, сприяє зниженню рівня глюкози в крові.
  • Оксалат кальцію перешкоджає виділенню гістаміну в організмі, розвитку алергії і уповільнює розвиток аутоімунних захворювань.
  • Танін нецукровий - протизапальний в'яжучий засіб, що володіє функціями детоксикації - виводить з організму важкі метали, токсичні хімічні сполуки, радіонукліди.
  • Глікозиди характеризуються жовчо- і сечогінними властивостями, покращують відтік жовчі з печінки і жовчного міхура, перешкоджають каменеутворенню.
  • Пектин перешкоджає появі та розвитку атеросклерозу, підвищує антиоксидантну і антибактеріальну активність організму, має високу бактерицидну активність по відношенню до патогенної мікрофлори, сприяє виділенню з організму солей важких металів, зменшує побічні ефекти променевої терапії.
  • Біофлавоноїд епікатехін сприяє захисту і відновленню β-клітин, які синтезують інсулін, нормалізації синтезу інсуліну підшлунковою залозою і відновленню чутливості клітин периферичних тканин до інсуліну, ефективно знижує і стабілізує рівень цукру в крові.

Рекомендації щодо застосування

Віджайсар може бути призначений лікарем в раціоні дієтичного харчування у хворих з інсуліннезалежним цукровим діабетом другого типу з метою нормалізації рівня глюкози в крові і сечі. Крім того, можливе використання Віджайсар з метою профілактики серцево-судинних захворювань (ішемічна хвороба серця, атеросклероз, гіпертонія). Віджайсар може бути рекомендований пацієнтам при хронічних захворюваннях печінки, шлунка і кишечника, дисбактеріозі, хронічних інтоксикаціях, алергіях різної етіології, а також для профілактичного очищення організму.

Спосіб застосування та дози

Вміст одного пакетика залити 200 мл (склянкою) питної води кімнатної температури.

Настояти не менше 7-8 годин.

Процідити настій через ситечко або іншим доступним способом.

Повторне настоювання вмісту одного пакетика неефективне.

Для людей, які страждають інсулінонезалежним цукровим діабетом другого типу до 9 ммоль/л цукру в крові, рекомендується приймати водний настій «Віджайсар®» (200 мл) один раз на день вранці за 10-15 хвилин до їжі.

Якщо рівень цукру вище 9 ммоль/л - двічі в день: вранці і ввечері за 10-15 хвилин до їжі.

Приймати водний настій «Віджайсар®» рекомендується не менше 13-26 тижнів без перерви.

Хворим на цукровий діабет рекомендується після зниження рівня глюкози в крові до норми перейти на прийом водного настою «Віджайсар®» (200 мл) один раз в два-три дні.

При тривалому застосуванні водного настою «Віджайсар®» його оздоровчо-профілактична дія посилюється.

Протипоказання

Не рекомендується застосовувати Віджайсар водний настій пацієнтам з індивідуальними реакціями гіперчутливості до активних компонентів. Віджайсар не призначають пацієнтам в період загострення запальних процесів в жовчному міхурі і при наявності великих каменів в нирках і жовчному міхурі.

Не слід застосовувати настій Віджайсар в період вагітності та годування груддю.

Застереження

Незважаючи на високу ефективність «Віджайсар®», не рекомендується припиняти прийом цукрознижуючого хімічного препарату. Поетапне зниження дозування цукрознижуючого хімічного препарату можливо проводити лише в разі позитивної динаміки результатів вимірів рівня глюкози в крові, починаючи скасовувати по одній таблетці хімпрепарату в тиждень. Після зниження рівня глюкози в крові до норми рекомендується припинити прийом цукрознижуючого хімічного препарату.

Форма випуску

30 пакетиків по 2,5 г.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30 °C і відносній вологості повітря не більше 75%.

Термін придатності

24 місяці від дати виготовлення.

Характеристики

Виробник
Форма випуску
порошок
Активні компоненти
віджайсар (птерокарпус)
Кількість активних компонентів
віджайсар (птерокарпус): 2,5г
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Віджайсар порошок по 2,5 г №30 у пак.-саше починається від 101.90 грн.
Віджайсар порошок по 2,5 г №30 у пак.-саше є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні