Вітамін А інструкція і ціна в аптеках

Ціни в аптеках

Вітамін А капсули м'як. по 33000 МО №10

Склад

діюча речовина: ретинол;

для дози 33000 МО

1 капсула містить вітаміну А 33000 МО;

допоміжні речовини: олія соняшникова; оболонка капсули: желатин, гліцерин, кармоїзин (Е 122);

для дози 100000 МО

1 капсула містить вітаміну А 100000 МО;

допоміжні речовини: олія соняшникова; оболонка капсули: желатин, гліцерин.

Лікарська форма

Капсули м’які.

Основні фізико-хімічні властивості:

для дози 33000 МО – м’які желатинові капсули кулястої або сферичної форми, зі швом, червоного кольору, заповнені маслянистою рідиною від світло-жовтого до темно-жовтого кольору;

для дози 100000 МО – м’які желатинові капсули кулястої або сферичної форми, зі швом, від світло-жовтого до темно-жовтого кольору, заповнені маслянистою рідиною від світло-жовтого до темно-жовтого кольору.

Фармакотерапевтична група

Прості препарати вітаміну А. Ретинол (вітамін А).

Код АТХ А11С А01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Вітамін А має загальнозміцнювальну дію, нормалізує тканинний обмін: бере участь в окисно-відновних процесах (через велику кількість ненасичених зв’язків), у синтезі мукополісахаридів, білків, ліпідів, у мінеральному обміні, процесах утворення холестерину. Посилює продукування ліпази та трипсину, посилює мієлопоез, процеси клітинного поділу. Має позитивний вплив на функцію сльозових, сальних та потових залоз; підвищує стійкість до захворювань слизових оболонок дихальних шляхів та кишечнику; підвищує стійкість організму до інфекцій. Посилює розмноження епітеліальних клітин шкіри, омолоджує клітинну популяцію та зменшує кількість клітин, що йдуть шляхом термінальної диференціації, гальмує процеси кератинізації, посилює синтез глікозаміногліканів, активує взаємодію імунокомпетентних клітин між собою та з клітинами епідермісу. Стимулює регенерацію шкіри. Ретинол є необхідним компонентом для нормальної функції сітківки ока: він зв’язується з опсином (червоним пігментом сітківки), утворюючи зоровий пурпур - родопсин, необхідний для зорової адаптації у темряві.

Місцева дія опосередкована присутністю на поверхні епітеліоцитів специфічних ретинолзв’язуючих рецепторів.

Фармакокінетика.

Вітамін А майже повністю всмоктується у кишечнику (в основному у дванадцятипалій та прямій кишках). Після прийому максимальна концентрація лікарського засобу у плазмі крові спостерігається через 4 години. Ретинол розподіляється в організмі нерівномірно. Найбільша його кількість знаходиться у печінці i cітківці, його виявляють у нирках, жирових депо, надниркових та інших залозах внутрішньої секреції. Продукти обміну ретинолу виводяться нирками. Період напіввиведення - 9,1 години. У сечі здорової людини ретинол не визначається, оскільки він виділяється у складі жовчі.

Показання

A-авітаміноз та А-гіповітаміноз.

Захворювання очей: пігментний ретиніт, ксерофтальмія, гемералопія, екзематозні ураження повік, поверхневий кератит, ураження рогівки, кон’юнктивіт, піодермія.

Захворювання і ураження шкіри: відмороження, опіки, рани, іхтіоз, фолікулярний дискератоз, старечий кератоз, туберкульоз шкіри, псоріаз, деякі форми екземи.

Комплексна терапія рахіту, колагенозів, гіпотрофій.

У складі комплексної терапії гострих респіраторних захворювань, які проходять на тлі ексудативного діатезу, хронічних бронхолегеневих захворювань; запальних, ерозивно-виразкових уражень кишечнику, цирозу печінки.

Протипоказання

Гіперчутливість до компонентів лікарського засобу, гострий і хронічний нефрит, серцева недостатність ІІ-ІІІ ступеня, жовчнокам’яна хвороба, хронічний панкреатит, гіпервітаміноз А, передозування ретиноїдів, гіперліпідемія, ожиріння, хронічний алкоголізм, саркоїдоз (у т. ч. в анамнезі).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Естрогени та пероральні контрацептиви, що їх містять, посилюють всмоктування ретинолу, що може призвести до розвитку гіпервітамінозу А. Колестирамін, колестипол, мінеральні олії, неоміцин зменшують абсорбцію вітаміну А (може потребуватися підвищення його дози). Нітрити порушують всмоктування ретинолу.

Під час тривалої терапії тетрациклінами не рекомендується призначати вітамін А у високих дозах (50000 МО і вище) через збільшення ризику розвитку внутрішньочерепної гіпертензії. Ретинол послаблює ефект препаратів Са2+, збільшує ризик розвитку гіперкальціємії. Ізотретиноїн збільшує ризик виникнення токсичного ефекту.

Вітамін Е знижує токсичність, абсорбцію, депонування у печінці вітаміну А; високі дози вітаміну Е можуть зменшити запаси вітаміну А в організмі. Ретинол зменшує (взаємно) небезпеку гіпервітамінозу D. Кортикостероїди і вживання алкоголю знижують терапевтичний ефект препарату. Одночасний прийом вітаміну А та антикоагулянтів посилює схильність до кровотеч. Ретинол знижує протизапальну дію глюкокортикоїдів.

Особливості застосування

Лікарський засіб має властивість накопичуватися і протягом тривалого часу перебувати в організмі, тому одночасно приймати препарат з іншими лікарськими засобами, до складу яких входить вітамін А, не слід. Тривале щоденне застосування лікарського засобу, особливо у великих дозах, може спричинити розвиток гіпервітамінозу А.

З обережністю застосовувати при захворюваннях, що супроводжуються порушенням згортання крові або розвитком кровотеч, втратою організмом кальцію, при тяжких ураженнях печінки, гострих і хронічних гепатитах. Для контролю функції печінки до початку та у процесі лікування слід проводити біохімічний аналіз крові.

Не рекомендується застосовувати лікарський засіб під час тривалої терапії тетрациклінами.

Ретинол слід приймати за 1 годину до або через 4-6 годин після прийому холестираміну.

Для нормального всмоктування вітаміну А необхідною умовою є наявність жирів у їжі.

Зловживання алкоголем і тютюном порушує всмоктування лікарського засобу з травного тракту.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Враховуючи високу дозу вітаміну А, даний лікарський засіб протипоказаний у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Немає даних, що ретинол може впливати на швидкість психомоторних реакцій при керуванні автотранспортом або роботі з точними механізмами.

Спосіб застосування та дози

Ретинол застосовувати з лікувальною метою дорослим при авітамінозах середнього i легкого ступеня тяжкості. Застосовувати лікарський засіб внутрішньо через 10-15 хвилин після їди.

Враховуючи здатність вітаміну А до кумуляції в організмі, перед прийомом лікарського засобу слід звернути увагу на дозу ретинолу пальмітату (особливо у разі застосування капсул по 100000 МО).

Добова доза для дорослих не повинна перевищувати 100000 МО.

З лікувальною метою при авітамінозі легкого та середнього ступеня дорослим призначати до 33000 МО на добу, при захворюваннях очей – 33000-100000 МО на добу. При захворюваннях шкіри дорослим призначати 33000-100000 МО на добу.

Дози і тривалість курсу лікування Вітаміном А встановлюються лікарем індивідуально.

Діти. Лікарський засіб протипоказаний дітям.

Передозування

Симптоми: сильний головний біль, запаморочення; сонливість, сплутаність свідомості, розлади зору, судоми, нестримне блювання, діарея профузна, тяжке зневоднення організму, дратівливість; на другий день з’являється поширений висип з подальшим крупношаровим лущенням, починаючи з обличчя; кровоточивість ясен, сухість і виразка слизової оболонки порожнини рота, лущення губ, пальпація довгих трубчастих кісток різко болісна внаслідок піднадкісничних крововиливів, біль у суглобах i м’язах.

Лікування: симптоматичне; як антидот призначати тироксин, а також аскорбінову кислоту.

Побічні реакції

З боку травної системи: втрата апетиту, сухість слизової оболонки порожнини рота, біль у шлунку, блювання, нудота.

З боку печінки та жовчовидільної системи: гепатотоксичні явища, портальна гіпертензія.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: тріщини і сухість шкіри, губ, жовто-оранжеві плями на підошвах, долонях, у ділянці носогубного трикутника, підшкірний набряк, в окремих випадках у перший день застосування можуть виникати сверблячі плямисто-папульозні висипи, що потребує відміни лікарського засобу.

З боку нервової системи: астенія, надмірна втомлюваність, сонливість, дискомфорт, головний біль, дратівливість, внутрішньоочна гіпертензія, порушення зору, порушення ходи.

З боку ендокринної системи: олігоменорея.

З боку сечовидільної системи: полакіурія, ніктурія, поліурія.

З боку системи крові: гемолітична анемія.

З боку опорно-рухового апарату: біль у кістках, зміни на рентгенограмах кісток, судоми.

Інші: гіпертермія, випадання волосся, фоточутливість, зменшення маси тіла, гіперкальціємія; при застосуванні лікарського засобу можливі реакції гіперчутливості.

Зі зменшенням дози або при тимчасовій відміні лікарського засобу побічні явища зникають самі по собі.

При захворюваннях шкіри застосування високих доз лікарського засобу після 7-10 днів лікування може супроводжуватися загостренням місцевої запальної реакції, яка не вимагає додаткового лікування і надалі зменшується. Цей ефект пов’язаний з мієло- та імуностимулювальною дією лікарського засобу.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

Для дози 33000 МО.

По 10 капсул у блістері; по 3 блістери в пачці.

По 10 капсул у блістері; по 5 блістерів у пачці.

По 20 капсул у блістері; по 1 блістеру в пачці.

По 20 капсул у блістері; по 3 блістери в пачці.

Для дози 100000 МО.

По 10 капсул у блістері; по 3 блістери в пачці.

По 10 капсул у блістері; по 5 блістерів у пачці.

По 20 капсул у блістері; по 1 блістеру в пачці.

По 20 капсул у блістері; по 3 блістери в пачці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

АТ «КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД».

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Україна, 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 38.

Web-сайт: www.vitamin.com.ua.

Дата останнього оновлення: 07.08.2018

Характеристики

Форма випуску капсули, драже
Умови продажу капсули - без рецепта
драже - за рецептом
Категорія Вітаміни А, Е і D
АТХ-класифікація A11CA01 - Ретинол
Діючі речовини ретинол ( вітамін А)

Знайдено 3145 аптек

Виталюкс
Київ, пр.Повітрофлотський 66
Віт.а капс.100000мо №50
Киевский витаминный завод ЗАО
від 44,05
Досвід Довіра Допомога
Харків, вул.Ярослава Мудрого 38
Витамин а капс 100т ме №50 (10*5)
КВЗ
від 42,38
Аптека 911
Пісочин, вул.Квартальна 18Б (перехр. Комарова/Квартальна, 9Б/18Б)
Витамин а капс. мягкие 100000 ме №50
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД АО
від 38,10
Сеть Аптек "Рецептика"
Миколаїв, пр.Центральний 154
Витамин a капсулы 33000ме №50
Киевский витаминный завод ПАО (Украина, Киев)
від 36,70
Аптека низкие цены №1
Харків, пр.Людвига Свободы 52
Витамин а капс. мягкие 33000 ме №50
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД АО
від 30,85
Витамин а капс. мягкие 100000 ме №50
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД АО
від 38,10
Аптекар
Вараш, м.Незалежності 10 (ТРЦ "Orange Plaza")
Віт.а капс.100000мо №50
Киевский витаминный завод ЗАО
від 44,06
Аптека Доброго Дня
Київ, пл.Привокзальна 1
Вітамін а 33000мо №50 капс.
Киевский витаминный завод ПАО (Украина, Киев) (м)
від 37,50
Вітамін а 100000мо №50 капс.
Киевский витаминный завод ПАО (Украина, Киев) (м)
від 48,00
Вітамін
Іванків, вул.Поліська 47
Вітамін a капс. 33тис ме №50
Киевский Витаминный Завод
є
Вітамін a капс. 100тис ме №50
Киевский Витаминный Завод
є
Людмила Фарм Ко
Житомир, пр.Миру 37
Витамин а 33000ме капс. №50 (5х10)
Киевская ФФ
від 37,22
Витамин а капс. 100тыс. ме №50 (5х10)
Киевская ФФ
від 42,87
Аптека 911
Харків, вул.Валентинівська 21
Витамин а капс. мягкие 33000 ме №50
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД АО
від 30,85
Витамин а капс. мягкие 100000 ме №50
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД АО
від 38,10
Виталюкс
Київ, вул.Воскресенська 12в
Віт.а капс.100000мо №50
Киевский витаминный завод ЗАО
від 44,47
Аптека 911
Харків, пр.Перемоги 70д
Витамин а капс. мягкие 33000 ме №50
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД АО
від 30,85
Витамин а капс. мягкие 100000 ме №50
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД АО
від 38,10
Аптека оптовых цен
Кривий Ріг, вул.Вечернекутская 1
Витамин а капс. мягкие 33000 ме №50
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД АО
від 30,85
Фартоп
Київ, вул.Оноре де Бальзака 94
Вітамін а 33000мо №50 капс.
Киевский витаминный завод ПАО (Украина, Киев) (м)
від 31,93
Вітамін а 100000мо №50 капс.
Киевский витаминный завод ПАО (Украина, Киев) (м)
від 39,97
Аптека низкие цены №1
Харків, вул.Амосова 27
Витамин а капс. мягкие 33000 ме №50
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД АО
від 30,85
Витамин а капс. мягкие 100000 ме №50
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД АО
від 38,10
Аптека Доброго Дня
Київ, вул.Підлісна 3
Вітамін а 33000мо №50 капс.
Киевский витаминный завод ПАО (Украина, Киев) (м)
від 37,50
Вітамін а 100000мо №50 капс.
Киевский витаминный завод ПАО (Украина, Киев) (м)
від 48,00
Виталюкс
Київ, пл.Вокзальна 1
Віт.а капс.100000мо №50
Киевский витаминный завод ЗАО
від 42,73
Аптека Доброго Дня
Київ, пр.Миколи Бажана 1П
Вітамін а 33000мо №50 капс.
Киевский витаминный завод ПАО (Украина, Киев) (м)
від 37,50
Вітамін а 100000мо №50 капс.
Киевский витаминный завод ПАО (Украина, Киев) (м)
від 48,00
Аптека 911
Харків, пл.Конституції 1
Витамин а капс. мягкие 33000 ме №50
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД АО
від 30,85
Витамин а капс. мягкие 100000 ме №50
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД АО
від 38,10
Аптека Доброго Дня
Київ, вул.Богдана Хмельницького 31/27
Вітамін а 33000мо №50 капс.
Киевский витаминный завод ПАО (Украина, Киев) (м)
від 37,50
Вітамін а 100000мо №50 капс.
Киевский витаминный завод ПАО (Украина, Киев) (м)
від 48,00
1 Социальная Аптека
Київ, вул.Андрія Малишка 15/1
Вітамін а 33000мо №50 капс.
Киевский витаминный завод ПАО (Украина, Киев) (м)
від 31,93
Вітамін а 100000мо №50 капс.
Киевский витаминный завод ПАО (Украина, Киев) (м)
від 39,97
Аптекар
Київ, вул.Солом'янська 16Б
Віт.а капс.100000мо №50
Киевский витаминный завод ЗАО
від 43,23
Аптека Доброго Дня
Київ, пр.Голосіївський 93
Вітамін а 33000мо №50 капс.
Киевский витаминный завод ПАО (Украина, Киев) (м)
від 37,50
Вітамін а 100000мо №50 капс.
Киевский витаминный завод ПАО (Украина, Киев) (м)
від 48,00
Виталюкс
Київ, вул.Ярославська 56А
Віт.а капс.100000мо №50
Киевский витаминный завод ЗАО
від 44,36
1 Социальная Аптека
Київ, вул.Чорнобильська 18
Вітамін а 33000мо №50 капс.
Киевский витаминный завод ПАО (Украина, Киев) (м)
від 31,93
Вітамін а 100000мо №50 капс.
Киевский витаминный завод ПАО (Украина, Киев) (м)
від 39,97
1 Социальная Аптека
Київ, вул.Межигірська 3/7
Вітамін а 33000мо №50 капс.
Киевский витаминный завод ПАО (Украина, Киев) (м)
від 31,93
Вітамін а 100000мо №50 капс.
Киевский витаминный завод ПАО (Украина, Киев) (м)
від 39,97
Вітамін
Київ, пр.Голосіївський 108/1
Вітамін a капс. 100тис ме №50
Киевский Витаминный Завод
є
Аптека 911
Харків, вул.Євгена Котляра 12
Витамин а капс. мягкие 100000 ме №50
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД АО
від 38,10
Аптекар
Київ, вул.Радунська 13А
Віт.а капс.100000мо №50
Киевский витаминный завод ЗАО
від 44,06
Аптека 911
Харків, пр.Московський 276Б
Витамин а капс. мягкие 100000 ме №50
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД АО
від 38,10
Аптекар
Київ, вул.Гната Хоткевича 1Б (Ашан)
Вит.а капс.33000мо №50
Киевский витаминный завод ЗАО
від 38,70
Аптека оптовых цен
Луцьк, пр.Соборності 38
Витамин а капс. мягкие 33000 ме №50
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД АО
від 30,85
Виталюкс
Київ, вул.Інженерна 1
Вит.а капс.33000мо №50
Киевский витаминный завод ЗАО
від 38,80
Аптека 911
Харків, пр.Перемоги 62
Витамин а капс. мягкие 100000 ме №50
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД АО
від 38,10
Вітамін
Обухів, вул.Миру 10/1
Вітамін a капс. 100тис ме №50
Киевский Витаминный Завод
є
Виталюкс
Київ, пр.Героїв Сталінграду 24А (секція 6)
Віт.а капс.100000мо №50
Киевский витаминный завод ЗАО
від 46,12
Аптека оптовых цен
Харків, вул.Академіка Проскури 5
Витамин а капс. мягкие 100000 ме №50
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД АО
від 38,10
Вітамін
Київ, вул.Львівська 12
Вітамін a капс. 33тис ме №50
Киевский Витаминный Завод
є
Вітамін a капс. 100тис ме №50
Киевский Витаминный Завод
є
Аптека 911
Харків, пр.Ювілейний 57/106
Витамин а капс. мягкие 100000 ме №50
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД АО
від 38,10
Аптека оптовых цен
Тернопіль, вул.Руська 21
Витамин а капс. мягкие 33000 ме №50
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД АО
від 30,85
Витамин а капс. мягкие 100000 ме №50
КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД АО
від 38,10
Вітамін
Київ, вул.Микільсько-Слобідська 2Б (пр. 292)
Вітамін a капс. 33тис ме №50
Киевский Витаминный Завод
є
Вітамін a капс. 100тис ме №50
Киевский Витаминный Завод
є
Аптека "Джерела Здоров'я"
Хмельницький, вул.Зарічанська 16
Витамин a капс. 33 тыс ме №50
Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
від 37,60
Витамин a капс. 100 тыс ме №50
Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
від 45,00
Аптека "Джерела Здоров'я"
Хмельницький, вул.Нижня Берегова 45а
Витамин a капс. 33 тыс ме №50
Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
від 34,00
Витамин a капс. 100 тыс ме №50
Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
від 48,50
Аптека "Джерела Здоров'я"
Хмельницький, вул.Кам'янецька 38
Крем для рук amante омолоджуючий (вітамін а+масло аргана)100мл.
(Киев)
від 32,00
Витамин a капс. 33 тыс ме №50
Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
від 36,35
Витамин a капс. 100 тыс ме №50
Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
від 44,80
Аптека "Джерела Здоров'я"
Хмельницький, вул.Шевченка 34
Витамин a капс. 100 тыс ме №50
Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
від 44,05
Аптека "Джерела Здоров'я"
Хмельницький, пр.Миру 58/2
Витамин a капс. 100 тыс ме №10
Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
від 7,50
Витамин a капс. 33 тыс ме №50
Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
від 35,55
Крем для рук amante омолоджуючий (вітамін а+масло аргана)100мл.
(Киев)
від 40,15
Витамин a капс. 100 тыс ме №50
Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
від 42,15
Аптека "Джерела Здоров'я"
Бердичів, вул.Здоров'я 2/40
Витамин a капс. 33 тыс ме №50
Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
від 35,80
Крем для рук amante омолоджуючий (вітамін а+масло аргана)100мл.
(Киев)
від 39,80
Витамин a капс. 100 тыс ме №50
Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
від 44,05
Аптека "Джерела Здоров'я"
Хмельницький, вул.Козацька 54
Крем для рук amante омолоджуючий (вітамін а+масло аргана) 100мл.+f крем для обличчя гліцериновий 45
(Киев)
від 34,40
Витамин a капс. 33 тыс ме №50
Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
від 36,65
Лосьон для рук amante зволожуючий (вітамін а+є+мигдальна олія) 100мл.+f крем для обличчя гліцеринови
(Киев)
від 37,90
Витамин a капс. 100 тыс ме №50
Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
від 46,05
Аптека "Джерела Здоров'я"
Тернопіль, вул.Злуки 27
Витамин a капс. 33 тыс ме №50
Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
від 32,70
Аптека "Джерела Здоров'я"
Тернопіль, вул.Громницького 2а
Витамин a капс. 33 тыс ме №50
Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
від 36,10
Витамин a капс. 100 тыс ме №50
Киевский витаминный завод (Украина, Киев)
від 44,50
  • Вітамін А капсули м'як. по 33000 МО №10
  • Вітамін А капсули м'як. по 33000 МО №50
  • Вітамін А капсули м'як. по 100000 МО №10
  • Вітамін А капсули м'як. по 100000 МО №50
  • Вітамін А капсули м'як. по 100000 МО №30 (10х3)
  • Вітамін А капсули м'як. по 33000 МО №50 (10х5)
  • Вітамін А капсули м'як. по 100000 МО №50 (10х5)
Інструкція для застосування Вітамін А, затверджена виробником, представлена виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.
Тільки ваш лікуючий лікар може прийняти рішення про необхідність застосування Вітамін А, призначення схем лікування і дозувань, а також обговорити сумісність Вітамін А з застосовуваними вами ліками, роз'яснити побічні дії і протипоказання.
Пам'ятайте - самолікування небезпечно для вашого здоров'я.

Рекомендуємо подивитися

Вітамін А-Здоров'я капсули м'як. по 33000 МО №20 (10х2)
Вітамін А-Здоров'я капсули м'як. по 100000 МО №50 (10х5)
Вітамін А-Здоров'я капсули м'як. по 33000 МО №50 (10х5)
Вітамін А-Здоров'я капсули м'як. по 100000 МО №10
Вітамін А-Здоров'я
капсули
Здоров'я, ФК, ТОВ, м.Харків, Україна
Ціни в аптеках
Ретинолу ацетат розчин олій. ор. 3.44 % по 10 мл у флак.
Ретинолу ацетат розчин олій. ор. та н/ш 3.44 % по 10 мл у флак.
Ретинолу ацетат
розчин
2 виробника
Ціни в аптеках
Ретинолу ацетат (вітамін а) капсули по 33000 МО №50 (10х5)
Ретинолу ацетат (вітамін а) капсули по 33000 МО №30 (10х3)
Ретинолу ацетат (вітамін а) капсули по 33000 МО №10
Ретинолу ацетат (вітамін а) капсули по 33000 МО №2400 (10х240)
Ретинолу ацетат (вітамін а)
капсули
Бєлмедпрепарати
Ціни в аптеках

Переглянуті товари

Вітамін А капсули м'як. по 33000 МО №10
Вітамін А драже по 3300 МО №100 у конт. (бан.)
Вітамін А капсули м'як. по 33000 МО №50
Вітамін А капсули м'як. по 100000 МО №10
Вітамін А
капсули, драже
Київський вітамінний завод
Ціни в аптеках

Новинки

Ви вагітні?
Ви вагітні? Мета майбутньої матусі – народити здорову дитину! Детальніше
Як попередити інфаркт міокарда?
Як попередити інфаркт міокарда? ЗДОРОВ'Я СЕРЦЯ В ВАШИХ РУКАХ! Детальніше
Турбують суглоби?
Турбують суглоби? Живіть на повну, бо рух - це життя! Детальніше
Турбує запор?
Турбує запор? Ефективно та безпечно навіть для дітей Детальніше
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Детальніше
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Детальніше
Top