Вітаргін розчин для перорального застосування по 10 мл №10 у флак.

Ціни в Україні
від 222.77
до 544.30 грн
в 117 аптеках

Характеристики

Форма випуску
розчин
Об'єм
10 мл
Активні компоненти
бетаїн, аргінін
Кількість активних компонентів
бетаїн: 656мг, аргінін: 730мг
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Вітаргін розчин для перорального застосування по 10 мл №10 у флак.

Склад

1 скляний флакон 10 мл (ml) містить:

Аргініну - 730 мг (mg), бетаїну – 500 мг (mg), бетаїну гідрохлориду - 656 мг (mg), що еквівалентно 730 мг (mg) аргініну та 1000 мг (mg) бетаїну;

допоміжні речовини: сахароза – 4550 мг (mg), регулятор кислотності лимонна кислота - 250 мг (mg), консервант бензойна кислота - 18 мг (mg), ароматизатор «Виноград червоний» - 50 мг (mg), розчинник вода очищена – до 10 мл (ml).

Властивості

ВІТАРГІН® (VITARGIN®) є джерелом амінокислот аргініну та бетаїну, що проявляють кардіопротекторну, антигіпоксичну, нейропротекторну, цитопротекторну, загальнозміцнюючу, гепатопротекторну, протиастенічну та детоксикуючу дію на організм.

Аргінін – амінокислота, яка бере участь у біосинтезі білка, в метаболізмі сечовини, сприяє виділенню кінцевих продуктів розпаду білка, посилює детоксикаційну функцію печінки. Аргінін є важливою складовою в процесі біосинтезу оксиду азоту (NO), здійснює регуляцію судинного тонусу, сприяє підтриманню азотистого балансу, виведенню остаточного токсичного азоту, чинить антиоксидантну дію, нормалізує мікроциркуляцію в печінці, насичує її киснем, поліпшує показники гепатопортальної гемодинаміки. Аргінін також покращує внутрішньоклітинний обмін у гепатоцитах, стимулює їх активність, знижує утворення шкідливих для клітин печінки вільних радикалів, зменшує гіпоксію та запалення, сприяє регенерації гепатоцитів.

Бетаїн - ліпотропна речовина, яка бере участь у біосинтезі фосфоліпідів, транспорті тригліцеридів, окисненні та утилізації жирів. Запобігає виникненню та зменшує жирову дистрофію печінки. Бетаїн чинить антифібротичну, протизапальну дію, сприяє зменшенню рівня гомоцистеїну, запобігає ризику тромбоутворення та прогресування атеросклерозу.

Іони цитрату, що містяться у ВІТАРГІНІ® (VITARGIN®), сприяють процесу травлення у разі підвищеної кислотності, зменшують ацидоз, усувають диспептичні прояви (нудоту, відчуття важкості в шлунку, метеоризм), які часто спостерігаються при захворюваннях печінки.

Показання до використання

Розчин для перорального споживання ВІТАРГІН® (VITARGIN®) може бути рекомендований лікарем в якості дієтичної добавки до повноцінного раціону харчування дорослим та дітям віком від 3 років як додаткове джерело аргініну та бетаїну з метою сприяння нормалізації функціонування серцево-судинної системи, центральної та периферичної нервової системи, детоксикаційних властивостей печінки шляхом підтримки нормального кровообігу та процесів мікроциркуляції в печінці. Сприяє загальному зміцненню організму при розумових, фізичних навантаженнях та станах, пов’язаних з порушеннями білкового метаболізму (стреси, астенія, травми, голодування, ацетонемічний синдром).

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування

Перед споживанням вміст одного флакону ВІТАРГІНУ® (VITARGIN®) розвести у ½ склянки (100 мл (ml)) питної води кімнатної температури.

Дітям віком від 3-х до 12 років вживати приготовлений розчин після їди. Рекомендована доза становить 1-2 флакони (100-200 мл (ml) приготовленого розчину) на добу.

Дорослим та дітям віком від 12 років вживати приготовлений розчин після їди. Рекомендована доза становить 1-3 флакони (100-300 мл (ml) приготовленого розчину) на добу.

Рекомендований термін споживання 3-4 тижні. В подальшому термін споживання узгоджувати з лікарем.

Застереження

Не вживати при індивідуальній непереносимості інгредієнтів, цукровому діабеті, жовчнокам’яній та сечокам’яній хворобах в стадії загострення.

Не вживати дітям віком до 3-х років.

При ацетонемічному синдромі дітям віком від 3-х років до 12 років вживати приготовлений розчин по 1 чайній ложці кожні 10 – 15 хвилин. Рекомендована доза становить 2 флакони (200 мл (ml) приготовленого розчину) на добу.

Не перевищувати добову рекомендовану дозу.

Не вживати після кінцевої дати споживання вказаної на упаковці.

ВІТАРГІН® (VITARGIN®), розчин для перорального споживання не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

Вагітним та жінкам в період годування грудьми необхідна обов’язкова консультація лікаря.

Номер партії та кінцева дата споживання «Вжити до» вказані на упаковці.

Дата виробництва співпадає з номером партії.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати.

Термін придатності

24 місяці від дати виробництва.

Упаковка

Картонна пачка містить по 1, 2 або 4 блістери по 5 флаконів (у кожному блістері) з темного скла місткістю 10 мл (ml), закупорених кришками пластиковими з контролем першого відкриття та Листок-вкладиш.

Виробник

ТОВ «НВК «Екофарм», Україна, 04210, м. Київ, вул. Оболонська набережна, буд. 19, корп.1.

Виробничі потужності: ТОВ «НВК «Екофарм», Україна, 30070, Хмельницька обл., Шепетівський р-н, с. Улашанівка, вул. Шевченка, 116.

ТУ У 10.8-25589583-001:2020

Характеристики

Форма випуску
розчин
Об'єм
10 мл
Активні компоненти
бетаїн, аргінін
Кількість активних компонентів
бетаїн: 656мг, аргінін: 730мг
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Вітаргін розчин для перорального застосування по 10 мл №10 у флак. починається від 222.77 грн.
Вітаргін розчин для перорального застосування по 10 мл №10 у флак. є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні