Гепакорд порошок по 5 г №30 в саше

Ціни в Україні
від 706.90 до 954.00 грн
в 682 аптеках

Характеристики

Призначення
для печінки і жовчного міхура
Країна походження бренду
Україна

Опис для Гепакорд порошок по 5 г №30 в саше

Склад

Діюча речовина: 1 саше містить: L-орнітину-L-аспартат в перерахунку на 100% речовину - 3 г; допоміжні речовини: декстроза, ароматизатор "ананас", підсолоджувач сукралоза, антикомкувач діоксид кремнію, штучний жовтий барвник тартразин.

Рекомендації щодо застосування

Може бути рекомендована лікарем, як додаткове джерело біологічно активних речовин природного походження - амінокислот з метою профілактики супутніх захворювань і ускладнень, викликаних порушенням детоксикаційної функції організму. Не слід використовувати в якості заміни повноцінного раціону харчування.

Можливе застосування в лікуванні супутніх захворювань і ускладнень, викликаних порушенням детоксикаційної функції печінки (наприклад, при цирозі печінки) з симптомами латентної або вираженої печінкової енцефалопатії.

Спосіб застосування

Вміст 1 пакету розчинити в склянці води і приймати до 3 разів на день під час або після їди. Термін споживання визначає лікар.

Протипоказання

Гіперчутливість до L-орнітин-L-аспартату чи до будь-якої з допоміжних речовин. Тяжкі порушення функції нирок (ниркова недостатність), якщо рівень креатиніну вище 3 мг / 100 мл.

Чутливість до компонентів продукту; вагітні та жінки, які годують груддю, дитячий вік.

Перед вживанням необхідно отримати консультацію лікаря.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Порушення функції нирок (ниркова недостатність), при рівні креатиніну 3 mg (мг) / 100 ml (мл).

Умови зберігання

В оригінальній упаковці, в сухому захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 2 ° С до 25 ° С.

Характеристики

Призначення
для печінки і жовчного міхура
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні