Гепаметіон таблетки №20

Ціни в Україні
від 421.40
до 962.45 грн
в 11 аптеках + доставка

Характеристики

Форма випуску
таблетки
Активні компоненти
адеметіонін
Кількість активних компонентів
адеметіонін: 200мг
Країна походження бренду
Україна
Країна виробництва
Україна
Показати все

Опис для Гепаметіон таблетки №20

Склад

1 таблетка містить: активну речовину: S-аденозил-L-метіонін 1,4 бутандисульфонат 380 mg (мг) [в перерахунку на адеметіонін катіон – 200 mg (мг)]; допоміжні речовини: наповнювач: сорбіт (D-сорбіт); розпушувачі: целюлоза мікрокристалічна, полівінілпіролідон (кросповідон); стабілізатори: кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат; підсолоджувач: сахарин; ароматизатор: «Грейпфрут».

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 g (г) добавки: білки – 32,0 g (г); вуглеводи – 8,0 g (г) ; жири – 0 g (г); 670 kJ (кДж)/ 160 kcal (ккал). Без ГМО.

Рекомендації щодо застосування

За рекомендацією лікаря в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело амінокислоти адеметіоніну з метою загального зміцнення організму, усунення дефіциту та покращення синтезу ендогенного S-аденозил-L-метіоніну в організмі, поліпшення білкового та ліпідного обміну.

Адеметіонін сприяє відновленню ослабленої функції клітин печінки, підвищенню її стійкості до дії шкідливих факторів (алкоголь, фактори зовнішнього середовища, віруси, бактерії, лікарські засоби, токсичні речовини). Сублінгвальна форма добавки дієтичної забезпечує більш легке надходження адеметіоніну відразу в кровоток.

Спосіб застосування

Вживати дорослим по 1 таблетці 2 рази на добу за 30- 60 хвилин до прийому їжі. Таблетки вживати сублінгвально, поклавши таблетку під язик і повільно розсмоктуючи протягом 15-20 хвилин до повного її розчинення.

Курс споживання – 30 діб. У разі необхідності курс можна повторити через 30 діб.

Таблетку слід виймати з блістера безпосередньо перед прийомом. Перед початком застосування рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Прийом добавки дієтичної перед сном, в тому числі на ніч (враховуючи супутній тонізуючий ефект адеметіоніну) – небажаний.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до складових компонентів; біполярний психоз; вік до 18 років, вагітність та період лактації.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС у недоступному для дітей місці.

Форма випуску

Таблетки сублінгвальні № 10 в блістері, по 2 блістери в пачці з картону.

Характеристики

Форма випуску
таблетки
Активні компоненти
адеметіонін
Кількість активних компонентів
адеметіонін: 200мг
Країна походження бренду
Україна
Країна виробництва
Україна

Часті питання

Гепаметіон

За рекомендацією лікаря як дієтична добавка до раціону харчування як додаткове джерело амінокислоти адеметіоніну з метою загального зміцнення організму, усунення дефіциту та покращення синтезу ендогенного S-аденозил-L-метіоніну в організмі, покращення білкового та ліпідного обміну. Адеметіонін сприяє відновленню ослабленої функції клітин печінки, підвищенню її стійкості до дії шкідливих факторів, таких як алкоголь, фактори зовнішнього середовища, віруси, бактерії, лікарські засоби, токсичні речовини.

Лікування може починатися з парентерального введення препарату з подальшим застосуванням у формі таблеток або одразу із застосування таблеток. Добову дозу можна розподілити на 2-3 прийоми. Готувати розчин для ін'єкцій слід перед застосуванням.

Препарат можна вводити у вигляді внутрішньом'язових або внутрішньовенних ін'єкцій. Для внутрішньом'язового або внутрішньовенного застосування ліофілізований порошок необхідно розчинити у спеціальному розчиннику, що додається, безпосередньо перед застосуванням. Для внутрішньовенного введення необхідну дозу адеметіоніну слід розвести в 250 мл 0,9% розчину хлориду натрію або 5% розчину глюкози і проводити інфузію повільно протягом 1-2 годин. Невикористану частину розчину слід викинути. Адеметіонін не слід змішувати з лужними розчинами або розчинами, що містять іони кальцію. Якщо ліофілізований порошок має інший колір, крім білого до жовтуватого (через наявність тріщин у флаконі або через вплив підвищеної температури), необхідно утриматися від його застосування.

Ціна на Гепаметіон таблетки №20 починається від 421.40 грн.
Гепаметіон таблетки №20 є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні