Гіалера емульсія д/перор. заст. по 15 мл №20 у стік.

Ціни в Україні
від 235.15 до 487.00 грн
в 2089 аптеках

Характеристики

Категорія
Бренд
Призначення
при печії
Об'єм
15 мл
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Гіалера емульсія д/перор. заст. по 15 мл №20 у стік.

Склад

1 стік (15 мл емульсії) містить: натрію гіалуронат – 0,015 г, натрію альгінат – 0,375 г, натрію бензоат, ксиліт, ароматизатор «груша», воду очищену, калію сорбат, аксол С 62, сукралозу.

Властивості

Печія – неприємне відчуття печіння або болю в ділянці за грудиною або в горлі, яке виникає при подразненні стінок стравоходу кислим шлунковим соком або жовчу та, як правило, супроводжується відчуттям кислоти або гіркоти в роті, переповнення та важкості в шлунку.

Печія виникає переважно зранку або після вживання жирної та гострої їжі, фаст-фуду, солодощів, здоби, газованих та алкогольних напоїв, куріння тощо.

Гіалера містить унікальну запатентовану комбінацію альгінату натрію та натрію гіалуронату для підтримки нормального функціонування слизової оболонки шлунку та стравоходу, усунення печії.

Згідно загально-доступним літературним джерелам, основні речовини, що входять до складу Гіалери, мають наступні характеристики: альгінат натрію – природний полісахарид, який отримують з бурих водоростей. Альгінат натрію взаємодіє з соляною кислотою шлункового соку з утворенням гелеподібного, рухливого захисного бар’єру на поверхні рідкого вмісту шлунку. Захисний бар’єр має нейтральне значення рН та захищає слизову оболонку шлунку та стравоходу від агресивної дії соляної кислоти та пепсину. Захисна дія альгінату натрію проявляється значним послабленням больових та диспептичних проявів, а саме: печії, відрижки кислим, важкості в шлунку; гіалуронова кислота (у вигляді натрію гіалуронату) – фізіологічний полісахаридний комплекс, який міститься в тканинах та рідинах організму людини.

Особливою властивістю гіалуронової кислоти є виражена здатність зв’язувати молекули води та утворювати на поверхні слизової оболонки шлунку та стравоходу тонку захисну плівку, яка зберігається на протязі тривалого часу та покриває нервові закінчення і створює механічний бар’єр, що перешкоджає подразненню та пошкодженню.

Гіалуронова кислота створює умови для відновлення пошкоджених клітин та заживлення слизової оболонки, сприяє зменшенню запалення та усуненню дискомфорту в шлунку, володіє антисептичною дією. Спираючись на властивості основних речовин, що входять до складу Гіалери, її рекомендовано вживати для полегшення стану:

  • при симптоматичній печії;
  • при важкості в шлунку;
  • при відрижці кислим;
  • при підвищеній кислотності шлункового соку;
  • при розладах травлення в результаті закиду кислого шлункового вмісту в стравохід (рефлюкс).

Рекомендації щодо застосування

Дієтична добавка до раціону харчування для нормалізації функціонування слизової оболонки шлунку та стравоходу, усунення печії. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування

Дітям з 6 років та дорослим вживати по 1 стіку після вживання їжі, а також, за необхідністю, перед сном.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем! Не є лікарським засобом.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів, що входять до складу засобу, дитячий вік до 6 років, жінки у період вагітності та лактації.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці, у сухому, віддаленому від світла та тепла місці за температури не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Термін придатності

4 роки від дати виготовлення. Не використовувати після закінчення строку придатності, зазначеного на упаковці.

Форма випуску

Емульсія по 15 мл у стіках № 20 у коробці з картону.

Характеристики

Категорія
Бренд
Призначення
при печії
Об'єм
15 мл
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Гіалера

Гіалера – дієтична добавка для усунення печії, що містить оригінальну запатентовану комбінацію альгінату натрію та натрію гіалуронату. Сприяє підтримці нормального функціонування слизової оболонки шлунка та стравоходу.

Дітям з 6 років та дорослим приймати по 1 стіку після їди, а також, при необхідності, перед сном.

Тривалість прийому – 14 днів. Для більш тривалого застосування потрібна консультація лікаря.

Стік Гіалери готовий до вживання. Розводити або запивати вміст не рекомендується, оскільки це знижує ефективність засобу для боротьби з печією.

Середня ціна по Україні