Дермалекс Atopic засіб д/тіла відновлююч. шкірн. бар'єр при атопіч. дерматиті по 30 г у тубах

Ціни в Україні
від 138.84 до 320.76 грн
в 5412 аптеках

Характеристики

Призначення
при дерматиті
Вага
30г
Країна походження бренду
Угорщина
Показати все

Опис для Дермалекс Atopic засіб д/тіла відновлююч. шкірн. бар'єр при атопіч. дерматиті по 30 г у тубах

Склад

Алюмосилікати модифіковані, комплекс мінералів лужноземельних оптимізований для лікування атопічного дерматиту, комплекс церамідів, ідентичних шкірним, вода очищена,гліцерол,гліцерил стеарат, кокогліцериди, цетиловий спирт, ізопропілу міристат, цетеарет-20, цетеарет-12, спирт цетеариловий, цетилпальмітат, кислота дегідрооцтова, спирт бензиловий.

Опис

 • Дермалекс Атопік призначений для застосування у пацієнтів з симптомами атопічного дерматиту легкого та середнього ступіню тяжкості, починаючи з 8-го тижня життя. Дермалекс Атопік є виробом медичного призначення, який стимулює відновлення пошкодженого епідермального бар’єру при атопічному дерматиті (або екземі). Засіб активує власні відновні механізми шкіри та створює додатковий бар’єр, який захищає шкіру від пошкоджуючих агентів - зокрема, шкідливих мікроорганізмів, тощо. Засіб також містить компоненти, які компенсують дефіцит природних церамідів, що є характерним для атопічного дерматиту, та зволожують і пом’якшують шкіру.
 • Дермалекс Атопік активує власні механізми відновлення епідермального бар’єру та усуває симптоми дерматиту. Дермалекс Атопік створює на шкірі захисний бар’єр, що запобігає наступним загостренням. Компоненти засобу також компенсують дефіцит природних церамідів шкіри та забезпечують пом’якшення і зволоження шкіри. Дермалекс Атопік є дерматологічним засобом для лікування атопічного дерматиту, зокрема, таких симптомів, як свербіж, почервоніння, ерозії, мокнуття, сухість, лущення та огрубіння шкіри.
 • Засіб випускається у формі крему для нанесення на шкіру.
 • Дермалекс Атопік рекомендований як для позбавлення від симптомів атопічного дерматиту, так і для контролю стану шкіри після досягнення покращення.
 • Дермалекс Атопік розроблений та клінічно випробуваний дерматологами.

Рекомендації щодо застосування

Перед початком застосування зніміть алюмінієву прокладку, що міститься під пластиковим ковпачком.

Обережно промийте уражену ділянку шкіри теплою водою та, за необхідності, спеціальним лосьоном для очищення шкіри.

Нанесіть тонкий шар крему на шкіру.

Повторюйте нанесення 2-3 рази надень (а також після купання, прийняття душу чи миття рук).

Дермалекс Атопік не має обмежень за частотою та тривалістю використання.

У випадку надзвичайної сухості або свербежу шкіри після аплікації Дермалекс Атопік рекомендується нанести гіпоалергенний зволожувальний крем без запаху, що забезпечить додатковий захист ураженої ділянки.

Застереження

У перші 2-3 дні застосування крем слід наносити на вологу шкіру. Дермалекс Атопік є водорозчинним, тому після кожного миття ураженої ділянки нанесення слід повторити.

 • Не дряпайте шкіру, що свербить. Завжди коротко підстригайте нігті, щоб запобігти інфікуванню та подразненню шкіри.
 • Рекомендовано носити вільний одяг, виготовлений з натуральних тканин. Натуральні тканини добре вбирають піт, виділення сальних залоз, тощо.
 • Уникайте контакту засобу з очима. У випадку, якщо крем потрапив у вічі, ретельно промийте їх теплою водою.
 • Тільки для зовнішнього застосування ·Не наносити на відкриті рани.
 • Зберігати у недоступному для дітей місці.
 • У випадку тривалого подразнення або виникненні алергічної реакції при застосуванні засобу, зверніться до лікаря

Побічні ефекти

Не отримано повідомлень про виникнення значних або незначних побічних ефектів під час і після клінічних випробувань засобу.

Особливості застосування

Дермалекси не забруднює одяг, не робить фотосенсибілізуючої дії, не викликає атрофії і порушення пігментації шкіри, не викликає синдрому відміни після припинення використання засобу.

Якщо при використанні засобу вираженість симптомів захворювання не зменшується або виникли будь-які побічні ефекти (стійке подразнення, алергічні реакції), слід припинити використання засобу і проконсультуватися з лікарем.

Взаємодія з іншими засобами та інші види взаємодії

Повідомлень про несумісність або перехресні алергічні реакції в період клінічних випробувань і після них не зафіксовано. Однак при використанні будь-яких засобів перед початком комбінованого лікування з Дермалексом слід проконсультуватися з лікарем, щоб уникнути небажаних ефектів.

Умови зберігання

Зберігати при кімнатній температурі (не вище 25 °C). Не розміщувати засіб у джерел тепла, під прямим сонячним промінням і в екстремально холодних місцях.

Характеристики

Призначення
при дерматиті
Вага
30г
Країна походження бренду
Угорщина

Середня ціна по Україні