Джерело Пі фітоконцентрат по 30 мл у флак.

Ціни в Україні
від 37.63 до 101.00 грн
в 1402 аптеках

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Призначення
зміцнення імунітету
Виробник
Об'єм
30мл
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Джерело Пі фітоконцентрат по 30 мл у флак.

Властивості

Фітоконцентрат Джерело Пі - функціональний продукт харчування, імуномодулятор з підсиленною формулою імунітету для профілактики і подолання гострих та хронічних вірусних і бактеріальних інфекцій.

Широкий спектр дії фітоконцентрату Джерела Пі (гуморальний та клітинний імунітет, неспецифічний імунітет, регенераційна, протизапальна та радіопротекторна дії) не дозволяє сконцентрувати максимальний ефект на одному напрямку. Концентрація дії Джерела Пі лише на специфічному імунітеті дозволяє навіть на фоні великих доз антибіотиків та інших імунодепресантів гарантовано та збалансовано підвищити до верхньої межі всі функції клітинного та гуморального імунітету – від вироблення антитіл до потрапивших в організм вірусів та бактерій і аж до механізмів їх знищення в крові та лімфі. Завдяки вживанню Джерела Пі люди навіть з найбільш ослабленим імунітетом (хворі на СНІД та ВІЛ-інфіковані) не хворіли ні грипом, ні ГРЗ при епідеміях грипу.

Джерело Пі дозволяє швидко знищити в організмі практично всі види бактерій. При вірусних враженнях дає швидкий ефект лише при вчасному застосуванні – профілактичному або на початкових стадіях хвороби, що забезпечує своєчасне вироблення специфічних антитіл проти них.

Склад

Водно-спиртові екстракти  листя алое, берези,  кропиви, трави деревію, ехінацеї, материнки, полину гіркого, суниці лісової, сухоцвіту багнового, чистотілу, квіток нагідок, плодів калини, обліпихи, фенхелю, шипшини, ялівцю, коренів елеутерококу, кульбаби, родіоли, чаги.

Показання до використання

Для профілактики та лікування гострих та хронічних вірусно-мікробних процесів – грипу, ГРЗ, гепатитів, туберкульозу, кишкових інфекцій, нейроінфекцій, герпесу, кандидозу, хламідіозу, бронхопневмоній, пієлонефриту, аднекситу, простатиту.Для профилактики и лечения острых и хронических вирусно-микробных процессов - гриппа, ОРЗ, гепатитов, туберкулеза, кишечных инфекций, нейроинфекций, герпеса, кандидоза, хламидиоза, бронхопневмоний, пиелонефрита, аднексита, простатита.

Спосіб застосування та дози

Профілактичний курс дорослим по ЗО - 50 крапель на півсклянки води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди один - два рази на день. Курс -3 тижні. Повторний курс - після двотижневої перерви.

В терапевтичних цілях, за призначенням лікаря може бути призначене індивідуальне дозування: один-два рази на день по 30-70 крапель на 50-100 мл води.

Дозування для дітей: Джерело Пі вживають із розрахунку 1 крапля препарату на 1 кг ваги дитини дорівнює добовій дозі, яку ділять на 2 рази і розводять теплою водою кожні 5-10 крапель на столову ложку води.

Додаткова інформація: Для випарення спирту з фітоконцентартів радимо накапати їх у добре теплу воду або у гарячу чашку і зачекати 2-3 хвилини - спирт випарується.

Зовнішнє застосування: закапування в ніс та очі – 1 частина фітоконцентрату на 6 частин води. Дуже ефективні аплікації на місця запалення – 20 - 30 крапель на кожну столову ложку води тривалістю 30 хвилин. Розчин для зовнішнього застосування готується на один раз і не зберігається!

Протипоказання

Вагітним жінкам, матерям, що годують, підвищена чутливість до компонентів.

Побічні ефекти

Побічних ефектів при апробаціях Джерела Пі у клініках різного профілю не було (на упаковці вказані загальні обмеження).

Умови зберігання

 2 роки, зберігати в темному місці при t°+15-/+25 C°

Упаковка

Флакон сонцезахисного скла 30 мл з крапельним клапаном в картонній коробці 35*35*85 мм

Додаткова інформація: Помутніння розчину, або поява осаду не свідчить про псування або втрату активності препарату.

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Призначення
зміцнення імунітету
Виробник
Об'єм
30мл
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні