Доппельгерц актив Магній+Калій таблетки №30 (10х3)

Ціни в Україні
від 145.40
до 394.25 грн
в 9806 аптеках

Характеристики

Бренд
Форма випуску
таблетки
Активні компоненти
калій, магній
Кількість активних компонентів
калій: 300мг, магній: 300мг
Країна походження бренду
Німеччина
Показати все

Опис для Доппельгерц актив Магній+Калій таблетки №30 (10х3)

Склад

Склад:

Активні інгредієнти: Кожна таблетка містить: Магній 300,0 мг; Калій 300,0 мг; Піридоксину гідрохлорид (вітамін В6) 4,0 мг; Цианокобаламін (вітамін В12) 2,0 мкг; Залізо 3,5 мг; Хром 30,0 мкг; Цинк 5,0 мг

Інгредієнти:

калiю бiкарбонат, магнiю оксид, мiкрокристалiчна целюлоза E460(i),гiдроксипропiлметилцелюлоза Е464, натрiю кроскарамелоза Е468, жирнi кислоти Е570, цинку сульфат, залiза сульфат, магнiевi солi жирних кислот Е470(Ь), полiетиленглiкольЕ1521, крахмаль, тальк Е55З(Ь),ефiри сахарози i жирних кислот Е473, пiридоксину гiдрохлорид, кремнiю ДИОКСИД Е551, залiза ОКСИДИ та гiдРОКСИДИ Е172, ХРОМУ (111) ХЛОРИД. цiанокобаламiн.

Опис

Магній - життєво необхідна мінеральна речовина, яку організм не може виробляти самостійно. Виконуючи роль основного внутрішньоклітинного елементу, магній активізує ферменти, що регулюють вуглеводний обмін, регулюють зберігання та вивільнення енергії, знижують збудливість у нервових клітинах, розслабляють серцевий м’яз. Нестача магнію в організмі людини сприяє розвитку таких поширених станів, як стрес, синдром хронічної втоми, гіпертонія та судинні порушення.

Калій - життєво важлива мінеральна речовина, необхідна для нормального функціонування всіх клітин організму. Калій підтримує концентрацію та активність магнію, що необхідно для нормальної роботи серця. Організм має потребу в обох речовинах в якості складової частини балансу електролітів. При дефіциті калію можливий розвиток аритмії серця. Нестача калію може бути одною з причин синдрому хронічної втоми.

Цинк - активний компонент різних ферментних систем, в зв'язку з чим він бере участь практично в усіх видах обміну. Цинк має антиоксидантні властивості, необхідний для нормального функціонування імунної системи, гальмує процес старіння.

Хром - активний учасник вуглеводного обміну, займає важливе місце в регуляції рівня цукру в крові, сприяє синтезу інсуліну. Хром активує обмін речовин та підвищує витрату калорій при фізичних навантаженнях, завдяки чому легше скидається зайва вага. Фізичні навантаження сприяють виведенню хрому з організму, тому особам що регулярно займаються спортом, необхідно постійно забезпечувати його постачання.

Залізо - мікроелемент, необхідний для синтезу гемоглобіну. При застуванні заліза у вигляді двохвалентних солей відбувається відновлення його дефіциту в організмі. Потреба організму в залізі підвищується у період росту, при вагітності, втраті крові під час менструацій. Дефіцит заліза може виникати при низькому його потраплянні разом з їжею, при ряді захворювань (ахлогрідрия, порушення всмокіування з кішківника при діареї, різних крововтратах, в тому числі пов'язаних з пептичною виразкою та ін.). Залізо відіграє важливу роль в процесах кровотворення.

Вітамін В6 - входить до складу ряду ферментів, що відіграють велику роль в білковому обміні, необхідний для нормального функціонування імунної системи. Вітамін В6 задіяний у вуглеводному обміні, його додатковий прийом сприяє стабілізації рівня цукру в крові, покращує метаболізм глюкози. Вітамін В12 - впливає на кровотворення, активує процеси згортання крові, бере участь в синтезі різних амінокислот, нуклеїнових кислот, активує процеси обміну вуглеводів та жирів. Чинить благотворну дію на функцію печінки, нервової та травної систем. При недостатньому потраплянні вітаміну В12 виникає анемія, порушуються функції нервової системи, появляються слабкість, запаморочення, віддишка, знижується апетит.

Комплекс вітамінів та мінеральних речовин, що сприяють підвищенню енергетичних можливостей організму та підтримуючих баланс електролітів на оптимальному рівні.

Рекомендації щодо застосування

Може бути рекомендована лікарем в раціонах дієтичного харчування, як додаткове джерело мінералів та вітамінів, що сприяють покращенню метаболізму у серцевому м’язі, для створення оптимальних дієтологічних умов функціонування організму людини. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування

Дорослим та дітям з 14 років по 1 таблетці 1 раз на день під час або після вживання їжі, запиваючи достатньою кількістю рідини. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Рекомендації для хворих на цукровий діабет: 1 таблетка містить 1 ккал/4 кДж та не містить хлібних одиниць.

Термін вживання

1 - 2 місяці, в подальшому термін застосування узгоджується з лікарем.

Застереження при застосуванні: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, жінкам в період вагітності та лактації. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Форма випуску

таблетки масою 1770 мг (по 10 таблеток у блістері, по 1 або 3 блістери в пачці)

Умови зберігання

при температурі не вище 25°С, в сухому та недоступному для дітей місці.

Термін придатності

3 роки від дати виробництва.

Виробник

Виробник готового продукту:

“Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ”, Шлезвігер Штрассе 74, D-24941 Фленсбург, Німеччина

Дистриб'ютор в Україні:

ТОВ "Квайссер Фарма Україна", 02132, м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 26Ж, оф. 49, тел./факс 044 585-34-92, [email protected]

Вся продукція компанії Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ виробляється на основі останніх досягнень в технології та відповідає високим міжнародним стандартам якості GМР.

Не є лікарським засобом.

Без ГМО.

Характеристики

Бренд
Форма випуску
таблетки
Активні компоненти
калій, магній
Кількість активних компонентів
калій: 300мг, магній: 300мг
Країна походження бренду
Німеччина

Часті питання

Доппельгерц актив Магній+калій

Дорослим та підліткам старше 14 років по 1 таблетці 1 раз на добу під час їжі, не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю води. Шипучу таблетку попередньо розчинити у склянці води. Тривалість прийому 2-3 тижні, попередньо порадившись із лікарем.

Калій і магній — мікроелементи, необхідні для нормального життя всіх клітин організму людини. Вони надзвичайно важливі, тому що беруть участь в обміні речовин клітин серцевого м'яза і насичують їх енергією, підтримують здоров'я нервової та серцево-судинної систем, покращують обмінні процеси в організмі.

Приймати калій та магній слід одночасно, оскільки нормальний рівень калію в організмі можливий лише за певного вмісту магнію. Перед початком застосування необхідно проконсультуватися із медичним фахівцем.

Ціна на Доппельгерц актив Магній+Калій таблетки №30 (10х3) починається від 145.40 грн.
Доппельгерц актив Магній+Калій таблетки №30 (10х3) є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні