UA RU
Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. З нами 6509 аптек по всій Україні. Дізнатися більше

Досен - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

Ціна в Україні
від 192.00 до 250.20 грн
в 56 аптеках
Знайти в аптеках
Категорія
Бренд Досен
Вид товару капсули
Кількість в упаковці 30 штук
Призначення для поліпшення сну (заспокійливі)

Опис для Досен

Склад

Активних компонентів у 1 капсулі

мелатонін (Melatonin) – 5,0 мг

L-Тіанін (L-theanine) – 100,0 мг

5 - гидрокситриптофан (5-НТР) – 100,0 мг

фосфатидилсерин – 175,0 мг

піридоксину гідрохлорид (Вітамін В6) – 20,0 мг

Допоміжні компоненти відсутні

Рекомендації щодо застосування

Дієтична добавка до раціону харчування за рекомендаціями лікаря - додаткове джерело біологічно активних речовин, сприяє загальному зміцненню організму, здоровому сну, прискоренню процесу засинання, поліпшенню якості сну, нормалізації тривалості та глибини сну, нормалізації циркадного ритму "сон-неспання", в тому числі при зміні часових поясів; для підвищення розумової та фізичної працездатності. Має м’які заспокійливі властивості, сприяє зменшенню нервового напруження перед засинанням.

 Мелатонін є нейрогормоном, який секретується шишкоподібною залозою, викликає і регулює сон. Світло пригнічує синтез мелатоніну. Первинний механізм дії мелатоніну полягає в зменшенні часу, необхідного для засинання. Мелатонін має гідрофільні і ліпофільні властивості, проникає через гематоенцефалічний бар’єр. Період напівжиття мелатоніну в крові становить близько 30 хв. Мелатонін знижує систолічний тиск і частоту серцевих скорочень у хворих літнього віку у стані спокою, зменшує підвищення артеріального тиску при психоемоційному навантаженні. Мелатонін нормалізує автономну нервову регуляцію серцево-судинної системи переважно в нічний період, що сприяє покращенню порушеного добового профілю артеріального тиску. Має антиоксидантні властивості, чинить мембраностабілізуючу дію, поліпшує мікроциркуляцію.

L-Тіанін - амінокислота природного походження, що походить від глютамінової кислоти. L-тіанін проникає через гематоенцефалічний бар’єр та сприяє підвищенню активності альфа хвиль у головному мозку, знижує частоту серцевих скорочень і артеріальний тиск, а також інші фізіологічні аспекти стресу, формує відчуття спокою і легкості, чинить релаксуючу дію без седації та пришвидшує засинання.

5-НТР (5-Hydroxytryptophan) – утворюється з амінокислоти L- триптофану, є прямим попередником серотоніну: триптофан потрапляє в організм, потім перетворюється в гідрокситриптофан. Цей процес біосинтезу відбувається в клітинах печінки і в клітинах нервової тканини при участі вітаміну В6. Потім 5-НТР проникає через гематоенцефалічний бар'єр в головний мозок і там перетворюється в серотонін. Серотонін сприяє зменшенню тривожності та перетворюючись на мелатонін збільшує рівень останнього, покращує сон.

Фосфатидилсерин (ФС) - головний фосфоліпід мозку, є структурною одиницею клітинних мембран - забезпечує нормальне функціонування клітинної мембрани нервових клітин; сприяє зменшенню надлишкової продукції адренокортикотропного гормону в гіпофізі, що призводить до загального зниження рівня кортизолу в організмі: знижує ступінь розумового і фізичного перенапруження, зменшує почуття тривоги, допомагає зменшити стрес і викликати релаксацію, тим самим поліпшує процес засинання.

Піридоксину гідрохлорид (вітамін В6) відіграє важливу роль в обміні речовин, необхідний для нормального функціонування центральної і периферичної нервової системи, бере участь в обміні серотоніну, катехоламінів, глутамінової кислоти, гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК). Сприяє усуванню неспокою та потенціює дію активних компонентів Досен®.

Спосіб застосування

Дорослим по 1 капсулі за 30 хв до сну щоденно, бажано в один і той же час.

Капсули ковтати цілими запиваючи достатньою кількістю рідини (1 склянка питної води)

Термін вживання

Тривалість застосування - до відновлення фізіологічного ритму «сон-неспання», але не більше 1 місяця.

В подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем

Протипоказання

  • індивідуальна чутливість до компонентів продукту;
  • вагітні та жінки, що годують груддю, дитячий вік;
  • автоімунні захворювання, лімфогранулематоз, лейкоз, лімфома, мієлома, епілепсія, цукровий діабет;
  • одночасне застосування інгібіторів моноаміноксидази, кортикостероїдів, циклоспорину.

Застереження

При застосуванні Досену® слід уникати яскравого освітлення, Досен® викликає сонливість, з обережністю слід застосовувати особам, діяльність яких потребує підвищеної концентрації уваги та високої швидкості психомоторних реакцій.
Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову норму. Дієтичні добавки не слід використовувати, як заміну повноцінного харчування.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла та в недоступному для дітей місці, за температури від 2оС до 25оС.

Форма випуску

Тверді желатинові капсули, по 10 капсул у блістері, по 3 блістери у картонній коробці.

Термін придатності

24 місяці від дати виробництва. Не вживати після закінчення строку придатності.

Опис продукту Досен представлений виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Новинки реклама

SOS допомога при лінивому травленні
SOS допомога при лінивому травленні Спробуй не ферменти Детальніше
Болить горло?
Болить горло? Швидке рішення Детальніше
Запали пристрасть!
Запали пристрасть! Рослинний комплекс для чоловіків Детальніше
Турбує запор?
Турбує запор? Ефективно та безпечно навіть для дітей Детальніше
М'яке зниження
М'яке зниження Артеріального тиску Детальніше
Top