Дезодорант Dry Dry Classic, 35 мл

Ціни в Україні
від 248.81 до 441.60 грн
в 6801 аптеці

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Виробник
Об'єм
35мл
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Дезодорант Dry Dry Classic, 35 мл

Опис

Антиперспірант Драй Драй класик засіб тривалої дії від рясного потовиділення.

Підходить для людей з нормальним і підвищеним потовиділенням (гіпергідрозом).

Даний засіб від пітливості володіє таким ефектом завдяки тому, що в його склад входить алюмінієво-білковий комплекс, компоненти якого блокують пори, але при цьому абсолютно не порушують роботу і функціонування потових залоз. В результаті чого, представлені засоби від поту як би перенаправляють піт на ті ділянки шкіри, на яких випаровування відбувається в легшій формі, а сам шкірний покрив залишається сухою.

Даний препарат абсолютно безпечний у використанні, так як всі компоненти, які входять до його складу не накопичуються в організмі.

Застосовується в пахвових западинах, на долонях рук і ступнях ніг.

Склад

Alcohol Denat (76.5% ob.)(T-butyl Alcohol, Denatonium Benzoate), Aluminum Chloride – 30,5%.

Спосіб застосування

Перед застосуванням необхідно зняти чорну кришку, втиснути аплікатор в горлечко пляшки, закрутити білу кришку до упору. Користуватися один або два рази на тиждень, або за потребою.

Пахвові западини
Вимийте і ретельно висушіть шкіру. Нанесіть засіб і дайте шкірі висохнути 2-3 хвилини. Не мочіть шкіру до ранку. Вранці звичайні водні процедури. За бажанням можна користуватися звичайним дезодорантом з запахом, але необхідності в цьому немає. При рясному потовиділенні, повторити процедуру два вечори поспіль - для досягнення максимального ефекту.

Dry Dry не рекомендується наносити протягом 48 годин після видалення волосся з пахвових западин.

Засіб необхідно наносити за годину до сну.

Застосовуючи Dry Dry згідно з цією Інструкцією, Ви можете забезпечити собі повний комфорт мінімум на 3-5 днів, при цьому одного флакона вистачить на 3-5 місяців. Обмежень по тривалості і частоті використання засоба немає.

Долоні і ступні
Вимийте і ретельно висушіть шкіру. Нанесіть засіб і дайте шкірі висохнути 2-3 хвилини. Не мочіть шкіру до ранку. Вранці звичайні водні процедури. При рясному потовиділенні, повторити процедуру два вечори поспіль - для досягнення максимального ефекту. На долонях і ступнях шкіра грубіша, тому Dry Dry можна наносити частіше.

Застосовуючи Dry Dry згідно з цією Інструкцією, Ви можете забезпечити собі повний комфорт мінімум на 2-4 дня, при цьому одного флакона вистачить на 3-4 місяці. Обмежень по тривалості і частоті використання засоба немає.

Форма випуску

Рідина, дабоматик, 35 мл

Застереження

Уникайте контакту з очима та слизовими оболонками. У разі потрапляння в очі, промийте великою кількістю води. У разі потрапляння засобу в шлунок, зверніться до лікаря.

Не рекомендується наносити засіб протягом 48 годин після видалення волосся з відповідної ділянки шкіри.

Засіб необхідно наносити на абсолютно суху шкіру. Не слід наносити на подразнену або пошкоджену шкіру. При виникненні печіння або свербежу, змийте засіб водою і не наносите раніше, ніж через 24 години.

У разі почервоніння шкіри нанесіть пом'якшувальний крем на подразнені ділянки.

При сильному подразненні використовуйте гідрокортизоновий крем.

Не використовуйте Dry Dry, якщо подразнення не проходить.

Відразу після нанесення Засіб може залишати сліди на одязі.

Dry Dry призначене тільки для зовнішнього застосування.

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Виробник
Об'єм
35мл
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні