Імунофлазід ПРО капсули №30

Ціни в Україні
від 210.00 грн
в 1 аптеці

Характеристики

Серія/Лінійка
Форма випуску
капсули
Активні компоненти
війник наземний (Calamagrostіs epіgeіos), щучка дерниста
Країна походження бренду
Україна
Країна виробництва
Україна
Показати все

Опис для Імунофлазід ПРО капсули №30

Склад

1 капсула містить: 380 мг олійного розчину екстракту суміші трав (1:1) Щучки дернистої (Herba Deschampsia Caespitosa L) та Війника наземного (Herba Calamagrostis epigeios L), що еквівалентно не менше 0,16 мг суми флавоноїдів у вигляді ліпідних комплексів; наповнювач олія соняшникова рафінована, стабілізатор поліетиленгліколь, антиоксидант бутилгідроксіанізол (Е320).

Загальні властивості

Лійний розчин екстракту суміші трав (див. Склад), є джерелом флавоноїдів у вигляді ліпідних комплексів – біологічно-активних речовин, здатних сприятливо впливати на стан імунної системи, підтримувати природні захисні функції організму. Флавоноїди мають широкий спектр біологічної активності, в тому числі беруть участь в окисно-відновних процесах, виконуючи антиоксидантну функцію, та захищають клітини від руйнування.

Показання до використання

Капсули для підтримки нормального функціонування імунної системи Імунофлазід® ПРО можуть бути рекомендовані лікарем для вживання в якості дієтичної добавки до повноцінного раціону харчування дорослим та дітям віком від 12 років, як джерело комплексу біологічно-активних речовин рослинного походження (флавоноїдів у вигляді ліпідних комплексів) з метою створення оптимальних умов для підтримки нормального функціонування імунної системи та природнього захисту організму при впливі шкідливих зовнішніх факторів (інфекційних вірусних навантажень) в період поширення сезонних захворювань.

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям від 12 років приймати по капсулі 1 раз на добу, бажано на ніч, запиваючи достатньою кількістю води. Рекомендований термін споживання становить від 2 до 4 тижнів. В період поширення сезонних захворювань може бути продовжений до 6 тижнів.

Застереження

Не вживати при індивідуальній непереносимості інгредієнтів. При хронічному гастродуоденіті у разі його загострення капсули необхідно приймати через 1,5-2 години після приймання їжі. Не перевищувати добову рекомендовану дозу. Не вживати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Капсули Імунофлазід® ПРО не слід використовувати як заміну повноцінному раціону харчування. Перед застосуванням прокон­сультуйтесь з лікарем. Вагітним та жінкам в період годування груддю перед застосуванням обов’язкова консультація лікаря.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ℃. Не заморожувати!

Упаковка

По 10 капсул в блістері з плівки полівінілхлоридної та фольги алюмінієвої. По три блістери разом з листком-вкладишем в пачці картонній.

Виробник

ТОВ «НВК «Екофарм», Україна, 04210, м. Київ, вул. Оборонська набережна, буд 19, корп. 1.

Виробничі потужності: ТОВ «НВК «Екофарм», Україна, 30070, Хмельницька обл, Славугський р-н, с Улашанівка, вул. Шевченка, 116.

Характеристики

Серія/Лінійка
Форма випуску
капсули
Активні компоненти
війник наземний (Calamagrostіs epіgeіos), щучка дерниста
Країна походження бренду
Україна
Країна виробництва
Україна

Часті питання

Ціна на Імунофлазід ПРО капсули №30 починається від 210.00 грн.
Імунофлазід ПРО капсули №30 є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні