Інгалар суміш д/інгал. по 25 мл у флак.

Ціни в Україні
від 86.80
до 170.05 грн
в 3478 аптеках

Характеристики

Бренд
Форма випуску
олія
Об'єм
25 мл
Активні компоненти
рослинний комплекс
Країна походження бренду
Україна
Країна виробництва
Україна
Показати все

Опис для Інгалар суміш д/інгал. по 25 мл у флак.

Склад

У 100 мл препарату міститься: олії евкаліптової - 2,26 г; олії м'яти - 2,26 г; масла ялиці - 2,26 г, олії терпентинової - 2,26 г, ментолу - 2,0 г, олії вазелінової - до 100 мл.

Властивості

Комбінована ефіро-масляна фітокомпозиція для інгаляційного і місцевого застосування. Виявляє протимікробну, протизапальну, місцевоподразнювальну дію. Пари ефірних масел здавна використовують в якості косметичних, лікувальних і профілактичних засобів, широко використовують в парфумерній промисловості. Пари ефірних масел евкаліпта і ялиці мають не тільки приємний запах, а й здатні знищувати більшість патогенних мікроорганізмів, в тому числі стійких до впливу дезінфіктантів і антисептиків, наприклад збудників туберкульозу. При місцевому використанні вони подразнюють нервові рецептори, що викликає рефлекторне посилення кровообігу і обміну речовин як в зоні дії, так і у відповідних рефлексогенних зонах, позитивно впливаючи на їх функціональний стан, який широко використовується для лікування і профілактики захворювань нервової та м'язової систем (неврити, міозити, плексити і т.п.). Масло м'яти має яскраво виражені місцевоанестезуючі та протизапальні властивості. Дуже корисним є використання ефіро-олійної композиції для гігієнічного догляду за шкірними покривами у важких хворих з метою профілактики пролежнів. Вдихання парів масла евкаліпта і ялиці сприяє зниженню в'язкості бронхіального секрету і полегшує відхаркування. Ефіро-олійна композиція водночас має здатність розширювати бронхи і має широкий спектр антимікробної дії, що дозволяє використовувати її для лікування і профілактики простудних захворювань, хронічних бронхолегеневих патологій, в тому числі у хворих на туберкульоз легень, курців, людей, які перебувають під тривалим впливом пилового фактора, з метою поліпшення дренажної функції легенів і полегшення відхаркування. При нанесенні на крила носа, носо-губну складку чи безпосередньо на слизову оболонку носа ефірні масла здатні поліпшити носове дихання при його порушенні, а вдихання парів і поліпшений кровообіг здатні посилити опірність організму до збудників распіратоних інфекцій.

Спосіб застосування та дози

Для гігієнічного догляду та використання в парфюмерно-косметичних цілях 1-2 краплі ефіро-олійної фітокомпозиції нанести на косметичну серветку або безпосередньо на шкіру і масажними рухами втерти. У побутових умовах, виробничих, офісних, торгових приміщеннях та лікувальних установах для дезодорування і дезінфекції приміщень, знищення неприємних запахів у приміщеннях і житлі ефіро-масляна фітокоомпозіція може бути нанесена як дезодорируючий або дезинфікуючий засіб безпосередньо в пристроях або пристроях для кондиціонування або зволоження повітря або за допомогою розпилювача (інгалятора) із розрахунку 0,2 - 1,0 мл на кожні 20 м² приміщення на добу. При відсутності спеціальних пристроїв 1,0-2,0 мл ефіро-олійної фітокомпозиції нанести на бавовняну тканину розміром 15-20Х20-30 см і помістити в розгорнутому вигляді для безпосереднього випаровування. При простудних захворюваннях, які супроводжуються нежиттю і кашлем, на початковій стадії грипу, при трахеїті, бронхіті, хронічних захворюваннях бронхолегеневої системи можна використовувати ефіро-олійну фітокомпозицію інгаляційно. Якщо ви вирішили зробити інгаляцію, візьміть 2,5-5,0 мл (1 / 2-1 чайну ложку) ефіро-олійної композиції та помістіть її в ємність для інгаляцій (інгалятор), що містить 0,5 л гарячої води (65 ° С ). Вдихайте пари через ніс або через рот протягом 5-10 хвилин. Процедуру слід повторювати 2-3 рази на добу. Ефіро-олійну фітокомпозицію можна використовувати з будь-яким інгалятором розпилювального і випарного типу.

Побічна дія

В окремих випадках можливі алергічні реакції.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Форма випуску

По 25 мл у флаконах-крапельницях в комплекті з інгалятором або без нього.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

В захищеному від світла місці, при температурі не вище 20 ° С.

Характеристики

Бренд
Форма випуску
олія
Об'єм
25 мл
Активні компоненти
рослинний комплекс
Країна походження бренду
Україна
Країна виробництва
Україна

Часті питання

Ціна на Інгалар суміш д/інгал. по 25 мл у флак. починається від 86.80 грн.
Інгалар суміш д/інгал. по 25 мл у флак. є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні