Ісландського моху сироп Arbor Vitae по 200 мл

Ціни в Україні
від 135.00
до 150.00 грн
в 357 аптеках

Характеристики

Смак
шоколад
Форма випуску
сироп
Об'єм
200 мл
Активні компоненти
ісландський мох
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Ісландського моху сироп Arbor Vitae по 200 мл

Склад

Сухий екстракт ісландського моху (цетрарії) (екстрагент - вода очищена); вода очищена, підсолоджувач сорбітол, консервант калію сорбат, регулятор кислотності кислота лимонна, згущувач камедь ксантанова, ароматизатор харчовий «Шоколад», харчовий ароматизатор «Карамельний колір».

Рекомендації щодо застосування

Дієтична добавка до раціону харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин з метою протикашльової, антибактеріальної, протизапальної дії при сухому подразливому кашлі та захриплості; при сухості слизових оболонок в недостатньо зволожених приміщеннях під час спекотної температури або в період опалювального сезону; при обмеженому носовому диханні або під час спортивних занять; при надмірному навантаженні на голосові зв'язки.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціоку харчування.

Спосіб застосування

Перед вживанням сироп збовтати. Вживають сироп 4 рази на день: дорослі та діти віком від 1б років – по 1 столовій ложці (15 ml (мл)), діти віком від 10 до 16 років – по 1 десертній ложці (10 ml (мл)), діти віком від 4 до 10 років (5 ml (мл)), дітям віком від 1 до 4 років перед вживанням ½  чайної ложки (2,5 ml (мл)) сиропу розвести у 2-3 чайних ложках теплої перевареної води.

Тривалість курсу вживання визначається індивідуально та, як правило, становить 4-5 днів. Для досягнення стійкого ефекту рекомендується продовжувати вживання ще 2-3 дні після поліпшення стану.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу! Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання

Не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, при особистій підвищеній чутливості компонентів, при порушеннях функції шлунково-кишкового тракту з підвищеною кислотністю, дітям віком до 1 року.

Характеристики

Смак
шоколад
Форма випуску
сироп
Об'єм
200 мл
Активні компоненти
ісландський мох
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Ісландського моху сироп Arbor Vitae по 200 мл починається від 135.00 грн.
Ісландського моху сироп Arbor Vitae по 200 мл є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні