Йогурт Baby капсули по 100 мг №30 у бліст.

Ціни в Україні
від 50.60 до 100.50 грн
в 2090 аптеках

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Призначення
для мікрофлори
Виробник
Форма випуску
капсули
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Йогурт Baby капсули по 100 мг №30 у бліст.

Склад

Клітковина рослинна або порошок пектину, екстракт фенхелю, глюкоза, стеарат магнію, ліофільно висушена біомаса лактобактерій: Lactobac. Rhamnosus LB 3,4×109 КУО і Lactobac. Murinus LNS 1,6×108 КУО.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

Харчова (поживна) цінність рекомендованої добової дози (дітям від 1 до 6 років): білки – 0,002 g (г); жири – 0,0004 g (г); вуглеводи – 0,01 g (г).

Енергетична цінність (калорійність) рекомендованої добової дози (дітям від 1 до 6 років): 0,05 kcal (ккал)/ 0,21 kJ (кДж).

Харчова (поживна) цінність рекомендованої добової дози (дітям від 6 років): білки – 0,004 g (г); жири – 0,0008 g (г); вуглеводи – 0,02 g (г).

Енергетична цінність (калорійність) рекомендованої добової дози (дітям від 6 років): 0,1 kcal (ккал)/ 0,42 kJ (кДж).

Властивості

Ефективність «ЙОГУРТ Бебі» зумовлена поєднанням компонентів:

  • унікальних штамів лактобактерій: L. Rhamnosus LВ, L. Мurinus LNS (пробіотику);
  • екстракту фенхелю;
  • пектину (пребіотику).

Лактобактерії забезпечують нормальне вторинне травлення та відновлення мікрофлори в усіх відділах травного тракту. Комбінація штамів L. Rhamnosus LВ та L. Мurinus LNS має виражену антагоністичну активність проти патогенних (гнильних) мікроорганізмів і збудників гострих кишкових інфекцій. Це пов'язане зі здатністю лактобактерій утворювати молочну кислоту, перекис водню, лізоцим та інші речовини з протимікробною дією до широкого спектру грампозитивних і грамнегативних бактерій. Імуномодулююча функція лактобактерій виявля-ється у здатності підвищувати загальний рівень секреторного імуноглобуліну А і титри специфічних секреторних антитіл, підсилювати фагоцитоз.

Екстракт фенхелю містить ефірну олію, до складу якої входять терпени (анетол, фенхон, пінен, метілхавікол, камфен, фелландрен та ін.) та жирні кислоти (олеїнова, ліноленова, петроселінова, стеаринова, пальмітинова та ін.). Нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту та усуває кишкові коліки, зменшує газоутворення.

Рекомендації щодо застосування

Сприяє нормалізації функціонування шлунково-кишкового тракту; запобігає виникненню метеоризму, дисбактеріозу та алергічних проявів під час прийому антибактеріальних та хіміотерапевтичних препаратів.

Не містить ГМО. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та дози

Дітям від 1 до 6 років вміст 1 капсули розчинити у воді або молочній суміші, вживати один раз на добу під час прийому їжі; дітям від 6 років – по 1 капсулі двічі на добу під час прийому їжі, запиваючи водою.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Тривалість прийому 14 днів. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів. Не є лікарським засобом.

Термін придатності

24 місяці від дати виготовлення (див. на упаковці).

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці. Зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури від -10 °С до +25 °С.

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Призначення
для мікрофлори
Виробник
Форма випуску
капсули
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Йогурт Baby капсули по 100 мг №30 у бліст. починається від 50.60 грн.
Йогурт Baby капсули по 100 мг №30 у бліст. є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні