UA RU
Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. З нами 6464 аптеки по всій Україні. Дізнатися більше

Йосен для вагітних та матерів, що годують груддю таблетки №50 (10х5)

Ціна в Україні
від 80.75 до 150.00 грн
в 2171 аптеці
Знайти в аптеках
Категорія
Бренд Йосен
Серія Йосен для вагітних та матерів що годують груддю
Вид товару таблетки
Кількість в упаковці 50 штук
Призначення підтримка функцій щитовидної залози

Инструкция для Йосен для вагітних та матерів, що годують груддю таблетки №50 (10х5)

Склад

1 таблетка містить:

основні речовини: калію йодат - 0,337 мг (що еквівалентно 200 мкг йоду), натрію селеніт - 0,067 мг (що еквівалентно 30 мкг селену);

допоміжні речовини: наповнювач: целюлоза мікрокристалічна; розпушувач: натрію кроскармелоза; протизлежувальні агенти: кремнію діоксид, тальк, стеарат магнію; оболонка «Nutraficient 113U280000 white» (у складі: гідроксипропілметилцелюлоза, титану двоокис, полідекстроза, тальк, мальтодекстрин, три гліцериди середнього ланцюга)

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

На 100 г: білків - 0,5 г, жирів - 0,1 г, вуглеводів - 2,4 г; 13 ккал/ 54 кДж;

на 1 таблетку: білків - 0,40 мг, жирів - 0,08 мг, вуглеводів - 1,90 мг; 0,01 ккал/ 0,04 кДж.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело йоду та селену в період вагітності та годування груддю з метою нормалізації функції щитоподібної залози, профілактики станів, пов'язаних із дефіцитом йоду та селену, а також для збагачення раціону жінок, що проживають в регіонах з недостатньою кількістю йоду в навколишньому середовищі.

Збалансоване забезпечення організму гормонами щитоподібної залозами має особливе значення у період вагітності та годування груддю для фізичного та розумового розвитку майбутньої дитини і регуляції обміну речовин вагітної жінки.

Для повноцінної роботи щитоподібної залози важлива щоденна забезпеченість організму йодом та селеном. Йод потрібний для синтезу гормонів щитоподібної залози. Селен входить до складу ферментів, які допомагають засвоєнню йоду щитоподібною залозою, та бере участь у перетворенні гормонів щитовидної залози на активну форму. Також доведено, що селен суттєво покращує якість грудного молока.

Спосіб застосування та дози

Вживати вагітним та матерям, що годують груддю, по 1 таблетці 1 раз на добу під час або після прийому їжі; запивати питною водою. Курс споживання визначає лікар індивідуально. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

Індивідуальна несприйнятливість компонентів, не рекомендовано вживати особам із захворюваннями щитоподібної залози, при яких протипоказані препарати йоду.

Форма випуску

Таблетки №50 в картонній пачці.

Маса нетто вмісту 1 таблетки: 79 мг ± 7,5%.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці за температури не вище 25 °С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Виробник

ТОВ «ОМНІФАРМА КИЇВ», Україна, 02088, м. Київ, вул. Євгенія Харченко, 55.

Состав

1 таблетка содержит:

основные вещества: калия йодат - 0,337 мг (что зквивалентно 200 мкг йода), натрия селенит - 0,067 мг (что зквивалентно ЗО мкг селена);

вспомогательные вещества: наполнитель: целлюлоза микрокристаллическая, разрыхлитель: натрия кроскармеллоза, антислеживающие агенты: кремния диоксид, тальк, стеарат магния; оболочка «Nutraficient 113U280000 white» (в составе: гидроксипропилметилцеллюлоза, титана диоксид, полидекстроза, тальк, мальтодекстрин, триглицериды средней цепи).

Питательная {пищевая) и знергетическая ценность {калорийность) на 100 г.

белков - 0,5 г, жиров - 0,1 г, углеводов - 2,4 г; 13 ккал/ 54 кДж;

на 1 таблетку:

белков - 0,40 мг, жиров - 0,08 мг, углеводов - 1,90 мг; 0,01 ккал/ 0,04 кДж.

Рекомендации по применению

рекомендуется в качестве диетической добавки к рациону питания в качестве дополнительного источника йода и селена в период беременности и кормления грудью с целью нормализации функции щитовидной железы, профилактики состояний, связанных с дефицитом йода и селена, а также для обогащения рациона женщин, которые проживают в регионах с недостаточным количеством йода в окружающей среде.

Сбалансированное обеспечение организма гормонами щитовидной железы имеет особое значение в период беременности и кормления грудью для физического и умственного развития будущего ребенка и регуляции обмена веществ беременной женщины.

Для полноценной работы щитовидной железы важна ежедневная обеспеченность организма йодом и селеном. Йод необходим для синтеза гормонов щитовидной железы. Селен входит в состав ферментов, которые помогают усвоению йода щитовидной железой, и участвует в превращении гормонов щитовидной железы в активную форму. Также доказано, что селен существенно улучшает качество грудного молока.

Способ применения и рекомендованная суточная доза

принимать беременным и кормящим женщинам по 1 таблетке 1 раз в сутки во время или после приема пищи, запивая питьевой водой. Курс применения определяет врач индивидуально. Перед применением рекомендуется консультация врача.

Предостережения по применению

не превышать рекомендуемую суточную дозу. Добавку диетическую не следует использовать как замену полноценного рациона питания.

Противопоказания

индивидуальная непереносимость компонентов, не рекомендуется применять лицам с заболеваниями щитовидной железы, при которых противопоказаны препараты йода.

Форма выпуска

таблетки №50 в картонной коробочке.

Масса нетто 1 таблетки:

79 мг ± 7,5%.

Срок годности

3 года

Условия хранения

хранить в оригинальной упаковке при температуре не выше 25°С в сухом, защищенном от света и недоступном для детей месте.

Производитель

ООО «ОМНИФАРМА КИЕВ»,

Украина, 02088, г. Киев, ул. Евгения Харченко, 55; тел.: +38 044 377-51-15 (14,16)

Опис продукту Йосен для вагітних та матерів, що годують груддю таблетки №50 (10х5) представлений виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Новинки реклама

Запали пристрасть!
Запали пристрасть! Рослинний комплекс для чоловіків Детальніше
Болить горло?
Болить горло? Швидке рішення Детальніше
М'яке зниження
М'яке зниження Артеріального тиску Детальніше
SOS допомога при лінивому травленні
SOS допомога при лінивому травленні Спробуй не ферменти Детальніше
Турбує запор?
Турбує запор? Ефективно та безпечно навіть для дітей Детальніше
Top